Romana Němcová

Člověk by se měl alespoň 2x denně překonat, nejen proto, aby mohl v noci klidně spát, ale také proto, že se do dalšího dne probudí jako ten, kdo se o krok vzdálil ostatním.

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Ruština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 603 575 661
E-mail romana.nemcova@re-max.cz
Web www.remaxwell.cz
Adresa RE/MAX Well 4
RE/MAX Well 4, Tusarova 1179/37
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Paní Němcovou o mě bylo skvěle postaráno, dodržela vše, co jsme si dojednali a toho si velice vážím..."

Hodnocení: 10/10

"Paní Romana Němcová je plně kompetentní okouzlující dáma, se kterou byla radost spolupracovat. Moji nemovitost v mžiku prodala a i za vyšší cenu, než jsem se odvažoval doufat. Každému doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Již jednou jsem tuto práci hodnotil, v mezidobí paní Romana Němcová získala dalšího nájemce, tedy naplnila svoji činnost k naší spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10
Tel. +420 603 575 661
E-mail romana.nemcova@re-max.cz
Web www.remaxwell.cz
Adresa RE/MAX Well 4
RE/MAX Well 4, Tusarova 1179/37
170 00 Praha 7 - Holešovice, Česká republika

Prodej, koupě či pronájem nemovitosti bývá často velmi náročná záležitost spojená se stresem. Proč se tedy zbytečně vyčerpávat? Svěřte prodej či pronájem své nemovitosti kvalifikovaným makléřům. Spolupráce s makléřem šetří Váš čas i peníze a vede ke stanovenému cíli!

 

S prací realitní makléřky jsem začala, protože mně nemovitosti vždy bavily. Celý život se zajímám o zajímavé bydlení, architekturu, design a životní styl. Velmi ráda sleduji televizní pořady, zejména z britské produkce, které se zabývají vyhledáváním vhodné nemovitosti pro klienta, změnou a úpravou interiéru. Zajímá mne ale také ekonomická návratnost konkrétních projektů. Nemovitosti vnímám i z hlediska výhodné investice do budoucna.

 

Jako makléřka mám zkušenosti s prodejem a pronájmem nemovitostí jak na území ČR, tak i v zahraničí. Za velmi důležité považuji vybudování vzájemné důvěry mezi klientem a makléřem.

Ke každému klientovi přistupuji individuelně a nabízím servis a poradenství v oblasti realit, včetně pojištění objektu, vyřízení hypotéky, advokátní úschovy a nebo služby home-stagingu.

 

Sázím na kvalitu a osobní přístup, ne na kvantitu.

 

Svou kariéru jsem začala již v roce 1997, kdy jsem začala pracovat pro dánskou developerskou společnost. A proč právě REMAX WELL? Tato společnost mne oslovila svojí profesionalitou, vstřícným přístupem a výborným kolektivem. Jedná se o nejrozšířenější realitní kancelář na trhu, s více než 120 pobočkami, které mezi sebou ochotně spolupracují.

V této společnosti mám na starosti nábor a mentoring nových makléřů a marketingovou činnost.

Ve volném čase se věnuji hlavně golfu a pěší turistice. Mohu Vám zprostředkovat i koupi či pronájem golfových apartmánů ve Španělsku, v oblasti Costa del Sol, v Chorvatsku či na Slovensku a to ve Vysokých Tatrách, v golfovém resortu Čierny Bocián.

 

Víte o někom, kdo se chystá prodat svůj dům, byt či jinou nemovitost? Doporučte naši realitní kancelář a získejte doporučitelskou provizi ve výši 5-10% z odměny kanceláře.

 

V případě zájmu o spolupráci mne prosím kontaktujte prostřednictvím webového portálu.