offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Diamond -, Praha 8 - Karlín
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 222 312 651

Realitní kancelář RE/MAX Diamond, Praha 8 - Karlín

Telefon:
+420 222 312 651
Adresa:
RE/MAX Diamond, Za Poříčskou branou 334/4
180 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika
zobrazit na mapě
  • PRO VEŘEJNOST OTEVŘENO 10-18 PO -PÁ
  • PŘIJMEME NOVÉ KOLEGYNĚ A KOLEGY
  • NABÍZÍME VYSOKÝ PODÍL NA ZISKU ZA VYNIKAJÍCÍ PRÁCI
  • PRODÁVÁME NEMOVITOSTI V ČR A V EVROPĚ
  • ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI OBDRŽÍTE PROVIZI

Certifikovaní makléři 2. stupně

Certifikovaní makléři 1. stupně

Volné pozice

Management

Informace o kanceláři

Hodně práce, příjemné prostředí a přátelský kolektiv

Realitní kancelář RE/MAX Diamond Praha 8, Karlín, se specializuje na odborné poradenství při prodeji bytů,domů a pozemků,developerských projektů a komerčních objektů v Praze,České republice a v evropských zemích, kde působí RE/MAX.

Proškolení realitní makléři nabízejí odbornou pomoc při koupi a prodeji nemovitostí.Vypracují tržní odhady, řeší spoluvlastnictví, dědictví,exekuce, insolvence a poskytují aktuální informace o realitním trhu.

Do našeho týmu přijmu zájemce o práci realitního makléře pod značkou RE/MAX, s možnostmi celoživotního kariérního a vzdělávacího růstu , s velmi nízkými náklady na vlastní podnikání, a s plánováním své pracovní doby.Aktivita,asertivnost,empatie, vzdělávání, vůle k úspěchu, je to, co od Vás očekávám. Nabízím hodně práce, příjemné prostředí, přátelský kolektiv.

Volejte 731 618 354, 602 114 000

Na diamantové pobočce realitní kanceláře RE/MAX se dozvíte vše ohledně prodeje, pronájmu i koupě nemovitosti. Můžete sem přijít jak pro radu, tak i pro pomoc s výběrem nebo zajištěním celého procesu. Sháníte třeba byt k pronájmu v Praze 8? Zkušení makléři vás zasvětí do nabídky bytů i domů k pronájmu v Praze 8, pomohou s volbou ideálního objektu a zajistí vše potřebné pro uzavření obchodu. Nebo vás zajímají spíše byty na prodej v Praze 8? I s tím si tu budou vědět rady. Ostatně tato kancelář nabízí nejlepší klientský přístup v Praze. Tak se její makléře nebojte navštívit.