Nabízíme k prodeji chalupu v obci Sádek u Žatce, která představuje ideální příležitost pro milovníky rekreačního bydlení nebo investory hledající nemovitost s potenciálem. Celková užitná plocha domu činí cca 140 m2 . Chalupa je situována na pozemku o celkové výměře 367 m².
Nemovitost je v současné době ve stavu před kompletní rekonstrukcí, což dává nové majitelům možnost přetvořit interiér podle vlastních představ a vkusu. Představte si útulný domov, kde si můžete užívat klidné víkendy nebo rodinné obědy s výhledem na malebné okolí.
Poloha chalupy v klidné části obce Sádek nabízí příjemné prostředí pro rekreaci, ale také snadný přístup k městu Žatec, které je vzdáleno jen několik minut jízdy. Doprava je zajištěna nejen silnicí, ale také vlakem, což usnadňuje spojení s okolními městy a regiony.
Vybavení nemovitosti je základní, bez nadbytečných prvků, což umožňuje novým majitelům realizovat vlastní představy o modernizaci a vybavení interiéru. Okolní prostředí pak nabízí možnosti pro pěší turistiku, cyklistiku a odpočinek v přírodě.
Objekt je možné připojit na elektřinu, v obci je slíbeno napojení na vodu (přesný termín prozatím není znám).
Tato chalupa představuje nejen prázdninový dům, ale rovněž výhodnou investici, s možností následného pronájmu. Příležitosti k využití této nemovitosti jsou široké a variabilní, ideální pro ty, kteří hledají spojení klidného bydlení s dostupností městské infrastruktury.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.