Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej ubytovacího zařízení 1200 m², Hatín (ID 273-NP04192)

Hatín – část obce Jemčina mapa

27 990 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

1200 m2
18875 m2
2
Exkluzivně

Zavedený penzion s restaurací, apartmány a roubenkou

Nabízíme vám zavedený penzion Pecák, který zahrnuje budovu s komfortními apartmány, loveckou roubenku a restauraci s hostinskými pokoji. Tato nemovitost se nachází v srdci Evženova údolí mezi jihočeskými lesy na žluté turistické trase, přímo u rybníku Vydýmač s písečnou pláží.

Celková užitná plocha činí 1200 m2, přičemž kapacita ubytování je 60 lůžek.

Restaurace o ploše cca 450 m2 nabízí 40 míst uvnitř v jídelní místnosti a dalších 84 míst na zastřešené terase s venkovním posezením. Součástí je gastro kuchyně se zázemím pro personál, technická místnost se zařízením na úpravu vody a kolárna. V horním patře je 5 útulných pokojů s vlastním sociálním zařízením (2-3 lůžka s možnosti přistýlky).

Apartmánový dům disponuje 4 apartmány s kapacitou celkem 20 lůžek. Každý apartmán má ložnici, obývací pokoj, kuchyň i koupelnu s toaletou a v patře jsou také menší balkony.

Lovecká roubenka s kapacitou až 24 osob (6 pokojů po 4 lůžkách) disponuje vlastní kuchyní s jídelnou – společenskou místností s krbem k příjemnému večernímu posezení a pokoje mají vlastní sprchu a umyvadlo, toalety jsou společné pro celou chatu.

Venku se nachází také altán a ohniště, kde si hosté mohou zpříjemnit svůj pobyt.

Celková plocha pozemků činí 18 875 m2.

Vytápění zajišťují elektrické kotle a přímotopy v apartmánové budově. Zdrojem teplé vody jsou bojlery s přípojkou ze 3 studen. Rozvody vody a odpadů jsou v plastu. Kanalizace je zde vlastní a součástí je čistička odpadních vod.

Všechny objekty jsou zabezpečeny alarmem.

Jedná se o místo v nádherné přírodě, ideální pro cyklistiku, turistiku a houbaření, nedaleko zámku Jemčina a dalších turistických destinací jako Třeboň, Červená Lhota, Hluboká, Česká Kanada, Nová Bystřice, husitský Tábor, či Jindřichův Hradec.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte se ozvat a rádi vám poskytneme další informace.
Cena:
27 990 000 CZK / za nemovitost
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

27 990 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Artem Saykin
RE/MAX Partner
Řeporyjské náměstí 16
Praha 5 - Řeporyje, 15500
Česká republika
Tel. na makléře: +420 731 538 643
Tel. do kanceláře: +420 800 434 434
E-mail: artem.saykin@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 273-NP04192
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
1 200 m²
Plocha parcely:
18 875 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Velmi dobrý
Typ nemovitosti:
Hotely, penziony a restaurace
Elektřina:
230 V, 400 V
Odpad:
Čistička odpadních vod pro celý objekt
Celková plocha:
1 200 m²
Typ domu:
Patrový
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G