Prodej bytu 2+1 v původním stavu – ideální příležitost pro vlastní rekonstrukci
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 2+1, který se nachází ve 4. patře cihlového domu bez výtahu na žádané adrese – Třída T. G. Masaryka 1617. Byt je určen ke kompletní rekonstrukci, díky čemuž si jej nový majitel může upravit přesně podle svých představ – například dle přiložených vizualizací.
Byt má výměru 51m2, je orientován na jihozápad, což zajišťuje dostatek přirozeného světla po celý den. Dispozice nabízí dvě místnosti, samostatnou kuchyň, koupelnu a WC. viz půdorys.
Cihlový dům je v udržovaném stavu a nachází se v žádané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti – školy, obchody, restaurace i zastávky MHD.
Byt je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak i jako investiční příležitost – například pro budoucí pronájem.
Hlavní výhody:
možnost kompletní rekonstrukce dle vlastních představ
světlý byt s orientací na JZ
klidný cihlový dům
žádaná lokalita s výbornou dostupností
družstevní vlastnictví
Náklady bytu: nájemné 1638 Kč + el. energie a plyn
Pro více informací, vizualizace možného budoucího stavu nebo domluvení času své prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Prohlídkový den je stanoven na úterý 19.8.2025.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.
PENB nebyl dosud dodán proto uvádíme třídu G.