Rádi byste bydleli v malebné přírodě a přitom v dojezdové vzdálenosti do Prahy?
Pojďme se společně podívat na dvoupodlažní rodinný dům na úpatí Bojanovských vrchů (kolaudováno jako rekreační objekt, užíváno pro účely trvalého bydlení). Dům má 4 obytné místnosti, wc a koupelnu (užitná plocha činí 83 m2). Dále pak půdu, terasu a venkovní posezení pod přístřeškem. Na dům navazuje sousední stavba (2 okna vlevo), která je užívána k rekreaci. Vlastní dům je na severním svahu, rovinatou částí pozemku protéká Bojovský potok. Celková výměra přilehlých pozemků činí 1.090 m2.
Nemovitost sloužila dlouhá léta k trvalému bydlení (kdy proběhla rekonstrukce střešního pláště a instalace elektrokotle), je však možné jí využít též rekreačně. Její celkový stav je tzv. „před rekonstrukcí“, což znamená, že je možné nemovitost dotvořit k obrazu svému. Součástí prodávané nemovitosti je též projekt na domovní čističku odpadních vod (v současné době je zde žumpa). Voda je ze studny.
Dopravní spojení je možné autem po strakonické dálnici D4, příměstským autobusem anebo vlakem (zastávka ca. 150m od domu).
Příjezdová cesta vede přes 2 sousední pozemky, proto je financování možné pouze z vlastních zdrojů - tedy nikoli hypotékou.
V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o prohlídku kontaktujte prodávajícího makléře.