Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej jiných prostor, Kutná Hora (ID 299-NP00298)

ulice Kollárova, Kutná Hora – část obce Kutná Hora-Vnitřní Město mapa

2 206 650 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

94 m2
Exkluzivně

Prodej sklepního prostru 93,9 m² v centru Kutné Hory pár kroků od Palackého náměstí

Nová nabídka. Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej nebytové jednotky o podlahové ploše 93,9 m², která se nachází v 1. podzemním podlaží domu v Kollárově ulici, jen několik kroků od Palackého náměstí a historického centra Kutné Hory. Prostor byl v minulosti využíván jako vinárna a díky členité dispozici si zachoval osobitou atmosféru.

Podle prohlášení vlastníka se jednotka skládá z přední místnosti s barem o výměře 26,9 m², chodby 11,7 m², salonku 12,2 m², skladu 4,2 m², zadní místnosti 24,9 m², vstupního schodiště 6,8 m² a sociálního zařízení o výměře 7,2 m². Orientační zaměření současného stavu vychází přibližně na 95 m², a výměře uvedené v prohlášení vlastníka tedy velmi dobře odpovídá.

V domě je vymezeno celkem dvanáct jednotek, z toho sedm bytových a pět nebytových. Dům je spravován prostřednictvím společenství vlastníků jednotek (SVJ) a s vlastnictvím nebytové jednotky je spojena pravidelná úhrada záloh na služby a příspěvků na správu, údržbu a opravy domu, obdobně jako u běžné bytové jednotky.

Prostor je napojen na vodovod, kanalizaci a elektrickou energii, vytápění je řešeno elektricky. Vzhledem k umístění v 1. podzemním podlaží je při dalším užívání potřeba zajistit pravidelnou a dostatečnou výměnu vzduchu, případně způsob větrání upravit podle charakteru budoucího provozu.

Dům č. p. 158 je památkově chráněným měšťanským domem s dochovanou dispozicí z období barokní přestavby, výrazně členěnou fasádou a historickými gotickými sklepy. Nabízené prostory mohou být místním obyvatelům známé také jako někdejší Sklípek U Dobrého draka, který na této adrese v minulosti fungoval.

Ve fotogalerii je k dispozici také půdorys prostoru a několik vizualizací, které ukazují, jak by mohl interiér po úpravách vypadat. Jedná se o zajímavou příležitost pro zájemce, který hledá neobvyklý komerční prostor v centru Kutné Hory s možností dalšího individuálního využití. Vedle původního využití může být prostor zajímavý například pro únikovou hru, galerii, soukromý klub či degustační a prezentační prostor. Konkrétní způsob využití je vždy nutné posoudit s ohledem na kolaudační stav a příslušné technické, hygienické a požární požadavky.

Nabízená nemovitost je bez zatížení a může být financována úvěrem. Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována. Těším se na setkání!
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
2 206 650 CZK / za nemovitost
Poznámka k ceně:
Cena včetně provize a právních služeb
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 206 650 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Ivo Hendrych
REMAX Happy
Palackého 69
Poděbrady, 29001
Česká republika
Tel. na makléře: +420 608 663 366
Tel. do kanceláře: +420 608 663 366
E-mail: ivo.hendrych@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 299-NP00298
Typ nemovitosti:
Komerční prostory
Druh prostor:
Jiné
Číslo podlaží:
-1
Počet podlaží v objektu:
4
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Charakter okolní zástavby:
Obchodní
K nastěhování:
1. 8. 2026
Elektřina:
230 V
Odpad:
Kanalizace
Plyn:
Plynovod
Počet podlaží pod zemí:
1
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Centrum obce
Voda:
Dálkový rozvod
Energetická náročnost budovy:
G