Makléř měsíce March 2010

Eva Jindrová
RE/MAX A-City 5

Porsche v Třebíči
Na den, kdy jsem v Praze měla přebírat Porsche, jsem se těšila, ale  zároveň obávala, zda takto výkonné auto dokážu v pořádku dovézt z Prahy  do Třebíče. Nakonec po zaškolení od pracovníka Porsche Praha, jak správně zacházet s  tímto autem, jsem sedla za volant a objela první kolečko na parkovišti  před autosalonem. A poté jsem vyrazila přes celou Prahu domů do Třebíče.
Cesta proběhla dobře, ačkoliv se jedná o velmi výkonné auto, řídí se  opravdu skvěle, jen jsem si musela zvyknout na automat a výkonné brzdy

Na Porschátko se moc těšil i můj syn Marek (9), který domluvil hned na druhý den vyhlídkovou jízdu pro své spolužáky ze školy a kamarády z ulice. První den po příjezdu jsem auto zaparkovala na náměstí v Třebíči kousek od naší pobočky a zájem kolemjdoucích byl opravdu veliký. Někteří se dívali a také fotili. Potěšilo mě, že kdekoli auto projelo, vzbudilo velký zájem a to se samozřejmě projevilo i na náboru zakázek. Jinak Porsche se zúčastnilo několika propagačních akcí, např. golfového turnaje GPA Tour na Kunětické hoře, kterým byl RE/MAX A-City partnerem. I tam Porsche vzbudilo velký zájem. V průběhu měsíce jsme navštívili naše pobočky v Brně, v Prostějově, v Jihlavě a v Českých Budějovicích, kde si makléři Porsche s velkým zájmem prohlédli a samozřejmě se i svezli. Další akce, které jsem se na pozvání pana Svobody z RE/MAX Pro zúčastnila, byl golfový turnaj v Telči. Jinak musím potvrdit slova pana Franka, že za Porsche se každý otočí, kamkoli přijede a kdekoli se objeví, udělá reklamu. U podpisu výhradních či rezervačních smluv přišla řeč na téma Porsche, kolik to jede, jaká je spotřeba, jaký to má výkon. Za ten necelý měsíc, co jsem Porsche užívala, si ho z blízka prohlédlo několik tisíc lidí. A proto si myslím, že není lepší reklama a větší motivace pro makléře než tohle auto.