Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví 67 m², Praha 5 - Radotín (ID 010-NP05153)

ulice Josefa Kočího, Praha 5 – Radotín mapa

24 500 Kč ( za měsíc)
BVelmi
úsporná

kk
2x
72 m2
4/5
Exkluzivně

Skvěle prostorný byt 2+kk s balkonem v Radotíně

Hledáte bydlení v Radotíně?

Nabízíme velice pěkný a díky na 2+kk nadstandardní výměře 67 m2 (+ balkon) prostorný mezonetový byt s možností parkování v podzemních garážích. Nachází se v posledních dvou podlažích bytového domu z roku 2005 s výtahem. Samotný byt byl rekonstruován do současné podoby před cca 4 lety.

Přízemí bytu nabízí obývací pokoj s krásnou kuchyní a vstupem na balkon s výhledem do zástavby rodinných domů a dále údolím soutoku Berounky s Vltavou, chodbu s vestavnou skříní a prostorem třeba i na kočárek a koupelnu s vanou, WC a pračkou.

V patře pak najdeme příjemnou ložnici s pracovním koutem a velkou oddělenou šatnu. Díky dvěma střešním oknům je zde příjemné světlo a zároveň soukromí. Okna byla aktuálně vyměněna za nová.

Díky východní orientaci je v bytě od rána příjemné světlo a v letních měsících netrpí na přílišné přehřívání.

Dům tvoří klidné sousedství, k dispozici v něm je kolárna. O vytápění a ohřev teplé vody se stará plynová kotelna.

Nájemné 24.500 Kč + zálohy na poplatky ve výši 4.000 Kč (včetně topení) + parkovací stání v garážích 2.000 Kč. Kauce 2x nájem.

Radotín je nadstandardně vybavená okrajová část Prahy. Dostanete se odsud vlakem pohodlně za 10 minut na Smíchovské nádraží (metro), ale vše potřebné k životu budete mít doslova za rohem. Ať už jde o obchody, restaurace, lékařské středisko či sportoviště a dokonce i kino, koupaliště (Biotop Radotín) a 25 m krytý plavecký bazén. Obrovskou výhodou Radotína je možnost sednout na kolo či vyjít pěšky a za pár minut být v přírodě, cyklostezky vedou téměř po rovině kolem řeky i do okolních kopců. Autem se za 15 minut pohodlně dostanete po pražském okruhu na letiště. Vlak jede z kompletně zrekonstruovaného bezbariérového nádraží vzdáleného 3 minuty od domu.

Byt je ihned k dispozici pro nastěhování.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
24 500 CZK / za měsíc
Poznámka k ceně:
+ poplatky 4000 Kč + parkovací stání 2000 Kč
Jan Fleischner
REMAX Search
Na bělidle 309/31
Praha 5 - Smíchov, 15000
Česká republika
Tel. na makléře: +420 603 146 315
Tel. do kanceláře: +420 734 526 176
E-mail: jan.fleischner@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 010-NP05153
Dispozice:
2+kk
Číslo podlaží:
4
Počet podlaží v objektu:
5
Užitná plocha:
67 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Vlastnictví:
Osobní
Typ nemovitosti:
Byty
K nastěhování:
15. 5. 2026
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Odpad:
Kanalizace
Celková plocha:
72 m²
Umístění objektu:
Centrum obce
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
B