MENU ZAVŘÍT
Lukáš Hrdina - RE/MAX Well 2
Nemovitosti makléře

Lukáš Hrdina je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 74156551.

Lukáš Hrdina

RE/MAX Well 2

Telefon:
+420 773 498 424
Adresa:
RE/MAX Well 2
RE/MAX Well 2, Havlíčkovo náměstí 175
58001 Havlíčkův Brod, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

O makléři

Lukáš Hrdina

Uznávaný ISO Certifikovaný realitní makléř, zastupující realitní společnost RE/MAX, s mnohaletou zkušeností v oboru a to jak v Čechách, tak i v zahraničí, spolupracující s širokou klientelou, kladoucí důraz na detail, kvalitu práce a férové jednání. Lukáš Hrdina se řídí mottem celožitovního vzdělávání a posouvání jak osobních, tak profesních hranic. 

Reference

"Vždy nám velmi ochotně vyšel vstříc, zpracoval profesionální cenovou nabídku, naše návrhy a připomínky k prodeji akceptoval a během měsíce od uvedení nemovitosti na trh našel kupce. O všech krocích jsme byli předem informováni. Následně vše k naší velké spokojenosti velmi rychle dokončil. Jednoduše špičkový makléř. Děkujeme!"

Hodnocení: 10/10

"Absolutní high-endový přístup při prodeji našeho RD. World Class."

Hodnocení: 10/10

"Pan Lukáš Hrdina je velmi milý,přátelský a šikovný makléř. V jeho případě není nic problémem. Vše zařídí,vysvětlí a snaží se najít co nelepší řešení. Prezentace naší chalupy,kterou připravil,nám přivedla velké množství zájemců, takže se chalupa prodala v krátké době a za dobrých finančních podmínek. Spolupracovali jsme s panem Hrdinou k naší naprosté spokojenosti. Hlavně nám vyhovovalo, že jsme nemuseli u předvádění chalupy zájemcům být a jezdit tam z Prahy, že pan Hrdina vše zařídil. Díky přístupu pana Hrdiny si nakonec chalupu koupili mladí zájemci,kteří nám osobnostně vyhovovali a naši cenu respektovali. Prodej naší chalupy byl díky panu Hrdinovi bezproblémový,moc mu děkujeme a přejeme mu další úspěchy v práci makléře."

Hodnocení: 10/10

"S panem Lukášem Hrdinou jsem spolupracoval již podruhé, a opět mne velmi překvapil svou profesionalitou a precizností, jakou se dokáže věnovat svým klientům. Na panu Hrdinovi je vidět, že dělá svou práci rád. Spolupráci s ním můžu vřele doporučit. Mgr. Aleš Kasal"

Hodnocení: 10/10

"Velká spokojenost s prací Lukáše Hrdiny. Celý proces prodeje s nadhledem, v klidu, na konci s oboustrannou spokojeností. Služby L. Hrdiny provází i vkusný humor, jenž se často ve službách vytrácí. Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Velmi seriozní, vtřícné a sympatické jednání, které si mne získalo. Bez výhrad doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Veškerá spolupráce s Lukášem Hrdinou byla bezproblémová, rychlá a profesionální."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Profesionální a vstřícné jednání."

Hodnocení: 10/10

"Panu Hrdinovi moc děkuji, za přístup, ochotu a pomoc. Byl vždy velice příjemný, ochotný a vstřícný. Já jsem jenom zadal požadavek na prodej nemovitosti a o zbytek se postaral sám, rychle a profesionálně. Moc děkuji. RČ."

Hodnocení: 10/10

"Panu Lukáši Hrdinovi jsem napsala děkovný mail, jehož znění je odsouhlaseno k použití na jeho webových stránkách."

Hodnocení: 10/10

"Naprosty profesional ve svem oboru. Neni co dodat. Maximalni spokojenost."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Naprosto profesionální přístup, skvělé jednání."

Hodnocení: 10/10

"Zůstal mi malý dům v okolí Havlíčkova Brodu, který jsem se rozhodla prodat. Prodej jsem svěřila realitnímu makléři Lukáši Hrdinovi a nemohla jsem zvolit lépe. V dnešní době jsem měla z prodeje trochu obavu, ale díky přístupu pana Hrdiny vše proběhlo naprosto skvěle. Výbornými znalostmi okolí a místních poměrů a svým vstřícným jednáním mi zařídil nejen prodej nemovitosti, ale pomohl i s odkoupením a přepisem špatně vyznačených pozemků na katastru. Pan Lukáš Hrdina má milý, přesto naprosto profesionální přístup a spolupracovat s ním bylo pro mě potěšením. Všem lidem, kteří chtějí prodat, nebo koupit nemovitost bych přála poznat takový přístup, jako má pan Lukáš Hrdina a zároveň ho mohu všem doporučit. Monika B., Praha"

Hodnocení: 10/10

"Maximálně vstřícné, seriózní a profesionální jednání! "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pan Lukáše Hrdinu jsme poznali při prohlídce jedné z vybíraných nemovitostí. Svým jednáním, ochotou a přehledem si získal naši důvěru, takže jsme do jeho rukou svěřili prodej našich nemovitostí - a nemohli jsme zvolit lépe! Ze zkušeností s makléři jiným realitních společností můžeme odpovědně říci, že pan Hrdina nás velmi mile překvapil, dokázal z obchodní záležitosti vytvořit příjemné setkání, kdy na prvním místě je u něho spokojenost klienta. Dělá čest svojí profesi a dobrému jménu společnosti RE/MAX. Samozřejmě svoji zkušenost předáváme dál. Janáčkovi, Nové Město na Moravě"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat panu Lukáši Hrdinovi za velice profesionální přístup a hlavně rychlost při vyhledání zakazníka na pronájem nemovitosti. Jiří Klofáč,Havlíčkův Brod"

Hodnocení: 10/10