Ing. Monika Pešková

Specializace - jazyk

 • - Angličtina

Specializace - typ zakázky

 • - Prodej
 • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

 • - Pozemky
 • - Byty
 • - Domy
 • - Komerční nemovitosti
 • - Developerské projekty
Tel. +420 773 981 729
E-mail monika.peskova@re-max.cz
Web www.remax-czech.cz/reality/re-max-vip
Adresa RE/MAX VIP
RE/MAX VIP, Černokostelecká 245
251 01 Říčany, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Gold

Hodnocení klientů

Reference klientů

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Paní Pešková je profesionálka s neuvěřitelným lidským přístupem. Za všech okolností a při všech jednáních byla milá a trpělivá, prostě máte pocit, že je tady jenom pro vás. Prezentace našeho bytu byla kvalitní a velice rychlá. Určitě doporučujeme svěřit prodej či nákup nemovitosti právě paní Monice Peškové, je to POHODA a KLID... Děkujeme! Manželé Irena a Pavel Bělkovi"

Hodnocení: 10/10

"S paní Peškovou jsme spolupracovali již 3x a spokojenost."

Hodnocení: 9/10

"Vysoce profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 773 981 729
E-mail monika.peskova@re-max.cz
Web www.remax-czech.cz/reality/re-max-vip
Adresa RE/MAX VIP
RE/MAX VIP, Černokostelecká 245
251 01 Říčany, Česká republika

Získala jsem tato ocenění:

Nejúspěšnější makléř: červen, září, listopad, prosinec roku 2017 pro kancelář REMAX VIP:

V REMAX VIP jsem Makléřem roku 2016 + roku 2017 

Jsem mezi prvními TOP 10 makléři REMAXu za měsíc 1/2016.

Ocenění 100 Percent club Remax ČR - za vynikající prodejní výsledky v roce 2016

 

Vím, že mnoho klientů preferuje naprostou jistotu uložení kupní ceny. Proto tuto službu nabízím ve spolupráci s KB a.s. běžně každému svému klientovi a již v rámci standardní provize.

Klient  má naprostou jistotu, že prodej jeho nemovitosti proběhne bezpečně a korektně.

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Když dva různí makléři dělají totéž, nemusí to být totéž.

"Osobní přístup ke každému klientovi, maximální nasazení a vysoká odbornost mých služeb jsem si zvolila jako svoji prioritu. Klienti, kteří se na mne s důvěrou opakovaně obracejí jsou důkazem toho, že taková cesta je správná."

Zaměřuji se na tuto oblast:  kompletně Praha – východ (okolí Říčan, Uhříněves, Úvaly. Praha - západ: Jesenice, Velké Popovice a blízké okolí.

Díky mým předchozím pracovním zkušenostem z oblasti výstavby bytů a domů u dvou významných pražských developerů, i díky praxi na stavebním úřadě a v neposlední řadě díky mé realitní praxi jsem schopna realizovat veškeré a to i organizačně náročné transakce, jakými jsou koupě jedné nebo více nemovitostí vázaných na předchozí prodej jiných nemovitostí, včetně bezpečného zajištění právních aspektů, samozřejmostí je prodej nemovitostí s hypotékou zájemcům, kteří na koupi čerpají vlastní hypoteční úvěr. (Výhodný hypoteční úvěr pro kupujícího pomohu zajistit, zejména dle jeho individuálních potřeb.) 

Co bývá pro klienty důležité?

 • Schopnost makléře rozpoznat potenciál jejich nemovitosti a schopnost ji zhodnotit
 • Hledá-li makléř aktivně vhodná řešení pro danou situaci, dělá pro budoucí kupující i jakékoliv služby navíc (například konzultace na stavebním úřadě, dohledání informací apod).
 • Vysvětlí-li věcně jejich makléř každý krok dané transakce
 • Nejvíce důležitá je asi vzájemná důvěra mezi oběma stranami (mezi Vámi a makléřem)

Kdy je makléř opravdu dobrý?

Není divokou šelmou, ale je Vaším odborným poradcem, schopným vyjednávačem a také spolehlivým administrátorem. Ví, jakým způsobem má vyhledávat zájemce o koupi, má stálý přehled o trhu v konkrétní oblasti, ví jak vyjednávat, umí navrhnout řešení pro komplikované situace prodávajích nebo kupujících podle jejich stávající životní situace, a nečiní mu žádné obtíže zajistit bezpečnost konkrétní realitní transakce. 

Co je k zamyšlení?

Realitní transakce, kdy makléř použije vlastní majetek, je tou nejlepší školou pro každého makléře. Bez nich jen těžko rozumí svým klientům. V mém osobním životě jsem již realizovala řadu realitních transakcí. Již jsem se mnohokráte za svůj život stěhovala a tak jsem za svůj život prošla neuvěřitelným množstvím realizovaných vlastních realitních transakcí, konkrétně: směna bytů (Pardubice/Praha), koupě a prodej družstevního bytu, koupě bytu v osobním vlastnictví od developera, koupě pozemku a výstavbu domu na něm, prodej rodinného domu, koupě rodinného domu, převod podílového vlastnictví  v bytovém domě na konkrétní bytové jednotky, vlastnictví bytu v osobním vlast. a jednání ve společenství vlastníků, pronajímání bytu, zajištění nájmu bytu v zahraničí (Německo, Holandsko)...

Rozumím velice dobře tomu, že klienti během obchodu řeší svůj majetek, který je mnohdy výsledkem jejich celoživotní práce a snažení a je proto jejich největší finanční hodnotou i životní jistotou, kterou mají. S plnou zodpovědností proto přistupuji  ke každému mému klientovi zvlášť, ať už se jedná o prodej nebo vyhledání koupě: chaty, bytu, pozemku, rodinného domu nebo zprostředkování nájmu. Můžete se na mne spolehnout, že pro Vás udělám maximum, co budu moci. Očekávejte u mne férové a slušné jednání.

Je odbornost důležitá?

Moje odbornost je podložena nejen praxí v oboru, ale i vzděláním. Vystudovala jsem Vysoké učení technické, fakultu stavební, obor ekonomika  řízení. Současně jsem studovala vybrané zejména výtvarné předměty i na fakultě architektury. V rámci celoživotního vzdělávání jsem letos ukončila dálkové studium na Vysoké škole v Brně, obor "Oceňování nemovitostí". Jsem certifikovaná makléřka 1. stupně společnosti RE/MAX. Pravidelně se odborně vzdělávám a školím v oblastech práva, myšleno příchozích změn a to zejména ve vztahu k nemovitostem. Pravidelně musím skládat zkoušky dle systému vzdělávání REMAX. Hovořím plynně anglicky.

Svěřte mi Vaše záměry s Vaší nemovitostí a budete spokojeni. Zavolejte mi a já přijedu za Vámi.

Přemýšlíte komu svěřit k prodeji Vaši nemovitost? Zavolejte mi, můžeme se třeba jen nezávazně sejít a o Vašem záměru si promluvit. Mohu Vám třeba jen poradit. :-)

Nebo mi prosím pošlete i email s Vaším dotazem. Vaše "poptávka" je zcela nezávazná a nevyjadřuje žádnou objednávku služeb.

----------------------------

REFERENCE KONKÉTNÍCH KLIENTU:

o    Dobrý den paní Pešková, rádi bychom Vám poděkovali za prodej našeho komerčního prostoru a za velmi profesionální přístup za celou dobu vyřizování. V poslední době jsme se při hledání prodeje našich nemovitostí setkali s různými realitními kancelářemi a můžu říct, že máme spíše dost rozpačité zkušenosti - což se projeví už při prohlídce samotné - absolutní chaos při prohlídce, dokonce prohlídka více zájemců najednou. Vidíme, že jsme zvolili správně. Ing.Gabor Gesztes, prodej komerčního prostoru Praha Prosek

o   Příjemná a ochotná paní makléřka. Poradila a pomohla se vším, co jsme potřebovali. Prodej chaty proběhl bez problémů. Paní Pešková vždy zajistila prohlídku bez mé účasti vzhledem k tomu, že bydlím v jiné části repubilky. Nakonec vyhledala zájemc o koupi a vše připravila k prodeji naprosto bez jednné chyby. Doporučuji spolupráci s paní Peškovou. PhDr. Eliška Jungová, CSc. / prodej chaty Čerčany

o    Paní Pešková je absolutním profesionálem. Lze se u ní spolehnout na aktivní, vysoce odborný přístup, je schopná řešit aktuálně vzniklé problémy, zaručí vám kompletní organizaci celé transakce od začátku do konce. Je radost s ní spolupracovat. Lenka Beranová / prodej nemovitosti Uhříněves

o    S prací paní Peškové jsem byla velice spokojená. Sympatická, ochotná, vstřícná. Přesně takto si představuji spolupráci s realitním makléřem. manželé Beranovi/ prodej bytu Uhříněves

o    Kdykoli jsme potřebovali, tak paní Pešková nám poradila. Všechny otázky nám zodpověděla. Je milá a ví o čem ta práce je. Vřele doporučuji!!!  paní Václavíková / pronájem bytu 

o    Dobrý den, paní Pešková. Děkujeme Vám za dobře odvedenou práci a přejeme hodně úspěchů v další práci. Byli jsme s Vámi velice spokojeni. Určitě Vás doporučíme všem našim přátelům a známým. Ještě jednou velký dík.  Barbora Holasová, koupě domu Říčany

o    S paní Peškovou vše proběhlo v naprostém pořádku, bydleli jsme takřka okamžitě. Můžu jedině doporučit! Michaela Vodrážková a David Stránský / koupě bytu Uhříněves

o    Dobrý den, paní Pešková tímto Vám velmi děkuji za Vaši spolupráci při prodeji mého bytu. Vaše heslo "NESLIBUJI - PRACUJI" hovoří za vše. Každému doporučím do budoucna spolupráci s Vámi. JUDr.Boris Drška a Ivana Dršková / prodej bytu Praha 4, Zálesí.