offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Alfa -, Praha 1 - Nové Město
9.87

Hodnocení
klientů

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 737 265 555

Realitní kancelář RE/MAX Alfa, Praha 1 - Nové Město

Telefon:
+420 737 265 555
E-mail:
Adresa:
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika
zobrazit na mapě

Kontaktní místa

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (okres Praha-východ)

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (okres Praha-východ)

Telefon:
+420 737 265 555
Adresa:
Boleslavská 1384
zobrazit na mapě
Český Brod (okres Kolín)

Český Brod (okres Kolín)

Telefon:
+420 737 265 555
Adresa:
Palackého 1522
zobrazit na mapě
Praha 6 Dejvice

Praha 6 Dejvice

Telefon:
+420 737 265 555
Adresa:
Kyjevská 686/3
zobrazit na mapě
Praha 6 Petřiny

Praha 6 Petřiny

Telefon:
+420 737 265 555
Adresa:
Na Petřinách 1945/55
zobrazit na mapě
Praha 9

Praha 9

Telefon:
+420 737 265 555
Adresa:
Oplanská 2614
zobrazit na mapě
Praha Uhříněves

Praha Uhříněves

Telefon:
+420 737 265 555
Adresa:
Ke Kříži 1653
zobrazit na mapě
  • Potřebujete odbornou konzultaci či pomoc při prodeji/pronájmu Vaší nemovitosti? Budeme rádi, když se obrátíte na naši kancelář.
  • Specializujeme se na Prahu, Středočeský, Jihomoravský kraj a Vysočinu.
  • Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní kandidáti

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Podívejte se, co o realitních službách Františka Babčického řekl Jan Polák

Podívejte se, co o realitních službách Hanky Filip řekl Ondřej Havelka

Co o realitních službách Vlastimila Rašky řekla Alena Dudová

Co o práci Ing. Hany Dörflerové řekla klientka Olga Jirková

Co o práci Doriny Šebíkové řekl Tomáš Kuchař

Co o práci Jana Zachystala řekli klienti

Další reference od klientů

Další reference od našich klientů najdete na https://www.remaxalfa.cz/reference

Všechny publikované videoreference jsou autentické. Klienti se vyjádřili před kamerou na požádání a bez nároku na jakýkoli honorář.

https://www.remaxalfa.cz/reference

Chcete prodat či koupit nemovitost? Na reality v Praze a dalších českých lokalitách jsme odborníci. V realitní kanceláři RE/MAX Alfa pracují jen slušní a spolehliví makléři. Ukáží vám byty k prodeji v Praze, poradí vám, jakou lokalitu k bydlení zvolit, a rádi vyřídí i všechny náležitosti. Zastavte se u nás ve Spálené nebo navštivte jinou pražskou pobočku společnosti RE/MAX. Už se na vás těšíme!

4.9

Karel Viktora

v minulém týdnu

"Dobrý den, nemám ve zvyku psát recenze, ale tentokrát udělám výjimku. Dotazoval jsem se u paní "makléřky" Veroniky Váňové na nabídku chaty na Slapech, ovšem netušil jsem, že se se zlou potáži. Měl jsem zájem udělat obchod téměř za 3 mil. Na otázku kam jsou svedeny všechny odpady, mně paní specialistka sdělila, že tam nekopala. Další dotaz, zda cena u nemovitosti je pevná jsem se arogantně dozvěděl, proč by to prý majitel měl snižovat, nemá pro toto jediný důvod. Na další různé moje dotazy, mě vždy od nabídky zrazovala, prý je to v kopci, každý tam nevyleze, není to pro každého, všude je tam hluk apod. Tak vážení, co to tam máte, již řadu let jsem se s něčím podobným nesetkal. Hnusný, zlý arogantní, neprofesionální, ubohé a zbabělé jednání paní "makléřky" ve mně zanechalo divnou pachuť o tom, že něco podobného může ještě existovat ! JAK VIDNO TAK MŮŽE !!! Možná by paní realitní specialistka měla jít kopat a lézt za jiný, méně náročný mančaft ! Myslím, že se jich najde také dost. Krásný den.."

Hana Studenicova

před týdnem

"Hodně lidí je podle ostatních recenzí se službami Remaxu spokojeno, ale já to samé říct nemůžu. Paní makléřka, kterou nebudu jmenovat, mohla aspoň předstírat, že ji ta práce baví a že je klient na prvním místě. Celá komunikace mě jen stresovala, měla jsem neustále pocit, že někoho obtěžuji a litovala jsem, že jsem neoslovila někoho jiného, komu bych tu provizi dala s radostí. "Realitní služby, jaké si přejete". Bohužel bych si přála úplně jiné. Pokud někdy budu zase řešit prodej či koupi nemovitosti, tak určitě s jinou společností."

Jan Pfeiffer

před 2 měsíci

"Pan Radek Karnold je profesionální a zároveň velice empatický. Děkujeme za veškerou oporu a trpělivost při koupi bytu. Jsme rádi, že jsme se s ním setkali, a že ho nyní budeme mít v sousedství. Pfeifferovi"

Mirek Méza

před 4 měsíci

"Hodnocení makléře REMAX Alfa - pí. Jana Gondeková Na makléřku pí. Gondekovou jsem se obrátila na základě výborných osobních zkušeností z předchozího prodeje nemovitosti. Nyní jsem prodávala rodinný dům v Lysé nad Labem. Smlouvu s makléřkou jsem uzavřela 23. 11. 2020 a nemovitost byla novému majiteli předána 30. 4. 2021. V současné covidové době považuji tento termín za vynikající. Makléřka "připravila" objekt k prodeji velmi zodpovědně a ze mne, jako prodávající, sejmula velké břímě. Nafocení a následná vizualizace objektu byly prostě skvělé. Zajistila všechny důležité náležitosti, které, dle mého názoru, následně velmi pozitivně ovlivnily výši prodejní ceny nemovitosti. Pí. Gondeková zařídila a dohlédla na: vyklizení nemovitosti vč. přilehlých špejchárků a garáže vymalování všech vnitřních prostor dokonalý úklid v nemovitosti - včetně umytí oken, vyčištění koberců a výměny koberce v jedné ložnici, apod. v technické oblasti zařídila zpracování: technického průkazu nemovitosti energetického štítku revize plynového kotle revize spalinových cest revize elektroinstalace V závěrečné fázi aktivně pracovala na zajištění převodu smluvní dokumentace k odběru elektřiny, plynu a vody na nového vlastníka nemovitosti. Veškerá jednání s makléřkou probíhala vždy ve velmi profesionální, ale přátelské atmosféře. Pí. makléřka zcela naplňuje představy o profesionálním, vstřícném a vysoce erudovaném jednání. Pí. Janu Gondekovou budu rozhodně doporučovat všem svým přátelům a známým, kteří se rozhodnou pro prodej nemovitosti. Ing. Marcela Hortenská"

prokop horný

před 2 měsíci

"S realitkou Remax Alfa mám zkušenosti přes jejich makléřku Janu Gondekovou, a je to zkušenost jednoznačně pozitivní. V Praze jsem se stěhoval již pětkrát a mám zkušenosti s mnoha makléři. S paní Gondekovou se mi jednalo doposud nejlépe. Veškeré prohlídky i asistance s podepisováním smluv probíhaly v přátelské atmosféře, paní makléřka jednala vždy naprosto upřímě a na rovinu. Pokud budu někdy v budoucnu hledat bydlení, vím, na koho se obrátím nejdříve."

.