Sales Power by Tom Ferry

Sales Power by Tom Ferry

Program Sales Power byl vyvinut exkluzivně pro společnost RE/MAX. Cílem Sales Power je zvýšit úspěšnost a pomoci realitním makléřům s dosažením jejich obchodních cílů.

Tom Ferry již více než dvacet let pomáhá realitním makléřům zvýšit úroveň a objem jejich podnikání. Program Sales Power zdokonalí vaše osvědčené postupy, obohatí je o tři až pět nových metod vytváření poptávky, a zvýší tak prodejní potenciál každého z vás.

Sales Power tréninkový modul zahrnuje zejména následující témata:

 • Jak získat zájemce o koupi
 • Jak se stát strojem na sjednávání schůzek
 • Jak získat další zakázky a doporučení
 • Jak získat nemovitost nabízenou majitelem samoprodejcem
 • Efektivní prohlídka nemovitosti
 • Jednání o nabídce
 • Pokročilé metody vytváření poptávek prostřednictvím sociálních sítí
 • Přístup k neaktuálním nabídkám
 • Marketing znehodnocených nemovitostí
 • Příprava na den otevřených dveří
 • Dovednosti, jak se zbavit strachu a jak snížit cenu!
 • Život na 10. stupni
 • Jak si udržet nově nabytou výkonnost
 • Jak vytvořit tým a posunout obchodní činnost na vyšší úroveň

Program Sales Power je k dispozici exklusivně pouze makléřům RE/MAX. Pokud se chcete dozvědět více a tak trochu program „ochutnat“, kontaktujte některého z certifikovaných mentorů programu Sales Power by tom Ferry ve vašem okolí.

pozn. seznam mentorů je řazen abecedně dle lokality

Pro mentory a účastníky programu Sales Power z RE/MAX je k dispozici uzavřená Facebooková stránka.

 

 

Již proběhlo…Tom Ferry Tour

TOM FERRY TOUR

19. června proběhla v Praze jedna z největších událostí v oblasti vzdělávání Tom Ferry Tour 2012. Tom Ferry zde představil nový vzdělávací program, který byl vytvořen exkluzivně pro makléře RE/MAX – Sales Power, a pevně věříme, že všem účastníkům přinesl mnoho zajímavých podnětů, inspirace a životní energie, díky nimž se úroveň poskytovaných služeb na našem trhu posune opět závratným krokem dále.

Děkujeme všem účastníkům za pozitivní energii a nadšení, které provázelo celou konferenci a těšíme se opět někdy na viděnou! Níže jsou pro vás připraveny záznamy z celého dne na památku tohoto nezapomenutelného dne.

A pro ty, co neměli možnost se Tom Ferry Tour zúčastnit… Semináře Toma Ferryho navštíví ročně více než 260.000 účastníků. Za téměř 20 let si vybudoval jedinečnou pověst vynikajícího trenéra, motivátora, řečníka i spisovatele u mnoha vrcholových společností z oblasti nemovitostí a finančních služeb. Desítky odborníků na reality vnímají Toma Ferryho jako „duchovního otce“ navýšení jejich produktivity až na sedmi / osmiciferná čísla. Specifickým znakem jeho osobnosti však je i fakt, že úspěch svých klientů neměří pouze na samotný nárůst zisků. Velký aspekt přikládá i zvýšení efektivity práce, zmírnění stresu na pracovišti a především proměně samotného podnikání v radost. A ač se to může zdát nemožné, daří se mu to.

Tom Ferry Fotogalerie

Chcete ještě více tipů od Toma Ferryho?

Zapojte se do vzdělávacího programu Sales Power by Tom Ferry exkluzivně vytvořeného pro makléře RE/MAX

nebo sledujte RE/MAX Euroversity online! I zde naleznete stále přibývající videa s tipy pro Váš business. Kanál RE/MAX Euroversity na YouTube naleznete zde.

Stáhněte si prezentaci z Tom Ferry Tour!

Prezentace Toma Ferryho v anglickém i českém jazyce získáte po vyplnění formuláře níže.

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto dotazníku, které tímto poskytuji společnosti RE/MAX za účelem budoucí komunikace.

Please leave this field empty.