Translate with 
MENU ZAVŘÍT
18. června 2015

Zjistěte možnosti financování a bydlete ve vlastním

Vlastní dům, byt nebo pozemek na výstavbu. Vysněný sen většiny lidí. Možná jste zatím spokojeni, ale
zřejmě i vás časem dostihne myšlenka bydlet ve vlastním. Vybavit si domov přesně podle sebe, zvelebovat jej, investovat do něj, aniž byste se báli, že veškerá vaše snaha přijde po odchodu z nájmu vniveč.
Jenže – jak své vlastní bydlení získat, když nemovitosti jsou tak drahé? Nejsou. Úrokové sazby hypoték jsou v současnosti na svém historickém minimu. Možná byste za splácení své nemovitosti platili mnohem méně než nyní za nájem.

KDE SEHNAT PENÍZE?
Velice důležitá otázka se týká financí. Mnoho lidí si chce koupit dům, ale nemá vůbec přehled o svých možnostech při financování nákupu nemovitosti. Je nejvhodnější čas na jejich zjištění – nyní je nejvhodnější období pro hypotéky – v současné době jsou úrokové sazby hypoték na historickém minimu (hypotéky startují na sazbě 1,69 % p. a.) a je velmi výhodné si hypotéku vzít.

KDO MI PORADÍ?
BANKY?
Nepochybujeme o tom, že banky na pozicích hypotečních poradců zaměstnávají odborníky. Jednoznačně se ale jedná o odborníky na produkty a procesy té které konkrétní banky. Nedá se očekávat, že zaměstnanec banky upozorní klienta na výhodnou akci konkurence. Nemůžeme to bankovním poradcům mít za zlé. Jsou zaměstnanci jedné banky – a ta je neplatí za doporučování konkurence. A banky si navzájem své postupy nesdělují, takže zaměstnanec banky ani nemůže mít podrobný přehled o tom, co konkurence nabízí či umožňuje.

FINANČNÍ PORADCE?
Finanční poradci mají ambici radit v celé šíři finančních potřeb – od investic, životních pojistek až po hypotéky. Bohužel ale hypotéka je natolik složitý a specifický produkt, že jej finanční poradci obvykle znají pouze okrajově, nesoustředí se na možnosti výhodných kombinací a nemají takové možnosti zajištění výhodných slev, poplatků či nestandardních podmínek.

HYPOTEČNÍ MAKLÉŘ?
Úzká specializace na hypotéky, perfektní znalost trhu, přehled o všech hypotečních akcích, přesné posouzení situace klienta a kompletní zajištění optimální varianty pro klienta až po dohled nad bezproblémovým čerpáním hypotéky. Hypoteční makléř představuje vysokou hodnotu i pro realitní partnery, kteří jsou přímo závislí na výsledku procesu získání a především čerpání hypotéky svých klientů.

Hypoteční makléř řeší podmínky vaší hypotéky komplexně:
• Zprostředkuje nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu
• Minimalizuje poplatky související s vyřízením hypotéky
• Poradí, jaké vybrat pojištění pro případ neschopnosti splácet
• Zůstává s vámi po celou dobu čerpání a splácení hypotéky
• Služby hypotečních makléřů jsou zdarma

Úzká spolupráce s realitní sítí RE/MAX
RE/MAX Hypotéka je společným produktem dvou silných společností – RE/MAX a GEPARD FINANCE, což pro klienta představuje jistotu nejlepších podmínek jak při sjednávání hypotečního úvěru, tak i při výběru nemovitosti. RE/MAX Hypotéka vám garantuje vrácení rezervačního poplatku na nemovitost. Certifikát obdržíte v každé kanceláři RE/MAX.

Proč hypotéku s GEPARD FINANCE?
• Srovnáme nezávisle hypotéky všech bank na trhu
• Zdarma a nezávazně vám poradíme s výběrem hypotéky
• Ušetříme vám na každém vypůjčeném milionu až 150 tisíc korun
• Vyřídíme veškerou administrativu, jednání v bance a s realitní kanceláří
• Úrokové sazby jsou nejnižší za posledních deset let
• Hypotéku si u nás pořídilo již 50 000 spokojených zákazníků

Najděte si nejnižší sazbu v hypoteční kalkulačce
www.gpf.cz/hypotecni-kalkulacka