Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej chaty / chalupy 94 m², Počedělice (ID 032-NP09781)

Počedělice – část obce Volenice mapa

4 050 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

4x
94 m2
82 m2
1
Exkluzivně

Chata se zahradou 1 105 m² v obci Volenice u Počedělic

Představte si rána s vůní kávy pod pergolou, zpěv ptáků místo ruchu města a večery u ohniště pod hvězdnou oblohou. Právě takovou atmosféru nabízí tato útulná chalupa v malebné obci Volenice u Počedělic, obklopená přírodou, loukami, lesy a rozlehlou krajinou Dolního Poohří.

Lokalita je jako stvořená pro milovníky aktivního odpočinku. V okolí naleznete množství cyklotras, turistických cest, lesních stezek i příležitostí k houbaření a výletům. Města Louny a Libochovice s kompletní občanskou vybaveností jsou vzdálena jen několik minut jízdy.

Chalupa je celoročně obyvatelná a stojí na souboru tří pozemků se zahradou o výměře 1 105 m². Již při vstupu vás přivítá příjemná veranda, na kterou navazuje kuchyň, dva obytné pokoje, praktická zděná spíž, samostatné WC a koupelna s vanou. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů, ohřev vody elektrický bojler. Nemovitost je suchá, bez známek vlhkosti, střecha je v dobrém stavu a nevyžaduje okamžité investice.

V podkroví se nacházejí dva samostatné pokoje, ideální jako letní ložnice pro děti, hosty nebo víkendové návštěvy. K dispozici je také prostorná půda s možností dalšího využití. Součástí patra je malá terasa, odkud si můžete vychutnat uklidňující výhled do okolní krajiny.

Skutečným srdcem této nemovitosti je však zahrada. Pečlivě udržovaný pozemek nabízí vzrostlý vlašský ořech, ovocné stromy, rybíz, angrešt, jahody, rebarboru, bylinky i množství okrasných květin a keřů. Nechybí prostor pro pěstování vlastní zeleniny, relaxaci ani případnou výstavbu bazénu. Dětská houpačka, lavičky, travnaté plochy a ohniště vytvářejí ideální prostředí pro rodinné víkendy i letní prázdniny.

K příjemnému venkovskému životu přispívá také zastřešená pergola s posezením, funkční udírna a vlastní studna. Součástí areálu jsou hospodářské přístavky využívané jako dílna, sklad zahradní techniky či prostor pro kutily. Vedle domu se nachází samostatný zděný sklep vhodný pro uskladnění úrody nebo domácích zavařenin.

Chalupa se prodává včetně vybavení a nábytku dle dohody, takže si nové místo pro odpočinek můžete začít užívat prakticky ihned.

Pokud hledáte místo, kde se zastavil čas, kde budete trávit víkendy v zeleni, pěstovat vlastní ovoce a zeleninu, posedávat s přáteli pod pergolou nebo jen odpočívat v naprostém klidu venkova, pak vás tato chalupa ve Volenicích okouzlí svou atmosférou i možnostmi, které nabízí.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
4 050 000 CZK / za nemovitost
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

4 050 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Lenka Hrušková
REMAX 4 You
Nám. 1. máje 95
Chomutov, 43001
Česká republika
Tel. na makléře: +420 602 146 019
Tel. do kanceláře: +420 739 500 617
E-mail: lenka.hruskova@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 032-NP09781
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
1
Užitná plocha:
94 m²
Plocha parcely:
82 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Typ nemovitosti:
Chaty a rekreační objekty
K nastěhování:
6. 6. 2026
Doprava:
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina:
230 V, 400 V
Odpad:
Septik
Celková plocha:
94 m²
Plocha zahrady:
1 105 m²
Zastavěná plocha:
82 m²
Počet parkovacích míst:
3
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Okraj obce
Voda:
Dálkový rozvod
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G