Translate with 
MENU ZAVŘÍT
7. srpna 2019

Zjistěte možnosti financování a bydlete ve vlastním.

Vlastní dům, byt nebo pozemek na výstavbu. To je sen většiny lidí. Možná jste zatím spokojeni, ale zřejmě i vás časem dostihne myšlenka bydlet ve vlastním. Vybavit si domov přesně podle sebe, zvelebovat jej, investovat do něj, aniž byste se báli, že veškerá vaše snaha přijde po odchodu z nájmu vniveč. Jenže, jak své vlastní bydlení získat, když nemovitosti jsou tak drahé?

 

KDE SEHNAT PENÍZE?

Úrokové sazby hypoték poslední měsíce klesají. Aktuální průměrná sazba se pohybuje okolo 2,76 procenta. To zdaleka není takové jako v minulém roce, přesto je to trend zajímavý a stále je poměrně výhodné vzít si hypotéku.

KDO MI PORADÍ? BANKY?
Nepochybujeme o tom, že banky na pozicích hypotečních poradců zaměstnávají odborníky. Jednoznačně se ale jedná o odborníky na produkty a procesy té které konkrétní banky. Nedá se očekávat, že zaměstnanec banky upozorní klienta na výhodnou akci konkurence. Nemůžeme to bankovním poradcům mít za zlé. Jsou zaměstnanci jedné banky – a ta je neplatí za doporučování konkurence. A banky si navzájem své postupy nesdělují, takže zaměstnanec banky ani nemůže mít podrobný přehled o tom, co konkurence nabízí či umožňuje.

FINANČNÍ PORADCE?
Finanční poradci mají ambici radit v celé šíři finančních potřeb – od investic, životních pojistek až po hypotéky. Bohužel ale hypotéka je natolik složitý a specifický produkt, že jej finanční poradci obvykle znají pouze okrajově, nesoustředí se na možnosti výhodných kombinací a nemají takové možnosti zajištění výhodných slev, poplatků či nestandardních podmínek.

HYPOTEČNÍ MAKLÉŘ?
Úzká specializace na hypotéky, perfektní znalost trhu, přehled o všech hypotečních akcích, přesné posouzení situace klienta a kompletní zajištění optimální varianty pro klienta až po dohled nad bezproblémovým čerpáním hypotéky. Hypoteční makléř představuje vysokou hodnotu i pro realitní partnery, kteří jsou přímo závislí na výsledku procesu získání a především čerpání hypotéky svých klientů.

Hypoteční makléř řeší podmínky vaší hypotéky komplexně:
• Zprostředkuje nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu
• Minimalizuje poplatky související s vyřízením hypotéky
• Poradí, jaké vybrat pojištění pro případ neschopnosti splácet
• Zůstává s vámi po celou dobu čerpání a splácení hypotéky
• Služby hypotečních makléřů jsou zdarma

Úzká spolupráce s realitní sítí RE/MAX
RE/MAX Hypotéka je společným produktem dvou silných společností – RE/MAX a RX FINANCE, což pro klienta představuje jistotu nejlepších podmínek jak při sjednávání hypotečního úvěru, tak i při výběru nemovitosti.

 

Proč hypotéku s RX FINANCE?
• Srovnáme nezávisle hypotéky všech bank na trhu
• Zdarma a nezávazně vám poradíme s výběrem hypotéky
• Používejte jedinečnou aplikaci Hypox s kompletním servisem on-line
• Vyřídíme veškerou administrativu, jednání v bance a s realitní kanceláří

 

Podívejte se na nabídku služeb na: https://www.remax-czech.cz/remax-hypoteka