Realitní kancelář RE/MAX Diamond, Praha 8

  • PRO VEŘEJNOST OTEVŘENO 10-18
  • VOLNÉ POZICE REALITNÍHO SPECIALISTY 2017
  • NABÍZÍME VYSOKÝ PODÍL NA ZISKU ZA VYNIKAJÍCÍ PRÁCI
  • PRODÁVÁME NEMOVITOSTI V ČR A V EVROPĚ
  • ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI OBDRŽÍTE PROVIZI

Na diamantové pobočce realitní kanceláře RE/MAX se dozvíte vše ohledně prodeje, pronájmu i koupě nemovitosti. Můžete sem přijít jak pro radu, tak i pro pomoc s výběrem nebo zajištěním celého procesu. Sháníte třeba byt k pronájmu v Praze 8? Zkušení makléři vás zasvětí do nabídky bytů i domů k pronájmu v Praze 8, pomohou s volbou ideálního objektu a zajistí vše potřebné pro uzavření obchodu. Nebo vás zajímají spíše byty na prodej v Praze 8? I s tím si tu budou vědět rady. Ostatně tato kancelář nabízí nejlepší klientský přístup v Praze. Tak se její makléře nebojte navštívit.

Tel. +420 222 312 651
Fax
E-mail diamond@remax-czech.cz
Web www.remax-czech.cz/diamond
Adresa RE/MAX Diamond, Za Poříčskou branou 334/4
180 00 Praha 8, Česká republika

Hypotéční makléři

  • Jiří Novotný
Tel. +420 222 312 651
Fax
E-mail diamond@remax-czech.cz
Web www.remax-czech.cz/diamond
Adresa RE/MAX Diamond, Za Poříčskou branou 334/4
180 00 Praha 8, Česká republika

              Realitní kancelář RE/MAX  Diamond Praha se specializuje  na koupi a prodej bytů,domů a pozemků,developerských projektů a komerčních objektů v Praze 1,3,8 a na Praze východ.Sídlíme na adrese Za Poříčskou bránou 334,Praha 8, Florenc,M-  B,C. Vyškolení makléři nabízejí  odbornou pomoc při koupi a prodeji nemovitostí,právní služby, odhady, řešení dědictví,spoluvlastnictví,exekuce,hypotéky,  a poskytují aktuální informace o realitním trhu.

Do našeho velmi přátelského týmu přijmu zájemce o práci realitního makléře pod značkou RE/MAX, s možnostmi celoživotního kariérního a vzdělávacího růstu , s velmi nízkými náklady na vlastní podnikání, a  s plánováním své pracovní doby.Kancelář je otevřena všem věkovým skupinám, matkám na MD i studentům VŠ. Chuť se vzdělávat a aktivnost je naše priorita.Volejte 731618354.

 

                MAKLÉŘKA MĚSÍCE ČERVNA 2017 

   

 

                        

                               MARTINA BOUŠKOVÁ