Nabízíme k prodeji výjimečnou, kompletně zrekonstruovanou vilu z roku 1936, která se nachází v prestižní a klidné vilové čtvrti Pražského předměstí v Českých Budějovicích. Tato lokalita je dlouhodobě vyhledávaná díky původní vilové zástavbě, kompletní občanské vybavenosti v docházkové vzdálenosti a výborné dopravní dostupnosti do centra města – na náměstí Přemysla Otakara II dojdete pěšky za cca 12 minut.
Dispozice a popis domu
Vila nabízí dvě plnohodnotná obytná podlaží – v každém se nachází světlý a prostorný byt 2+1 – a dále velké podkroví s možností vestavby dalšího bytu. Dům je kompletně podsklepen – v suterénu se nachází technické zázemí, prádelna, sklad i kotelna.
Rekonstrukce proběhla včetně všech klíčových prvků: nové rozvody elektřiny, vody, topení, nová okna, střecha, omítky, podlahy a obklady. Zachovány a zrenovovány byly i původní architektonické prvky, jako vnitřní dveře, schodiště či parkety.
Podrobné rozměry jednotlivých podlaží
Suterén – 72 m²
• Technické místnosti
• Sklad
• Kotelna
• Prádelna
1. NP – byt 2+1
• Chodba: 8,3 m²
• Kuchyně s jídelnou: 12,6 m²
• Obývací pokoj: 19,2 m²
• Ložnice: 19,1 m²
• Koupelna s vanou: 3,5 m²
• Samostatné WC: 1 m²
• Spíž: 1 m²
• Lodžie: 3 m²
• Vstupní chodba + schodiště: 13 m²
2. NP – byt 2+1
(Stejné dispozice jako 1. NP, navíc terasa 4,5 m²)
Podkroví – 106 m²
• Možnost vybudování další obytné jednotky (příprava rozvodů: voda, elektřina, odpady)
Pozemek a exteriér
Celková výměra pozemku činí 371 m². Před domem je k dispozici zpevněná plocha pro parkování několika vozidel (včetně dodávky) – vjezd je zajištěn automatickou bránou. Za domem se nachází udržovaná zatravněná zahrada s příjemným výhledem z obou lodžií.
Technické informace
• Napojeno na městský vodovod a kanalizaci
• Elektřina, plyn
• Vytápění a ohřev vody: plynový kotel
• Kompletní rekonstrukce – dům je připraven k okamžitému užívání bez dalších investic
Občanská vybavenost a okolí
• MŠ a ZŠ: 5 minut chůze
• Obchodní centrum IGY, kino, poliklinika: 5 minut
• Restaurace, sportoviště, dětská hřiště: v bezprostřední blízkosti
• 450 metrů od domu vede městská cyklostezka, nedaleko je i cyklostezka podél Vltavy a nově vznikající relaxační zóna Sluneční ostrov
V případě zájmu o prohlídku či více informací mě neváhejte kontaktovat. Rád vám nemovitost osobně představím.