Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej domu 201 m², Číčovice (ID 314-NP00339)

Číčovice, okres Praha-západ mapa

7 990 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

5+
201 m2
856 m2
4
Exkluzivně

Velký dům v Číčovicích: prostor pro rodinu, podnikání i vlastní vizi

Hledáte dům, který nebude tuctový? Místo, kde můžete vytvořit velkorysé rodinné bydlení, spojit domov s podnikáním, nebo dát nový život nemovitosti s opravdu zajímavým potenciálem?

V Číčovicích nabízíme prostorný rodinný dům o dispozici 8+1 a užitné ploše přibližně 201 m², který je připravený na kompletní rekonstrukci podle představ nového majitele. A právě v tom je jeho hlavní síla — neplatíte za cizí kompromisy, ale získáváte prostor, který si můžete upravit přesně podle sebe.

Dům má tři nadzemní podlaží, sklep a celkem osm samostatných místností, které mohou sloužit jako ložnice, dětské pokoje, pracovny, ateliéry, pokoje pro hosty nebo zázemí pro větší rodinu. Díky dispozici a velikosti se nabízí i vícegenerační bydlení, případně kombinace bydlení a práce pod jednou střechou.

Velkým bonusem je přízemní prostor s vlastním potenciálem — může zde vzniknout kancelář, showroom, menší provozovna, dílna, skladové zázemí nebo místo pro podnikání, které chcete mít doslova pár kroků od obýváku. Dvůr navíc umožňuje parkování pro 2–3 auta.

Na pozemku o celkové výměře 856 m² najdete také příjemnou jižně orientovanou zahradu o velikosti přibližně 433 m². Je udržovaná, slunná a díky své poloze ve svahu nabízí hezké soukromí i výhledy do okolí. Je to místo, kde může vzniknout terasa, odpočinková zóna, zahrada pro děti, prostor pro pěstování i klidné zákoutí na večerní posezení.

Číčovice jsou příjemnou obcí s výbornou dostupností do Prahy. Autem jste po D7 v Praze přibližně za 15 minut, na Letišti Václava Havla zhruba za 10 minut. Do Prahy se pohodlně dostanete i autobusem linky 323 směrem na Nádraží Veleslavín. V docházkové vzdálenosti je místní obchod, pošta i restaurace.

Okolí potěší i ty, kteří chtějí mít přírodu opravdu blízko. Přímo u domu vede cyklostezka a jen kousek odtud najdete oblíbenou zříceninu hradu Okoř — ideální cíl na procházku, výlet s dětmi nebo víkendovou projížďku na kole.

Tento dům není pro někoho, kdo hledá hotové bydlení bez práce. Je pro toho, kdo vidí potenciál, umí si představit výsledek a chce vytvořit něco vlastního. Velkorysý domov pro početnou rodinu, vícegenerační bydlení, zázemí pro podnikání nebo kombinaci všeho dohromady.

Pokud hledáte nemovitost s duší, prostorem a možnostmi, které se dnes hledají stále hůř, Číčovice vás mohou příjemně překvapit.

Cena je včetně provize a kompletních právních služeb.

Jsme Vám k dispozici také v angličtině.

Těšíme se na setkání v Číčovicích.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
7 990 000 CZK / za nemovitost
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

7 990 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Jan Pech
REMAX Stability
Sofijské náměstí 3404/3
Praha 4 , 14300
Česká republika
Tel. na makléře: +420 735 713 990
Tel. do kanceláře: +420 735 713 990
E-mail: jan.pech@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 314-NP00339
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
4
Užitná plocha:
201 m²
Plocha parcely:
856 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Charakter okolní zástavby:
Obytná
Doprava:
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina:
230 V
Plocha zahrady:
433 m²
Zastavěná plocha:
423 m²
Plyn:
Plynovod
Počet parkovacích míst:
3
Počet podlaží pod zemí:
1
Typ domu:
Patrový
Voda:
Zdroj pro celý objekt
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G