Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej chaty / chalupy 212 m², Horní Maršov (ID 336-NP00072)

ulice Pod Černým vrchem, Horní Maršov mapa

18 000 000 Kč ( za nemovitost)
ENehospodárná

5+
212 m2
590 m2
2
Exkluzivně

Stylová horská chalupa v Krkonoších

Představte si místo, kde voní dřevo, po dni na horách čeká vlastní sauna a večer se scházíte u sklenky vína ve společenském prostoru s vinotékou a kamny. Právě takovou chalupu nyní nabízíme k prodeji v oblíbené krkonošské obci Horní Maršov. Nemovitost je navíc aktuálně provozována jako ubytovací objekt, s možností převzetí již vytvořených rezervací a umožňuje tak okamžité využití bez nutnosti dalších investic.

Chalupa je dřevostavba dokončená v roce 2020 ve výborném technickém stavu o užitné ploše 212 m², umístěná na pozemku o výměře 590 m². Objekt má dvě nadzemní podlaží a půdní prostor, který slouží jako herna nebo může být využit pro další rozšíření ubytovací kapacity.

Kapacita chalupy je až 20 lůžek ve čtyřech samostatných ložnicích. Součástí je prostorný hlavní obývací prostor se zabudovanou vinotékou, který tvoří přirozené centrum společných setkání. Dále jsou k dispozici dvě koupelny, lyžárna, špajz, technická místnost a praktické zázemí pro komfortní provoz i pobyt větších skupin.

Na pozemku se nachází samostatně stojící sauna, která poskytuje ideální zázemí pro relaxaci po dni stráveném na horách a výrazně zvyšuje atraktivitu objektu během celého roku. Součástí jsou čtyři parkovací místa přímo u chalupy.

Technické informace:
- užitná plocha: 212 m²
- zastavěná plocha: 100 m²
- pozemek: 590 m²
- kapacita až 20 osob
- obývací prostor s kuchyní, 4 ložnice, lyžárna, špajz, 2 koupelny, půdní prostor, veranda, sauna na pozemku
- obecní vodovod a kanalizace
- vytápění elektrokotlem s podlahovým vytápěním
- ohřev vody elektrokotlem

Výborná dostupnost lyžařských a turistických center:
- Janské Lázně (SkiResort Černá hora) – cca 6 minut
- Pec pod Sněžkou – cca 8 minut
- Velká Úpa – cca 10 minut
- Černý Důl – cca 15 minut

Horní Maršov patří mezi nejvyhledávanější lokality východních Krkonoš díky kombinaci klidného prostředí a výborné dostupnosti největších lyžařských areálů i turistických tras.

Chalupa představuje ideální volbu jak pro vlastní horské zázemí, tak jako investiční nemovitost se zavedeným provozem a okamžitým využitím.

Pro více informací nebo sjednání osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Cena:
18 000 000 CZK / za nemovitost
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

18 000 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Miloš Flégr
RE/MAX Meloun
Jiřího Tomana 276
Pardubice, 53009
Česká republika
Tel. na makléře: +420 731 159 901
Tel. do kanceláře: +420 605 903 654
E-mail: milos.flegr@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 336-NP00072
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
212 m²
Plocha parcely:
590 m²
Druh objektu:
Dřevěná
Stav objektu:
Velmi dobrý
Typ nemovitosti:
Chaty a rekreační objekty
Charakter okolní zástavby:
Rekreační
Elektřina:
230 V, 400 V
Odpad:
Kanalizace
Celková plocha:
212 m²
Zastavěná plocha:
100 m²
Počet parkovacích míst:
4
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Umístění v chráněných lokalitách:
Ochranné pásmo
Voda:
Dálkový rozvod
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
E