MENU ZAVŘÍT
Ing. Monika Pešková - RE/MAX VIP
Nemovitosti makléře

Ing. Monika Pešková

RE/MAX VIP

Telefon:
+420 773 981 729
Adresa:
RE/MAX VIP
RE/MAX VIP, Černokostelecká 245
251 01 Říčany, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně 100% Club Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MAKLÉŘ KANCELÁŘE v ŘÍČANECH v letech 2016, 2017 i 2018.

Vím, že mnoho klientů preferuje naprostou jistotu uložení kupní ceny.Proto tuto službu bezpečné bankovní úschovy kupní ceny nabízím běžně každému svému klientovi. Zaměřuji se na tuto oblast: Praha – východ (okolí Říčan, Uhříněves, Úvaly. Praha - západ: Jesenice, Velké Popovice a blízké okolí.

Co bývá pro klienty důležité?

Schopnost makléře rozpoznat potenciál jejich nemovitosti a schopnost ji zhodnotit
Hledá-li makléř aktivně vhodná řešení pro danou situaci, dělá pro budoucí kupující i jakékoliv služby navíc (například konzultace na stavebním úřadě, dohledání informací apod).
Vysvětlí-li věcně jejich makléř každý krok dané transakce
Nejvíce důležitá je asi vzájemná důvěra mezi oběma stranami (mezi Vámi a makléřem)


Kdy je makléř opravdu dobrý?

Není divokou šelmou, ale je Vaším odborným poradcem, schopným vyjednávačem a také spolehlivým administrátorem. Ví, jakým způsobem má vyhledávat zájemce o koupi, má stálý přehled o trhu v konkrétní oblasti, ví jak vyjednávat, umí navrhnout řešení pro komplikované situace prodávajích nebo kupujících podle jejich stávající životní situace, a nečiní mu žádné obtíže zajistit bezpečnost konkrétní realitní transakce.

Reference

"Paní Pešková měla v inzerátu závažné chyby, které jsem musel opravovat. Za půl roku se jí ozvalo stejně lidí jako mě za 14 dní. Komunikace vázla, musel jsem se připomínat. Ačkoliv jsem mnohokrát zdůrazňoval, že mi záleží na kupci a na tom co chce na pozemku stavět, jediný kupec, kterého paní Pešková našla mi tvrdil ze chce stavět jeden dům a nakonec bude stavět dva. Myslím ale, že o tom dopředu věděla. Při všech jednáních se spíše zdálo, že jejím klientem je kupec a ne já. Velmi neadekvátní služby k tomu jakou provizi si nechala zaplatit. Jsem moc zvědavý jestli tohle hodnocení zveřejněníte na svých stránkách nebo jestli s ním budete cokoliv dělat. S pozdravem Vojtíšek"

Hodnocení: 0/10

"velmi ochotná, aktivní,vstřícná,komunikativní"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Pešková je profesionálka s neuvěřitelným lidským přístupem. Za všech okolností a při všech jednáních byla milá a trpělivá, prostě máte pocit, že je tady jenom pro vás. Prezentace našeho bytu byla kvalitní a velice rychlá. Určitě doporučujeme svěřit prodej či nákup nemovitosti právě paní Monice Peškové, je to POHODA a KLID... Děkujeme! Manželé Irena a Pavel Bělkovi"

Hodnocení: 10/10

"S paní Peškovou jsme spolupracovali již 3x a spokojenost."

Hodnocení: 9/10

"Vysoce profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pani Ing Monika Peskova v kratke dobe provedla velmi profesionalne prodej nemovitosti. Setkani spojena s prodejem probyhala v prijemne atmosfere. Doporucujeme vrele jeji sluzby ,manzele Drescherovi"

Hodnocení: 10/10

"Paní Pešková mi pomohla najít velice milé a solidní nájemníky, což podle slov jiných známých nebývá vždy snadné :). Doufám, že našim nájemníkům bydlí v našem bytě dobře. Zatím to vypadá, že jsme všichni našli to, co jsme hledali. Předem připravená nájemní smlouva s pomocí paní Peškové mi navíc velmi pomohla. Děkuji za pomoc!"

Hodnocení: 10/10

"Paní inženýrka Pešková je značka kvality, jistoty, úspěšnosti. V našem případě složitou záležitost vyřešila sama tak, jak by jinak řešili současně odborníci z realit, ze stavebnictví, ekonomové, právníci. Zajistila nápravu škod, chybných zápisů na katastru,na stavebním úřadu,... které vznikly za původních majitelů mnoho let zpět, Napravila - seriózně, průhledně, při stálém informování nás, později obou stran - zajistila bezpečný prodej nemovitosti. Mimochodem, navíc odborně poradí i se stavem objektů ( je vystudovaná stavařka ) a do detailů zajistí, aby vše proběhlo bez problémů a bezpečně v době prodeje a aby se nevyskytla ani pozdější nepříjemná překvapení. Paní Pešková je jistota, odbornost, ochota, preciznost ....profesionalita + po lidské stránce fajn člověk."

Hodnocení: 10/10

"Služby paní Peškové jsem využila již podruhé a k plné spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"profesionální, vstřícný přístup"

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita, vstřícnost, rychlé, a bezproblémové jednání. Naprostá spokojenost, vřele doporučuji a i do budoucna počítáme s využitím dalších realitních služeb, které budeme potřebovat"

Hodnocení: 10/10

"Již několikrát jsme potřebovali služby realitního makléře a během let využili několik realitních společností. Po všech těch zkušenostech musíme říct, že až paní Pešková kompletně splnila naše očekávání o službách realitního makléře. Maximálně profesionální, spolehlivá, vstřícná, vždy se postarala o vše důležité, upozornila na potřebné úkony. Pronájem prostřednictvím paní Peškové proběhl na jedničku, určitě i díky jejímu milému jednání s klienty. Pronájem či prodej nemovitosti prostřednictvím paní Peškové můžeme z vlastní zkušenosti vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"paní makléřka má vynikající přehled o realitách, je vždy časově flexibilní a ochotná odborně poradit. Při jednáních jsem k ní měl plnou důvěru a při prodeji nemovitosti bych se na ní opět obrátil."

Hodnocení: 10/10

"Paní Pešková je výborná makléřka, spolehlivá a distingovaná. "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"naprostá spokojenost"

Hodnocení: 10/10

"S činností paní ing. Moniky Peškové jsme byli velmi spokojeni. "

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup Ing. Peškové ke klientovi, slušné a vztřícné jednání, úspěšný prodej mé nemovitosti"

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost se vším, fantastický přístup, profesionalita, ochota, doporučuji na 1000%. Určitě se v budoucnu znovu na paní Peškovou obratím. Děkuji za ní"

Hodnocení: 10/10