Dům 100 m² s možností rozšíření, Pula, Jižní Sardinie
Cena 195 000 €
Jen pár kroků od hlavního náměstí v Pule a několik minut od pláže Nora nabízíme prostorný dům se zahradou. Nabídka je v Pule skutečnou raritou, zvlášť v takto centrální poloze.
Nemovitost bude vyžadovat rekonstrukci, ale představuje zajímavou příležitost rozšířit objekt o 1. patro (na základě technického posouzení a potřebných povolení).
Základní údaje
• Typ: samostatně stojící přízemní dům
• Plocha: 100 m²
• Ložnice: 2
• Koupelny: 1
• Lokalita: v centru města, v dosahu všech služeb
• Stav: k rekonstrukci
• Energetická třída: G
Prostorná kuchyně s obývacím prostorem, dvě ložnice, koupelna a velká veranda.
Klíčové výhody
• Skvělá poloha: centrum Puly + blízkost moře (Nora)
• Zahrada a využitelné venkovní prostory
• Možnost parkování až pro 3 auta
• Potenciál rozšíření díky rezervní stavební kapacitě
• Ideální jako rekreační dům nebo investice pro krátkodobé pronájmy v jedné z nejžádanějších lokalit jižní Sardinie
Na místě vám bude k dispozici naše italsko-česká realitní konzultantka se stavařskou erudicí, která žije na Sardinii již více než 20 let a může vám nabídnout komplexní služby, od doprovodu při prohlídkách nemovitostí po podporu u notáře a asistenci po prodeji, včetně koordinace případných rekonstrukčních, adaptačních a stavebních prací.