Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Ambassador -, Praha 9 - Černý Most

5,0

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 603 295 748

Realitní kancelář RE/MAX Ambassador, Praha 9 - Černý Most

Telefon:
+420 603 295 748
Adresa:
Cíglerova/metro Rajská zahrada
19800 Praha 9 - Černý Most
zobrazit na mapě

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Volné pozice

Informace o kanceláři

REalitní kancelář s MAXimálním nazasením makléřů....

Jsme tým profesionálních makléřů s dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi realitního trhu. Spokojenost našich klientů je pro nás vždy tím nejdůležitějším.

Zajímá vás aktuální situace na realitním trhu?

Chcete znát reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti?
Chcete prodat, koupit nebo pronajmout vaší nemovitost?
Nemáte dostatek času a chcete eliminovat rizika obchodu s jistotou odborného přístupu od začátku až do konce?
... JSME TU PRO VÁS, ABYCHOM VÁM POMOHLI.

Google Recenze 4.6

Andrea Epsteinová

před 8 měsíci

"Jednala jsem s paní Ing. Mgr. Veronikou Černou a vše bylo naprosto perfektní."

Karel Hromada

před rokem

"Prodej nemovitosti může představovat mnoho neznámých k nimž náleží nejistota plynoucí z poměrně složité transakce, obavy z nezdárného průběhu a realizace finančních toků, průběhu komunikace se subjekty prodeje atd. Takové zážitky si ale můžete odpustit a nemusíte je zažívat v případě, že svou záležitost prodeje nemovitosti svěříte makléřce ing. Veronice Černé z kanceláře Remax Ambassador. Z prodeje nemovitosti její cestou se rázem stane řada profesionálně vedených kroků, s jejichž obsahem a smyslem je vždy předem klient makléřkou pečlivě obeznámen a které směřují k postupné realizaci prodeje ve velice příznivých časových intervalech. Veškeré návrhy dokumentů potřebných k realizaci jsou vždy včas a řádně připraveny, komunikace a jednání ze strany makléřky ing. Veroniky Černé je vždy skvělé, srozumitelné a na vysoké profesionální úrovni. Potřebná míra empatie a sympatický projev makléřky ing. Veroniky Černé jen doplňuje skvělé hodnocení jak kanceláře Remax Ambassador, tak zejména makléřky ing. Veroniky Černé. S plnou odpovědností jak kancelář Remax Ambassador, tak makléřku ing. Veroniku Černou vřele doporučuji. JUDr. Karel Hromada"

Lukáš Vinš

před měsícem

"Rád bych připojil svou zkušenost a hodnocení k proběhlé spolupráci s paní Ing. Veronikou Černou. Vřele a s dobrým svědomím doporučujeme dál , protože s tak profesionálním přístupem jsme se ve službách realit nesetkali s nikým, kdo by se ji vyrovnal. Profesionál, který ví, jak na to. Preciznost, přehled v oblasti realit, skvělá připravenost, rychlá komunikace, dochvilnost, empatie. Není nic, co bychom mohli vytknout. Naopak naše očekávání paní Ing. Veronika Černá překonala. Děkujeme za příjemnou spolupráci,manželé V."

Vendula Tomšů

před 8 měsíci

"Skvely, lidsk a profesionalni pristup maklerky Veroniky Cerne. Vse probehlo hladce, rychle a s usmevem. Velmi doporucuji."

john winkler

před 8 měsíci

"Ing. Veronika Cerna je nejlepsi realitni maklerkou se kterou jsme v Ceske Republice pracovali. Mohu na ni jen lpit chvali a vrele doporucit jestli chcete prodat svou nemovitost v praze."