Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk v obci Bílé Vchynice, který zaujme především prostorným pozemkem o výměře 1 402 m², velkou stodolou, dvěma garážemi a možností dalšího rozšíření obytné části.
Dům má celkovou plochu 252 m² a užitnou plochu přibližně 130 m². Součástí domu je také velká půda s možností vestavby a vytvoření dalších obytných místností podle představ nového majitele.
Dům je vytápěn ústředním plynovým topením, k dispozici je také bojler a krbová kamna. Nemovitost má vlastní studnu hlubokou přibližně 4,5 m. V domě je připraveno napojení na vodovod a kanalizaci.
Pozemek poskytuje dostatek soukromí a prostoru pro zahradu, relaxaci i další využití. Lokalita je vhodná pro ty, kteří hledají klidné bydlení v přírodě, ale zároveň chtějí zůstat v dobrém dosahu větších měst. V okolí se nachází lesy, rybníky a řeka Labe, což nabízí výborné možnosti pro cykloturistiku, procházky a další volnočasové aktivity. Obec spadá pod Kladruby nad Labem, známé především Národním hřebčínem a krajinou spojenou s chovem starokladrubských koní.
Výhodou je také dobrá dopravní dostupnost. Nájezd na dálnici D11 je vzdálen přibližně 10 km. Do Prahy na Černý Most se autem dostanete přibližně za 45 minut, do Hradce Králové a Pardubic přibližně za 30 minut. Základní občanskou vybavenost včetně škol, školek, obchodů a lékařských služeb najdete v nedalekém Chlumci nad Cidlinou, Přelouči nebo Kladrubech nad Labem.
Nemovitost je vhodná pro rodinné bydlení i pro zájemce, kteří hledají dům s větším pozemkem a hospodářským zázemím a chtějí si jej postupně upravit podle svých představ.
V případě zájmu o více informací nebo osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.