Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Projekty sociální odpovědnosti (CSR)

Nadace Terezy Maxové dětem

RE/MAX, to není jen síť realitních kanceláří, ale hlavně jsou to lidé, kterým nejsou lhostejné osudy ostatních a rozhodli se pomáhat. Celosvětově RE/MAX podporuje charitativní organizaci Children’s Miracle Network Hospitals, která se stará o dětské pacienty v nemocnicích. A jsou to právě děti a jejich budoucnost, která si zaslouží být jasná a pozitivní.

RE/MAX Česká Republika proto spolupracuje s nadací Terezy Maxové, která má dlouhodobou zkušenost s efektivní a profesionální pomocí opuštěným a ohroženým dětem. Profesionálové se spojili
s profesionály a naši makléři tak společně s nadací pomáhají dětem, aby vyrůstaly v rodinném prostředí, aby poznaly skutečný význam slova domov.

Nadace Terezy Maxové dětem se zaměřuje na problematiku opuštěných dětí, zejména pak:

  • prevenci nechtěného odebírání dětí z biologických rodin,
  • podpoře a rozvoji náhradní rodinné péče,
  • kompenzaci nedostatků ústavní výchovy.

Více na http://www.nadaceterezymaxove.cz

 

 

Výhody pro válečné veterány

RE/MAX nejznámější realitní značka s celorepublikovou sítí poboček nabízí nyní své služby za zvýhodněných podmínek válečným veteránům. Jako váleční veteráni se na nás můžete obrátit a my Vám rádi pomůžeme s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti po celé České republice.

Zvýhodněné služby budou poskytnuty na základě předložení průkazu válečného veterána, a to pouze v případě, že budete kontaktovat osobu uvedenou níže.

Při prodeji nemovitosti
garantovaná sazba provize pro válečného veterána činí 3,25 % plus DPH z celkové kupní ceny (standardní sazba 5 % z dosažené ceny), min. sazba 50 000 Kč plus DPH

Při aktivním vyhledávání a nákupu nemovitosti exkluzivně pro kupujícího, kdy RE/MAX nemá smlouvu s prodávajícím
garantovaná sazba provize pro válečného veterána činí 3,25 % plus DPH z kupní ceny (standardní sazba 5 % z kupní ceny), min. sazba 50 000 Kč plus DPH

Při nákupu nemovitosti
při výběru z nabídky RE/MAXEM zasmluvněné a inzerované nemovitosti je služba pro válečného veterána zdarma – bez provize pro makléře

Při zadání nemovitosti k pronájmu
pro válečného veterána je tato služba zdarma – bez provize (standardní sazba 1× měsíční nájemné plus DPH)

Při pronajmutí si nemovitosti
pro válečného veterána činí provize makléře 1× měsíční nájemné plus DPH (standardní sazba 18 % z ročního nájemného plus DPH)

Pokud si nejdříve sjednáte vyšší provizi přímo s realitní kanceláří, nebo makléřem, nelze se později odvolávat na tento program.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Kontaktní osoba: Miroslav Herain
Telefon: 603 196 838
e-mail: miroslav.herain@re-max.cz