Nabízíme vám k prodeji stavbu o dispozici 2+1 o výměře 42 m² na pozemku o celkové ploše 297 m² v kolonii s názvem Bažantnice II, která se nachází je 10 minut chůzí od Pražské části Hloubětína v části Lehovecká.
Autem se k místu dostanete do 10 min z metra Letňany a za 5 min z Černého Mostu.
V územním plánu Prahy je lokalita vedena jako PZO (zahrádky a zahrádkové osady) s maximální zastavěnou plochou 25 m2 do maximální výšky 5 metrů.
Do objektu je přivedena el. a letní voda (zimní voda je dotažena přímo na pozemek) odpad je řešen trativodem.
Přístup je zajištěn podílovým vlastnictvím na přístupových cestách.
Stavba se nachází v uzavřeném areálu, kde vstup zajišťuje el. brána. Do areálu májí vstup pouze vlastnicí.
Objekt disponuje dvěma pokoji, vstupní zastřešenou verandou, kuchyní, dále koupelnou se sprchovým koutem. Jedná z části je podsklepená. K dispozici je venkovní zastřešené sezení a kůlna. Ohřev vody je zajištěn el. Boilerem.
Součástí prodeje je vše, co je zachyceno na fotografií - vše je o dohodě.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.