Ve výhradním zastoupení společnosti RE/MAX Future nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům v malebné obci Osečnice v podhůří Orlických hor. V předchozích letech byla původní stavba průběžně pečlivě rekonstruována. V přízemí bylo zachováno tradiční uspořádání místností, kromě prostorného obývacího prostoru s kuchyňským a jídelním koutem se zde nachází nově vybudovaná koupelna s rohovou vanou, zádveří, chodba, schodiště z masivu do podkroví, původní klenbový sklep z kamene, toaleta a praktická dílna. V podkroví byly vestavěny 2 pokoje a odpočinková místnost. Z dílny je přímý vstup na terasu ze zámkové dlažby, kde je umístěn zapuštěný bazén temperovaný tepelným čerpadlem, samostatná kolna na uskladnění a udírna. Nedaleko vstupních dveří byla postavena prostorná pergola s možností grilování a posezení.
Byly kompletně vyměněny všechny rozvody včetně elektroinstalace, k dispozici je vlastní studna i napojení na obecní vodovod. Součástí rekonstrukce byla rovněž i výměna střešní krytiny. Vytápění je zajištěno topidly na pevná paliva, v koupelně a na toaletě navíc elektrická rohož v podlaze. Zateplení obvodových stěn, střešní konstrukce a výměna oken přispělo k nízké energetické náročnosti budovy třídy "C".
Dům se nachází v rámci obce na ideálním místě a je perfektně orientovaný na světové strany. Částečná terénní členitost pozemku poskytuje majiteli nejen naprosté soukromí, ale i výjimečný výhled do údolí obce v každém ročním období (foto v inzerci jsou autentická přímo od domu). Při prohlídce oceníte i citlivé zahradní úpravy pozemku u domu.
Dobře fungující obec zajišťuje spokojené a klidné bydlení i chalupaření, okolní příroda na hranici CHKO nabízí neomezené možnosti trávení volného času. Horské středisko Deštné v Orlických horách s upravenými sjezdovkami a běžeckými tratěmi je vzdálené pouze 13 km, kraj protkán turistickými trasami, cyklostezkami a atraktivními místy vybízejícími k výletům a turistice - k lákavým cílům v okolí patří Masarykova chata na Šerlichu, horský prales Bukačka, nejvyšší vrchol Velká Deštná s rozhlednou, kostel v Neratově, rozhledna Nový Hrádek, barokní kostel sv. Matouše v Jedlové. Veškerou základní občanskou vybavenost naleznete ve 3 km vzdáleném Skuhrově nad Bělou.
Více podrobnějších informací Vám sdělí realitní kancelář. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Těšíme se na prohlídku s Vámi.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.