Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Diamond -, Praha 1 - Nové Město

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 224 247 291

Realitní kancelář
RE/MAX Diamond

Telefon:
+420 224 247 291
Adresa:
Samcova 1177/1
11000 Praha 1 - Nové Město
zobrazit na mapě

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Management

Volné pozice

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

RE/MAX Diamond

Realitní kancelář RE/MAX Diamond má svoji svoji kancelář na Novém Městě, ulice Samcova 1/1177 v těsném sousedství Petrského náměstí již více než 12 let.

REMAX Diamond poskytuje svým klientům realitní služby služby v té nejvyšší kvalitě, prostřednictvím služeb realitních profesionál, ve svém oboru, kteří jsou opakovaně hodnocenái našimi klienty tím nejvyšším ratingem.

 

Svěřte nám svoji nemovitost

tým certifikovaných makléřů
tým certifikovaných makléřů
tým certifikovaných makléřů
tým certifikovaných makléřů

Na našich klientech nám záleží

Naše práce není jen o prodeji, koupi a pronájmu nemovisotí. Řešíme s Vámi Vaše životní situace, pomáháme Vám investovat a zhodnocovat Vaše úspory, posouváme Vás na Vaší cestě dál.

Jsme si plně vědomi, že obchod je hlavně o mezilidských vztazích – proto s našimi klienty budujeme dlouhodobé partnerské vztahy  a jen díky Vám, našim spokojeným klientům, se můžeme těšit dosaženým výsledkům.

 

Předávání cen těm nejúspěšnějším
Předávání cen těm nejúspěšnějším

JSME TÝM

Jsme tým lidí různého věku, různých koníčků, a různých profesních zkušeností, teď jsme všichni REMAX – certifikovaní makléři, s těmi nejlepšími referencemi a většina z nás již s dlouhodobými obchodními vztahy.

I Vy se můžete stát členem našeho týmu www.chcibytremax.cz

 

Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Diamond je provozována společností Port Real Estate s.r.o., IČ 28432614, se sídlem Praha 5, Diamantová 749/26 PSČ 154 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 141086, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.

 

Kancelář
Kancelář

Realitní kancelář RE/MAX Diamond vám pomůže najít ideální bydlení přesně pro vás a doporučí vám to nejlepší z celé nabídky bytů k prodeji v Praze 1. A pokud ještě na vlastní bydlení nemáte dostatek financí, nevadí, máme i mnoho bytů k pronájmu v Praze 1 a dalších částech města. Stačí si jen vybrat. Rádi vám pomůžeme s prodejem i koupí nemovitosti v celém Středočeském kraji. A díky síti RE/MAX můžete prodávat a kupovat reality nejen v Praze, ale i na celém území ČR nebo v zahraničí.