Translate with 
MENU ZAVŘÍT

RE/MAX Profesionální prodejní standardy

„Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.“

 

 1. Makléři RE/MAX chrání Vaše zájmy – dodržují Etický kodex RE/MAX

  Všichni realitní makléři RE/MAX jsou povinni dodržovat přísný Etický kodex. Na jeho dodržování dohlíží regionální ředitelství a jeho porušování podléhá sankcím. Kanceláře RE/MAX také sdílejí jednotný Reklamační řád, jehož poslední instancí je opět regionální ředitelství. U RE/MAX máte jistotu a garanci důsledného a spravedlivého řešení všech případných reklamací.
 2. Makléři RE/MAX mají vysokou úroveň vzdělání zaměřenou na uspokojování Vašich potřeb

  Všichni makléři RE/MAX se řídí principy Záruky spokojenosti zákazníka a jsou pravidelně vzděláváni v RE/MAX Akademii. RE/MAX Akademie je kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX. Je zaměřena na odborné znalosti a prodejní dovednosti s důrazem na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Makléři skládají náročné zkoušky, na jejichž základě jsou certifikováni.
 3. Makléři RE/MAX pro Vás pracují pod úspěšnou značkou RE/MAX

  Značka RE/MAX roste nepřetržitě více jak 40 let a pro miliony zákazníků představuje symbol jistoty v obchodu s realitami. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu. Značka je také zárukou co nejširší nabídky nemovitostí a jejich rychlého prodeje či pronájmu.
 4. Makléři RE/MAX šetří Váš čas tím, že pracují za Vás

  Makléři RE/MAX provedou nezbytnou selekci a doporučení zájemců o Vaši nemovitost. Prohlídky nemovitosti absolvujete pouze s vážnými zájemci, kteří jsou prověřeni, podepíšou převzetí informací o zakázce a jsou prověřeny jejich platební možnosti*. Samozřejmostí je včasné poskytování úplných informací, včetně smluvních podkladů pro obě zúčastněné strany.
 5. Makléři RE/MAX stanoví optimální cenu Vaší nemovitosti pro rychlé uzavření obchodu

  Pro stanovení ceny vycházejí makléři RE/MAX z dokonalé znalosti lokálního trhu a ze znalosti dlouhodobých tržních cen nemovitostí. Výslednou cenu nemovitosti Vám doporučí s ohledem na Vaše požadavky a preference rychlosti prodeje či výše výnosu. Důkladná znalost zájmů a požadavků obou smluvních stran v kombinaci s vynikajícími vyjednávacími schopnostmi makléřů RE/MAX je garancí rychlého uzavření obchodu.
 6. Makléři RE/MAX Vám sestaví efektivní plán prodeje pro rychlou realizaci Vaší transakce

  Makléři využívají sílu značky RE/MAX a bohaté marketingové zkušenosti společnosti RE/MAX při sestavování efektivních plánů prodeje nemovitostí*. Rozsáhlá síť RE/MAX jim zároveň umožňuje využít významné nákladové synergie v inzerci, případně i v jiných druzích komunikace s potencionálními klienty.
 7. Makléři RE/MAX Vám poskytnou rozsáhlý předprodejní a poprodejní servis pro hladký průběh transakce

  Makléři RE/MAX zajišťují prostřednictvím našich partnerů kompletní právní servis a financování nákupu nemovitosti. Každý makléř RE/MAX povinně absolvuje právní minimum a každá kancelář RE/MAX disponuje profesionálním právním zázemím. RX FINANCE, finanční partner RE/MAX, Vám zajistí hypoteční financování u všech hypotečních bank v zemi. Zároveň Vám garantuje vrácení rezervační zálohy v případě, že Vám byl úvěr přislíben, ale následně Vám nebyl bankou poskytnut.
 8. Makléři RE/MAX prodají Vaši nemovitost rychle a efektivně díky zadávání zakázek do celorepublikového, celoevropského a celosvětového systému RE/MAX a jejich sdílení

  V RE/MAX jsou všechny nemovitosti nabízeny a prodávány všemi makléři ve všech kancelářích v České republice i v zahraničí. To je možné jen díky fungujícímu systému sdílení nabídek a poptávek, tzv. referenčním systému. Využití obrovské distribuční sítě RE/MAX umožňuje prodat nemovitost rychleji a za optimální cenu.
 9. Makléři RE/MAX Vám zprostředkují pohodlně koupi Vaší vysněné nemovitosti kdekoliv v České republice nebo v zahraničí

  Díky rozsáhlé celosvětové distribuční síti je RE/MAX nabídka obrovská. Máte-li zájem o koupi či pronájem nemovitosti kdekoliv v Česku nebo v zahraničí, s RE/MAX můžete první předvýběr vhodných objektů provést v jakékoliv kanceláři v České republice. Následné zprostředkování transakce s nabízející kanceláří RE/MAX u nás nebo v zahraničí Vám zajistí Váš lokální makléř.
 10. Makléři RE/MAX se stanou Vaším důležitým celoživotním osobním poradcem

  Dynamické změny v ekonomice, zvýšená mobilita a touha po lepší životní úrovni zvyšují chuť a ochotu lidí investovat do nemovitostí, což posouvá obchod s nemovitostmi do složitějších dimenzí. Makléři RE/MAX kladou v obchodě dlouhodobé lidské vztahy nad jednorázový prospěch, a proto Vám a Vašim blízkým budou schopni pomoci při složité orientaci v komplexním světě realit během celého života.

* Týká se výhradního zastupování.