Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej domu 151 m², Lužná (ID 023-NP08626)

ulice Školská, Lužná mapa

9 990 000 Kč ( za nemovitost)
AMimořádně
úsporná

4x
151 m2
903 m2
2
Exkluzivně

Prodej rodinného domu 4+2, 2 garáže, pozemek 903 m2, Lužná

V obci Lužná, nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+2 s celkovou podlahovou plochou 181 m2, dvěma garážemi, dvorem a zahradou. Nemovitost je na rovinatém pozemku o celkové ploše 903 m2 v klidné části obce, v blízkosti rozsáhlých křivoklátských lesů a přírody a je vhodná pro trvalé bydlení.

V domě jsou dvě samostatné bytové jednotky, obě mají dispozici 2 + 1 včetně chodby, spíže, koupelny a WC. Plocha bytu v přízemí je 77 m2, v 1. poschodí je byt o velikosti 74 m2. Obě bytové jednotky mají společný vchod přes menší verandu, nad kterou je balkónek přístupný z horního bytu. Součástí domu je sklep o výměře 21 m2, ve kterém je kotel na pelety (ekologický - třída A). Dům je zateplen, střecha je pokryta betonovými taškami BRAMAC, rozvody elektřiny i topení jsou v mědi. Na pozemku v těsném sousedství domu jsou dvě garáže, jedna je samostatná a druhá je spojená s dílnou. Z domu i přilehlých garáží se vychází na rovinatou zahradu, na které je dřevěná pergola a skleník. Zahrada je bez dřevin, ovocných či okrasných stromů a záleží pouze na fantazii budoucího majitele, jak zatravněný pozemek využije. Kolem celé nemovitosti je neprůhledné oplocení, které zaručuje maximální soukromí. Dům byl nedávno vymalován a nabízí se částečně vybavený. Na pozemek vstupujeme přímo z obecní komunikace.

Obec Lužná leží ve Středočeském kraji, v sousedství Královského města Rakovník a CHKO Křivoklátsko. Žije zde cca 2 000 obyvatel. Obec má plnou občanskou vybavenost (obecní úřad, mateřská škola, základní škola, pošta, hasiči, COOP a další). Výborná je dopravní dostupnost, Rakovník je vzdálený 4 km, hlavní město Praha je dobře dostupné po D6 a je cca 60 km daleko. Několikrát do hodiny jezdí autobusy přímo do Prahy, vlakové nádraží je vzdálené 3 km v části obce Lužná-u nádraží (Lužná II). V blízkostí obce je spousty turistických a cyklistických stezek i zajímavých výletních cílů (nádražní muzeum, muzeum amerických historických automobilu atd.).

Tato nemovitosti je ideální pro klidné bydlení v krásném prostředí, je připraven k okamžitému předání a čeká na svého nového majitele. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
9 990 000 CZK / za nemovitost
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

9 990 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Milan Bílý
REMAX G8 Reality 2
Kleinerova 1466
Kladno, 27201
Česká republika
Tel. na makléře: +420 723 612 197
Tel. do kanceláře: +420 312 240 239
E-mail: milan.bily@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 023-NP08626
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
151 m²
Plocha parcely:
903 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Velmi dobrý
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Charakter okolní zástavby:
Venkovská
K nastěhování:
27. 9. 2025
Doprava:
Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina:
230 V, 400 V
Garáž:
Ano
Odpad:
Kanalizace
Ostatní rozvody:
Satelit, Kabelové rozvody
Plocha zahrady:
666 m²
Zastavěná plocha:
237 m²
Počet parkovacích míst:
2
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy:
A
Měrná vypočtená roční spotřeba energie v kWh/m²/rok:
39