Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej pozemku 2655 m², Veselí nad Lužnicí (ID 029-N00682)

Veselí nad Lužnicí – část obce Veselí nad Lužnicí I mapa

400 Kč (vč. DPH, za m²)

Exkluzivně

Prodej, pozemek ke komerční zástavbě Veselí nad Lužnicí

Nabízíme k prodeji pozemky ve Veselí nad Lužnicí určené ke komerční zástavbě. Pozemky se nachází v blízkosti silnic na České Budějovice a Třeboň, dálnice D3 a Líbalova rybníka.

Dle územního plánu je pozemek využitelný jako:

Plochy občanského vybavení – veřejná infrastruktura, komerční zařízení – OV

Hlavní funkce : občanské vybavení.

Přípustné: funkce poskytující veřejné, správní, kulturní, duchovní, zdravotnické, sociální, sportovní, vzdělávací služby netechnického charakteru. Přípustné je zřizovat a provozovat knihovny, archivy, úřady státní správy, služebny policie, zdravotnická střediska apod., dále dopravní infrastruktura (např. pozemní komunikace, chodníky, parkovací a odstavná stání, zastávky, čekárny, přestupní terminály), plochy veřejné zeleně včetně architektonických prvků parteru, nákupní zařízení, čerpací stanice pohonných hmot, ostatní podnikání a služby, pokud nevyžadují vyhlášení OP a negativně neovlivňují své okolí, nezbytná technická infrastruktura.

Nepřípustné: jsou takové činnosti a děje, které nadměrně narušují prostředí, chovatelství, pěstitelství, průmyslová výroba a sklady.

Plocha občanského vybavení – v jihozápadní části Veselí nad Lužnicí, lokalita vyplňuje volný prostor mezi stávající silnicí a navrženou dálnicí D-3. Součástí této plochy je i návrh ploch pro trafostanice. Obsluha území – z navržených místních komunikací. Limity využití území – respektovat záplavové území, ochranné pásmo silnice I. a II. třídy, ochranné pásmo lesa a OP el. vedení (střet těchto OP s plochou bydlení v RD je nutné řešit v navazujících řízeních), respektovat zvýšenou hygienickou zátěž hluku – viz podmínky pro využití ploch. Ochrana hodnot území – navržená zástavba bude respektovat okolní zástavbu
Cena:
400 CZK / za m2
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Druh pozemku / Plocha:
Pro komerční výstavbu / 2 655 m²
Číslo zakázky:
ID 029-N00682
Bc. Lenka Hejná
RE/MAX One
Pražská 223
Tábor, 39001
Česká republika
Tel. na makléře: +420 739 500 507
Tel. do kanceláře: +420 739 500 510
E-mail: lenka.hejna@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 029-N00682
Druh pozemku:
Pro komerční výstavbu
Celková plocha:
2 655 m²
Typ nemovitosti:
Pozemky
Doprava:
Silnice