offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Monika Pešková - RE/MAX VIP

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Ing. Monika Pešková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 47037768.

Ing. Monika Pešková

RE/MAX VIP

Telefon:
+420 773 981 729
Adresa:
RE/MAX VIP
RE/MAX VIP, Černokostelecká 245
25101 Říčany, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně 100% Club Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MAKLÉŘ KANCELÁŘE v ŘÍČANECH v letech 2016, 2017 i 2018.

Vím, že mnoho klientů preferuje naprostou jistotu uložení kupní ceny.Proto tuto službu bezpečné bankovní úschovy kupní ceny nabízím běžně každému svému klientovi. Zaměřuji se na tuto oblast: Praha – východ (okolí Říčan, Uhříněves, Úvaly. Praha - západ: Jesenice, Velké Popovice a blízké okolí.

Co bývá pro klienty důležité?

Schopnost makléře rozpoznat potenciál jejich nemovitosti a schopnost ji zhodnotit
Hledá-li makléř aktivně vhodná řešení pro danou situaci, dělá pro budoucí kupující i jakékoliv služby navíc (například konzultace na stavebním úřadě, dohledání informací apod).
Vysvětlí-li věcně jejich makléř každý krok dané transakce
Nejvíce důležitá je asi vzájemná důvěra mezi oběma stranami (mezi Vámi a makléřem)


Kdy je makléř opravdu dobrý?

Není divokou šelmou, ale je Vaším odborným poradcem, schopným vyjednávačem a také spolehlivým administrátorem. Ví, jakým způsobem má vyhledávat zájemce o koupi, má stálý přehled o trhu v konkrétní oblasti, ví jak vyjednávat, umí navrhnout řešení pro komplikované situace prodávajích nebo kupujících podle jejich stávající životní situace, a nečiní mu žádné obtíže zajistit bezpečnost konkrétní realitní transakce.

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní je vždy k dispozici a vše ochotně řeší ."

Hodnocení: 10/10

"Vše v pořádku, byli jsme moc spokojený."

Hodnocení: 10/10

"Nemám připomínek"

Hodnocení: 10/10

"Paní inženýrka měla skvělý přístup. Byla milá a zároveň profesionální. Přemýšlela pro koho by byl byt vhodný, aby v něm bydlel co nejdéle. Pokud se jí zájemce nezdál, ihned svůj pocit se mnou konzultovala. V krátké době jsme byt pronajali a pokud budu potřebovat další realitní služby, určitě se na ní obrátím. Udělala vše za mě a já se mohl věnovat svým věcem. Všem ji mohu jen doporučit. Díky! Petr Němec"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, Chtěla bych poděkovat Vaší makléřce paní Peškové. Makléřku mohu ze své osobní zkušenosti maximálně doporučit. Úroveň poskytovaných služeb je na nejvyšší úrovni. Velice kladně hodnotím i lidsky přístup a ochotu. Ještě jednou děkuji.""

Hodnocení: 10/10

"velmi ochotná, aktivní,vstřícná,komunikativní"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Pešková je profesionálka s neuvěřitelným lidským přístupem. Za všech okolností a při všech jednáních byla milá a trpělivá, prostě máte pocit, že je tady jenom pro vás. Prezentace našeho bytu byla kvalitní a velice rychlá. Určitě doporučujeme svěřit prodej či nákup nemovitosti právě paní Monice Peškové, je to POHODA a KLID... Děkujeme! Manželé Irena a Pavel Bělkovi"

Hodnocení: 10/10

"S paní Peškovou jsme spolupracovali již 3x a spokojenost."

Hodnocení: 9/10

"Vysoce profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pani Ing Monika Peskova v kratke dobe provedla velmi profesionalne prodej nemovitosti. Setkani spojena s prodejem probyhala v prijemne atmosfere. Doporucujeme vrele jeji sluzby ,manzele Drescherovi"

Hodnocení: 10/10

"Paní Pešková mi pomohla najít velice milé a solidní nájemníky, což podle slov jiných známých nebývá vždy snadné :). Doufám, že našim nájemníkům bydlí v našem bytě dobře. Zatím to vypadá, že jsme všichni našli to, co jsme hledali. Předem připravená nájemní smlouva s pomocí paní Peškové mi navíc velmi pomohla. Děkuji za pomoc!"

Hodnocení: 10/10

"Paní inženýrka Pešková je značka kvality, jistoty, úspěšnosti. V našem případě složitou záležitost vyřešila sama tak, jak by jinak řešili současně odborníci z realit, ze stavebnictví, ekonomové, právníci. Zajistila nápravu škod, chybných zápisů na katastru,na stavebním úřadu,... které vznikly za původních majitelů mnoho let zpět, Napravila - seriózně, průhledně, při stálém informování nás, později obou stran - zajistila bezpečný prodej nemovitosti. Mimochodem, navíc odborně poradí i se stavem objektů ( je vystudovaná stavařka ) a do detailů zajistí, aby vše proběhlo bez problémů a bezpečně v době prodeje a aby se nevyskytla ani pozdější nepříjemná překvapení. Paní Pešková je jistota, odbornost, ochota, preciznost ....profesionalita + po lidské stránce fajn člověk."

Hodnocení: 10/10

"Služby paní Peškové jsem využila již podruhé a k plné spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"profesionální, vstřícný přístup"

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita, vstřícnost, rychlé, a bezproblémové jednání. Naprostá spokojenost, vřele doporučuji a i do budoucna počítáme s využitím dalších realitních služeb, které budeme potřebovat"

Hodnocení: 10/10

"Již několikrát jsme potřebovali služby realitního makléře a během let využili několik realitních společností. Po všech těch zkušenostech musíme říct, že až paní Pešková kompletně splnila naše očekávání o službách realitního makléře. Maximálně profesionální, spolehlivá, vstřícná, vždy se postarala o vše důležité, upozornila na potřebné úkony. Pronájem prostřednictvím paní Peškové proběhl na jedničku, určitě i díky jejímu milému jednání s klienty. Pronájem či prodej nemovitosti prostřednictvím paní Peškové můžeme z vlastní zkušenosti vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"paní makléřka má vynikající přehled o realitách, je vždy časově flexibilní a ochotná odborně poradit. Při jednáních jsem k ní měl plnou důvěru a při prodeji nemovitosti bych se na ní opět obrátil."

Hodnocení: 10/10

"Paní Pešková je výborná makléřka, spolehlivá a distingovaná. "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"naprostá spokojenost"

Hodnocení: 10/10

"S činností paní ing. Moniky Peškové jsme byli velmi spokojeni. "

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup Ing. Peškové ke klientovi, slušné a vztřícné jednání, úspěšný prodej mé nemovitosti"

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost se vším, fantastický přístup, profesionalita, ochota, doporučuji na 1000%. Určitě se v budoucnu znovu na paní Peškovou obratím. Děkuji za ní"

Hodnocení: 10/10
.