Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Pronájem komerčního prostoru 39 m², Vyškov (ID 058-NP04095)

ulice Puškinova, Vyškov – část obce Nosálovice mapa

270 Kč ( m²/měsíc)
DMéně
úsporná

39 m2
Exkluzivně

Pronájem ordinace 39 m²

Pokud hledáte atraktivní prostory pro ordinaci ve Vyškově, máme pro vás skvělou nabídku. Nabízíme k pronájmu ordinaci o velikosti 39 m², která se nachází na prestižní adrese ulice Puškinova v těsném sousedství areálu nemocnice. Tyto prostory jsou situovány v prvním nadzemním podlaží budovy, což zajišťuje snadný přístup pro vaše klienty.

Klíčové vlastnosti nabídky:

• Moderní Prostory: Ordinace prošla nedávnou renovací a je vybavena moderním interiérem, který splňuje všechny požadavky na provoz zdravotnického zařízení. Světlé a vzdušné prostory s vysokými stropy poskytují komfortní a přívětivé prostředí pro pacienty i personál.
• Flexibilní Uspořádání: Prostory nabízí flexibilitu v uspořádání, umožňující přizpůsobení podle specifických potřeb vaší praxe. Ať už potřebujete více místností pro soukromé konzultace nebo otevřený prostor pro rehabilitaci, tato ordinace může být upravena dle vašich představ.
• Výhodná Lokalita: Puškinova ulice je známá svou vynikající polohou v centru Vyškova, nabízející snadný přístup jak pro pacienty, tak pro zaměstnance. V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, kaváren a restaurací, což zvyšuje atraktivitu lokality.
• Parkování a Dopravní Dostupnost: K budově náleží parkovací místa pro zaměstnance a pacienty. Díky výborné dopravní dostupnosti je ordinace snadno přístupná veřejnou dopravou i autem.
• Podpora a Servis: Majitel nabízí plnou podporu při přizpůsobení prostor a je připraven vyjít vstříc speciálním požadavkům nájemců. Zároveň je zajištěn profesionální správcovský servis, který se stará o hladký chod a údržbu budovy


Ideální pro:

• Lékařské ordinace (všeobecné i specializované)
• Zubní ordinace
• Terapeutická centra
• Psychologické poradny
• Jiné (kosmetika, masáže...)

Pokud si přejete poskytovat své služby v moderním a přátelském prostředí, které je zároveň strategicky umístěno pro maximální pohodlí vašich pacientů, tyto ordinace na Puškinově ulici jsou ideální volbou. Pro více informací, nebo pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na možnost spolupracovat s vámi.
Cena:
270 CZK / m2/měsíc
Poznámka k ceně:
Měsíční náklady činí: 101,- Kč/ m2/měsíc + DPH
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Jan Sedlmajer
RE/MAX Atraktiv
Purkyňova 143/18
Vyškov, 68201
Česká republika
Tel. na makléře: +420 734 355 843
Tel. do kanceláře: +420 733 149 010
E-mail: jan.sedlmajer@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 058-NP04095
Typ nemovitosti:
Komerční prostory
Počet podlaží v objektu:
3
Plocha kanceláří:
39 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
K nastěhování:
18. 3. 2024
Odpad:
Kanalizace
Celková plocha:
39 m²
Plyn:
Plynovod
Typ domu:
Přízemní
Výtah:
Ano
Energetická náročnost budovy:
D