Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Ambassador -, Praha 9 - Černý Most

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 603 295 748

Realitní kancelář
RE/MAX Ambassador

Telefon:
+420 603 295 748
Adresa:
Cíglerova/metro Rajská zahrada
19800 Praha 9 - Černý Most
zobrazit na mapě

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Volné pozice

Informace o kanceláři

REalitní kancelář s MAXimálním nazasením makléřů....

Jsme tým profesionálních makléřů s dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi realitního trhu. Spokojenost našich klientů je pro nás vždy tím nejdůležitějším.

Zajímá vás aktuální situace na realitním trhu?

Chcete znát reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti?
Chcete prodat, koupit nebo pronajmout vaší nemovitost?
Nemáte dostatek času a chcete eliminovat rizika obchodu s jistotou odborného přístupu od začátku až do konce?
... JSME TU PRO VÁS, ABYCHOM VÁM POMOHLI.

Google Recenze 4.6

Jan Menšík

před rokem

"Spolupráce s paní makléřkou Černou byla velmi pozitivní zkušeností. Byla opravdu nápomocná v průběhu celého procesu koupě nemovitosti. Dovolím si říct, že její přístup byl zcela nadstandartní - vždy příjemná, profesionální z hodně osobním přístupem, a nápomocná i mimo pracovní hodiny. Realitní kanceláři Remax a své profesi dělá skvělou vizitku. Paní Černou maximálně doporučuji. Děkuji Vám za tuto skvělou pozitivní zkušenost."

Karel Hromada

před rokem

"Prodej nemovitosti může představovat mnoho neznámých k nimž náleží nejistota plynoucí z poměrně složité transakce, obavy z nezdárného průběhu a realizace finančních toků, průběhu komunikace se subjekty prodeje atd. Takové zážitky si ale můžete odpustit a nemusíte je zažívat v případě, že svou záležitost prodeje nemovitosti svěříte makléřce ing. Veronice Černé z kanceláře Remax Ambassador. Z prodeje nemovitosti její cestou se rázem stane řada profesionálně vedených kroků, s jejichž obsahem a smyslem je vždy předem klient makléřkou pečlivě obeznámen a které směřují k postupné realizaci prodeje ve velice příznivých časových intervalech. Veškeré návrhy dokumentů potřebných k realizaci jsou vždy včas a řádně připraveny, komunikace a jednání ze strany makléřky ing. Veroniky Černé je vždy skvělé, srozumitelné a na vysoké profesionální úrovni. Potřebná míra empatie a sympatický projev makléřky ing. Veroniky Černé jen doplňuje skvělé hodnocení jak kanceláře Remax Ambassador, tak zejména makléřky ing. Veroniky Černé. S plnou odpovědností jak kancelář Remax Ambassador, tak makléřku ing. Veroniku Černou vřele doporučuji. JUDr. Karel Hromada"

Lukáš Vinš

před 5 měsíci

"Rád bych připojil svou zkušenost a hodnocení k proběhlé spolupráci s paní Ing. Veronikou Černou. Vřele a s dobrým svědomím doporučujeme dál , protože s tak profesionálním přístupem jsme se ve službách realit nesetkali s nikým, kdo by se ji vyrovnal. Profesionál, který ví, jak na to. Preciznost, přehled v oblasti realit, skvělá připravenost, rychlá komunikace, dochvilnost, empatie. Není nic, co bychom mohli vytknout. Naopak naše očekávání paní Ing. Veronika Černá překonala. Děkujeme za příjemnou spolupráci,manželé V."

Zdenka Vystrcilova

před rokem

"S panem Žlebkem jsem jednala při koupi 1. bytu před 5 lety, už tenkrát jsem byla velmi spokojená s jeho přístupem a rychlým jednáním. Od té doby jsem koupila dva další byty a pokaždé to strašně trvalo přístup realitek byl otřesný. Takže na p. Žlebka vzpomínám dosud jako na nejlepšího realiťáka s kterým jsem kdy jednala..za mě doporučuji všemi deseti :)"

Zuzana Kocova

před 2 lety

"Pan Žlebek je velký profesionál, kterého vřele doporučuji. Byla jsem velmi spokojená s jeho rychlým jednáním, profesionálním přístupem k prodeji nemovistosti i jeho odborností. Zařídil nebo poradil se vším, co nakupující i prodávájící potřebují vědět. Určitě bych pana Žlebka doporučila své rodině i všem svým známým při prodeji nemovitosti. Zuzana Kočová"