offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Exklusivní nemovitosti - Představení kanceláře The RE/MAX Collection Platinum

The RE/MAX Collection je prémiová značka největší mezinárodní sítě, která reaguje na potřeby těch nejnáročnějších klientů. Naši makléři se specializují na prodej a pronájem exkluzivních, zejména rezidenčních, nemovitostí. V nabídce jsou zahrnuty pouze ty nemovitosti a developerské projekty, které splňují náročná kvalitativní kritéria. Při poskytování realitních služeb The RE/MAX Collection Platinum úzce spolupracuje s advokátní kanceláří Vilímková, Dudák & Partners, která pro The RE/MAX Collection Platinum zajišťuje nejkvalitnější právní servis a to nejen při přípravě smluvní dokumentace, ale i při zajišťování profesionálního auditu nemovitostí a poskytování advokátních úschov v souvislosti s vypořádáním kupních cen.

Naše služby

 • nákup, prodej, pronájem, poradenství a správa luxusních nemovitostí v ČR i zahraničí
 • nejširší databáze neveřejných nemovitostí
 • zajímavé investiční příležitosti v ČR i zahraničí
 • vyhledávání nemovitostí na zakázku
 • komplexní právní a finanční služby
 • vysoce nadstandardní služby pro náročné a časově vytížené klienty
 • diskrétní prodej a vyhledávání vhodných nemovitostí pro klienty, kteří požadují absolutní soukromí a anonymitu
 • cílený marketing
 • profesionální příprava nemovitostí k prodeji i pronájmu
 • relokační služby
 • spolupráce s developery
 • profesionální multilingvální tým s individuálním přístupem ke klientovi
 • zajištění veškerých individuálních požadavků klientů

Nově v naší nabídce rezidence Spiritka

Rezidence SPIRITKA je elegantní rezidenční komplex navržený pro rodinu současných dní. Rezidence SPIRITKA je uložena v jižním svahu pod vyhledávaným parkem Ladronka se strategickou polohou na pomezí Prahy 5 a Prahy 6 v ulici Zdíkovská na křižovatce s ulicí Libínská. Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností, kdy školy, školky, obchody, restaurace a obchůdky jsou v pěší dostupnosti. Projekt je energeticky úspornou stavbou, která všem svým klientům zajistí nízkou energetickou náročnost ve třídě B.

Vila - dům rezidence Spiritka

Vila-dům rezidence SPIRITKA nabízí celkem 13 velkoryse řešených světlých bytů s krásným výhledem na Prahu. Většina bytů je dispozičně navržena tak, že obývací část směřuje do zeleně a ložnice jsou orientovány na jih, kde poskytují krásné výhledy do údolí. V současné době lze stále dohodnout individuální úpravy. Všechny bytové jednotky mají prostorné balkóny, byty v přízemí disponují zahrádkou, byty v posledním patře velkými střešními terasami. Nabídka bytů je v rozmezí od 110 m2 (3+kk) až po 240 m2 (6+kk) čisté obytné plochy. Vila dům disponuje 22 parkovacími místy (včetně 2 míst pro invalidy), které jsou umístěné v částečně podzemní garáži objektu. Vjezd do budovy je kontrolovaný rezidenty a to dálkovým ovládáním, nebo magnetickou kartou. Celý prostor je monitorován zabezpečovací technikou napojenou na centrální pult bezpečnostní agentury. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Designové řadové domy Spiritka

Mimo konceptu bydlení v samotném vila-domě nabízí rezidence SPIRITKA bydlení ve čtyřech luxusních designových řadových domech. Každý dům má vlastní garáž pro jeden automobil a jedno kryté parkovací stání. Přízemí, které je lehce zasunuto do mírného svahu, poskytuje zázemí pro technologie, úklid, skladovací prostor pro domácnost a prostorný schodišťový trakt do prvního obytného patra objektu. V prvním patře najdete obývací část s kuchyní a jídelnou, která velkými francouzskými okny navazuje na příjemné posezení, ať již na terase, či na přilehlé zahradě. Poslední patro je ryze klidové a privátní. Nabízí 4 pokoje, 2 koupelny a dostatek úložných prostor. Dispozice a plocha řadových domů:

 • dispozice 5+1+zázemí, garáž a zahrada,
 • celková užitná plocha cca 291 m2,
 • plocha pozemků 350 – 400 m2.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. The RE/MAX Collection Platinum, Praha City Center, Petrská 19, 110 02 Praha 1 Email: platinum@re-max.cz Tel.: +420 270 002 240