Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej chaty / chalupy 85 m², Zruč-Senec (ID 003-NP04903)

Zruč-Senec – část obce Zruč mapa

1 490 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

5+
85 m2
484 m2
2
Exkluzivně

Prodej dřevěné chaty 85 m2 na vlastním pozemku 484 m2 u Drahotínského rybníka nedaleko Plzně

Hledáte místo, kde si opravdu odpočinete, zpomalíte a načerpáte energii? Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu obklopenou zelení a vzrostlými borovicemi, která vás okouzlí svou atmosférou klidu, ticha a pohody. Ideální řešení pro víkendové úniky z ruchu města a šedi sídliště.
Velkou předností je skvělá dojezdová vzdálenost – z Plzně (Bolevce) jste na chatě za pouhých 15 minut jízdy autem, přibližně 10 km. Autobusová zastávka je cca 1 km od chaty.
Chata stojí na vlastním pozemku o velikosti 484 m² a je rozdělena na dvě samostatné části „chaty“, každá s vlastním evidenčním číslem. Celková užitná plocha činí 85 m².
Chata 1 (37 m²):
Přízemí tvoří denní část s kuchyní a obytnou předsíní 21 m2, v podkroví je prostor určený ke spaní 16 m2.
Chata 2 (48 m²):
Dispozičně totožná jako první chata, spodní část 17 m2, podkroví 16 m2. Oproti ní je však rozšířena o samostatnou obytnou místnost 15 m2 v zadní části s vlastním vstupem, která poskytuje ideální prostor například pro ubytování hostů.
Obě chaty propojuje společná terasa o velikosti 15 m², která je srdcem celé nemovitosti a přirozeně navazuje na obytný prostor, který rozšiřuje směrem do přírody. Nabízí příjemné zázemí pro posezení, grilování i relaxaci na čerstvém vzduchu. Ať už si zde vychutnáte klidné ráno nebo večer strávený s blízkými, terasa se snadno stane místem, kde budete trávit nejvíce času.
K dispozici je také praktický úložný prostor pod chatou.
Do chaty je zavedena elektřina, vytápění je zajištěno kamny na dřevo, k dispozici je suchý záchod a pitná voda je dostupná ze společného zdroje vzdáleného přibližně 300 m
Příjezd autem je možný až pod chatu. Pak Vás sice čeká pár posledních schodů k chatě, ale ta odměna v podobě klidu a obklopení přírodou, za to rozhodně stojí.
Chata se nachází v nádherném lesním prostředí, ticho, čistý vzduch a přírodu zde máte opravdu doslova na dosah ruky. V okolí se rozprostírají lesy ideální pro procházky, houbaření a výlety. Ke správnému relaxu neodmyslitelně patří i posezení u vody, což zde není žádný problém. Jen přibližně 300 m chůze od chaty se nachází Drahotínský rybník.
Velkou výhodou této nemovitosti je její rozdělení na dvě až tři samostatné chaty, díky čemuž nabízí dostatek prostoru i soukromí – ideální řešení pro více rodin nebo partu přátel.
Tato chata je tak skvělou volbou pro všechny, kdo hledají klidné místo pro relax, zpomalení a únik od každodenního shonu.
Pokud toužíte po víkendech v lese, ranní kávě na terase a večerech v naprostém klidu přírody, tahle chata může být přesně to místo, které hledáte. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní prohlídku.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
1 490 000 CZK / za nemovitost
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 490 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Luděk Sýkora
REMAX G8 Reality 3
Francouzská třída 2022/15
Plzeň, 32600
Česká republika
Tel. na makléře: +420 792 770 442
Tel. do kanceláře: +420 377 422 427
E-mail: ludek.sykora@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 003-NP04903
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
85 m²
Plocha parcely:
484 m²
Druh objektu:
Dřevěná
Stav objektu:
Dobrý
Typ nemovitosti:
Chaty a rekreační objekty
K nastěhování:
29. 4. 2026
Elektřina:
230 V
Celková plocha:
85 m²
Typ domu:
Přízemní
Energetická náročnost budovy:
G