Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej ubytovacího zařízení 1364 m², Kunžak (ID 182-NP03992)

Kunžak – část obce Valtínov mapa

Cena na vyžádání v kanceláři
GMimořádně
nehospodárná

1364 m2
3811 m2
682 m2
2
Exkluzivně

Prodej penzionu - Valtínov u Kunžaku - Česká Kanada

V rámci exkluzivní smlouvy nabízíme k prodeji zavedený penzion s restaurací, bazénem a hřištěm v obci Valtínov u Kunžaku v mikroregionu Česká Kanada, v okrese Jindřichův Hradec, nedaleko trojmezí Čechy – Morava – Rakousko.
Penzion o velikosti 300 m2 byl vybudován před 20 lety z asi 100 let starého zemědělského objektu. Zastavěná plocha činí cca 680 m2 a celková výměra parcely je 3811 m2. Penzion nabízí k dispozici 8 pokojů a 2 apartmány o celkové kapacitě 39 lůžek a možností až 8 přistýlek. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou a WC. Každé křídlo (4 pokoje) má k dispozici společnou kuchyňku. Každý z apartmánů disponuje vlastní kompletně vybavenou prostornou kuchyní. Pro větší skupiny hostů možno využít společenskou místnost. V přízemí penzionu se nachází restaurace s kapacitou 40 míst a prostornou kuchyní. Dále možno využít posezení na venkovní terase o velikosti cca 30 míst. Přímo u penzionu se nachází zastřešený bazén, víceúčelové sportovní hřiště, dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou a venkovní posezení s grilem. Parkování možno na vlastním parkovišti před penzionem nebo přímo v areálu penzionu.
Kompletní rekonstrukce celé budovy proběhla před 20 lety při výstavbě penzionu. Před cca 10 lety byl penzion zateplen stříkanou PUR izolací. Před 5 lety byla provedena další částečná rekonstrukce, a to obou apartmánů. Vytápění řešeno centrálně pro celý objekt ústředním topením s plynovým kotlem, dále lokálně kamny a krby na tuhá paliva, případně elektrickými přímotopy. Voda využívána z veřejného vodovodního řadu z obecní studny a také z vlastního vrtu. Odpad sveden do sběrné jímky.
Obec Valtínov je malebná vesnička nacházející se v přírodní oblasti České Kanady, známá především jako krajina lesů, rybníků a luk s množstvím cyklostezek a turistických tras. Jen 3 km pěšky od penzionu stojí rozhledna, ze které je okolní krajina vidět jako na dlani. Pouhé 3 km od Valtínova se nachází rekreační areál Zvůle s možností koupání na písčitých i travnatých plážích a občerstvením. Asi 6 km se nachází Český Rudolec se základní občanskou vybaveností (samoobsluha se smíšeným zbožím, večerka, pošta atd.), a kde se také nachází zámeček nazývaný Malá Hluboká. Historické město Slavonice ležící přímo na hranicích s Rakouskem je vzdálené asi 15 km. Město Dačice s kompletní občanskou vybaveností leží od Valtínova 14 km a Telč zapsaná na seznamu UNESCO pouhých 25 km.
Penzion je v současné době stále plně v provozu s možností převzetí rezervací klientů pro příští sezonu.
Cena:
Cena na vyžádání v kanceláři
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Ing. Bc. Arnošt Hamrle
RE/MAX Profil
Vodňanská 36
Prachatice, 38301
Česká republika
Tel. na makléře: +420 602 827 413
Tel. do kanceláře: +420 721 837 670
E-mail: arnost.hamrle@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 182-NP03992
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
1 364 m²
Plocha parcely:
3 811 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Velmi dobrý
Typ nemovitosti:
Hotely, penziony a restaurace
K nastěhování:
1. 11. 2025
Doprava:
Silnice, Autobus
Elektřina:
400 V
Garáž:
Ano
Odpad:
Septik
Celková plocha:
1 364 m²
Plocha zahrady:
1 266 m²
Zastavěná plocha:
682 m²
Plyn:
Individuální
Počet parkovacích míst:
15
Telekomunikace:
Internet
Typ domu:
Patrový
Voda:
Zdroj pro celý objekt
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G