Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej chaty / chalupy 180 m², Hostín (ID 061-NP02954)

Hostín, okres Mělník mapa

Prodáno
GMimořádně
nehospodárná

5+
180 m2
1428 m2
2
Exkluzivně Prodáno

Nádherná chalupa na tichém místě se stavebním pozemkem

K prodeji a hlavně ke klidnému životu nabízíme pohádkovou chalupu v obci Hostín u Byšic, která zaujme především svým umístěním – jedná se o poslední dům v obci, obklopený vzrostlými stromy, zelení a klidem. Tiché místo ideální pro odpočinek, zahradničení, do budoucna třeba i pro trvalé bydlení.

Chalupa stojí na pozemku, který je podle územního plánu veden jako zastavitelná plocha. Tento pozemek jde případně po domluvě rozdělit a využít pro další stavební parcelu, což dává prostor pro výstavbu druhého domu, výminek nebo pro samostatný prodej části pozemku. Jedná se tak o zajímavou příležitost pro investory, větší rodinu a nebo pro někoho, kdo nechá zahradu tak jak je a užije si naprostého soukromí.

Samotný udržovaný dům nabízí dostatek prostoru a příjemnou atmosféru venkovského stavení. Objekt může sloužit jako rekreační sídlo, ale stejně dobře i jako trvalé bydlení v krásném prostředí s možností napojení na veškeré sítě. Pro celý dům platí heslo - "mnoho prostoru". V domě a na zahradě tak najdete místnost pro uložení kol, dílnu, garáž a sklep, venkovní kuchyňku, terasu s udírnou, menší stodolu a zahradní domek pro děti.

Hostín se nachází u Mělníka, v bezprostředním okolí národního parku CHKO Kokořínsko – hrad Kokořín je vzdálen přibližně 11 km. Na dosah jsou také lesy, cyklostezky a turistické trasy, ideální pro víkendové výlety a aktivní odpočinek. Dojet lze pohodlně i ke hoře Říp nebo k zámku Veltrusy, případně si užít kulturní život v nedalekém Mělníku. Najdete zde bohatý obecní život, tenisový klub, dětskou skupinu, volnočasový areál s dětským hřištěm - prostě se tu žije pěkně.

Velkou výhodou je i dopravní dostupnost do Prahy – autem jste v centru metropole za pouhých 40 minut jízdy, což činí z této nemovitosti ideální kompromis mezi městským komfortem a venkovským klidem. Autobusové spojení vás do Mělníka dopraví do 20 minut a do Prahy i s přestupem je to do hodiny. Další možností je využít kombinaci autobusu a vlaku ze Všetat, kdy vám to do Prahy potrvá od 1 - 1,5 hodiny.

Tato nemovitost představuje spojení přírody a vesnického klidu, s možností využití budoucího potenciálu pozemku. Ať už hledáte místo pro rodinné bydlení, chalupu k rekreaci, nebo příležitost k investici, tahle chalupa na samotném konci vesnice obklopená zelení vám nabídne víc, než čekáte.
Těšíme se na vás v Hostíně!
Cena:
Prodáno
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Petr Jelínek
RE/MAX 4 You II
Antala Staška 511/40
Praha 4 - Krč, 14000
Česká republika
Tel. na makléře: +420 604 859 236
Tel. do kanceláře: +420 733 152 553
E-mail: petr.jelinek@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 061-NP02954
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
180 m²
Plocha parcely:
1 428 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Dobrý
Typ nemovitosti:
Chaty a rekreační objekty
K nastěhování:
31. 10. 2025
Celková plocha:
180 m²
Plocha zahrady:
1 248 m²
Zastavěná plocha:
129 m²
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Okraj obce
Voda:
Dálkový rozvod
Energetická náročnost budovy:
G