Hledáte klidné bydlení na dosah od Prahy?
Pojďme se společně podívat na dvoupodlažní rodinný dům 7+kk na okraji obce Chýnice. Velkoryse řešená nemovitost má v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem neuvěřitelné podlahové plochy 44 m2, dále pak ložnici, koupelnu s vanou a technickou místnost. V podkroví jsou pak 4 ložnice, pracovna a druhá koupelna se sprchovým koutem a masážní vanou. Také je zde vstup do půdního prostoru. Místností je v domě opravdu dost – aby byly lépe přehledné, je každá místnost vymalována jinou barvu (tak se jim i slangem současných majitelů říká). Taktéž o úložný prostor není nouze – jsou zde instalovány 4 vestavěné šatní skříně.
Mimo to je součástí prodávané nemovitosti garáž dostatečné hloubky, která poskytuje též prostor pro vytvoření dílenského koutu. Na zahradě za domem je terasa 19 m2 s pergolou porostlou vinnou révou a krytý bazén půdorysu ca. 21 m2. Zasouvací zastřešení bazénu umožňuje jeho využití i v chladnějším období. Dále je zde ze zadní strany domu dřevník, kde je zásoba dřeva pro topení v krbových kamnech a zadní vrátka do okolní přírody. Na zahradě jsou ovocné stromy, keře a dostatek místa pro pěstování zeleniny či květin.
Také po technické stránce je dům velice dobře vybaven: topení je tepelným čerpadlem Schlieger v kombinaci s fotovoltaickými panely od firmy S-Power umístěnými na střeše domu. Mimo to je možné využít litinová krbová kamna, která dodají místnosti romantickou atmosféru. Plynová přípojka tedy není v tomto okamžiku využita.
Geograficky leží obec Chýnice 13 min. jízdy autem od metra Stodůlky a 15 min. od obce Karlštejn. Je tedy možné velice snadno vyrazit jak do ruchu velkoměsta, tak za českými pamětihodnostmi. Ke spojení s Prahou je též možné využít linku příměstské dopravy.
V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.