Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi velký rodinný dům v Jílovém u Prahy - část Studené s pozemkem o výměře 978 m2. Stavba se nachází v klidné lokalitě plné přírody pouhé 2 km od řeky Sázavy.
Dům byl kolaudován v roce 1989, je ve velmi pěkném udržovaném stavu, obvodové zdi a příčky cihelné, střešní krytina z pálených tašek.
Celková aktuální užitná plocha domu je 220 m2 ve 3 podlaží, která je možná rozšířit ještě o půdní prostory. Velkou předností domu je jeho variabilita. První podlaží tvoří technické zázemí domu – garáž, kotelna. Dále se zde nachází veranda s možností instalace venkovní kuchyně, koupelna a místnost se sprchovým koutem, která je ideální pro instalaci např. domácí sauny.
První patro je tvořeno středovým schodištěm a 5 samostatnými pokoji, které je možné propojovat dle potřeby nebo naopak celé patro rozdělit na dva menší samostatné byty.
Ve druhém patře se pak nachází dvě samostatné ložnice. Uzavřením tohoto patra a vybudováním koupelny ovšem může vzniknout další samostatný byt se vstupem na půdu, kde může být umístěn další pokoj.
Na pozemku se nachází další stavby – sklad na dřevo, sklep, původní bazén a kůlna se sedlovou střechou.
Elektřina je částečně po rekonstrukci, voda je z obecního vodovodu, vytápění objektu je zajištěno kotlem na tuhá paliva a radiátory rozvedenými po celém domě, odpad je sveden do žumpy, bez problémů lze instalovat čističku odpadních vod.
Díky své poloze je dům ideální pro rodiny s dětmi, rekreaci, ale i pro kombinaci bydlení a komerčního využití nebo pronájem. Dobrá dopravní dostupnost - autem 8 minut do Jílového, autobusová zastávka 200 m od domu. Do Prahy 20 km.
V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo vybrat nejvýhodnější nabídku.
Těším se na setkání s Vámi na prohlídce, vyřízení hypotéky je samozřejmostí.