Translate with 
MENU ZAVŘÍT
20. dubna 2021

RE/MAX obhájil pozici světové jedničky!

Už dvanáctý ročník v řadě patří realitní síti RE/MAX první místo mezi realitními společnostmi v americké anketě Franchise Times Top 200. Každoroční žebříček je sestavován na základě celosvětových tržeb. Fakt, že se RE/MAX umisťuje na samotném vrcholu tohoto žebříčku, dokazuje úspěšnost této značky.

Celkově, nehledě na obor, se RE/MAX umístil na 16. místě. To řadí společnost mezi takové značky jako Pizza Hut, Taco Bell či Dunkin` Donuts. „Toto ocenění odráží kvalitu makléřů a zaměstnanců společnosti RE/MAX, kteří každý den kupujícím a prodávajícím klientům nabízí vynikající zákaznickou zkušenost,“ říká generální ředitel RE/MAX Adam Contos.

Franchise Times Top 200+ je každoroční žebříček 500 největších franšízových systémů v USA podle globálních systémových prodejů na základě výsledků z předchozího roku. Do celosystémového prodeje se počítají celkové tržby všech franšíz i samotné společnosti.

RE/MAX je ve více státech než jakákoliv jiná značka v oboru realit. Z jediné kanceláře, která byla otevřena v roce 1973 v americkém Denveru, se společnost RE/MAX rozrostla do globální realitní sítě s více než 130 tisíci makléři ve více než 110 zemích.