Realitní kancelář RE/MAX Diamond, Praha 8 - Karlín

  • PRO VEŘEJNOST OTEVŘENO 10-18 PO -PÁ
  • PŘIJMEME NOVÉ KOLEGYNĚ A KOLEGY
  • NABÍZÍME VYSOKÝ PODÍL NA ZISKU ZA VYNIKAJÍCÍ PRÁCI
  • PRODÁVÁME NEMOVITOSTI V ČR A V EVROPĚ
  • ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI OBDRŽÍTE PROVIZI

Na diamantové pobočce realitní kanceláře RE/MAX se dozvíte vše ohledně prodeje, pronájmu i koupě nemovitosti. Můžete sem přijít jak pro radu, tak i pro pomoc s výběrem nebo zajištěním celého procesu. Sháníte třeba byt k pronájmu v Praze 8? Zkušení makléři vás zasvětí do nabídky bytů i domů k pronájmu v Praze 8, pomohou s volbou ideálního objektu a zajistí vše potřebné pro uzavření obchodu. Nebo vás zajímají spíše byty na prodej v Praze 8? I s tím si tu budou vědět rady. Ostatně tato kancelář nabízí nejlepší klientský přístup v Praze. Tak se její makléře nebojte navštívit.

Tel. +420 222 312 651
E-mail diamond@remax-czech.cz
Web www.remax-czech.cz/diamond
Adresa RE/MAX Diamond, Za Poříčskou branou 334/4
180 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika
Tel. +420 222 312 651
E-mail diamond@remax-czech.cz
Web www.remax-czech.cz/diamond
Adresa RE/MAX Diamond, Za Poříčskou branou 334/4
180 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

 

Realitní kancelář RE/MAX  Diamond Praha 8, Karlín,  se specializuje na odborné poradenství při prodeji  bytů,domů a pozemků,developerských projektů a komerčních objektů v Praze,České republice a v evropských zemích, kde působí RE/MAX.Proškolení realitní  makléři nabízejí odbornou pomoc při koupi a prodeji nemovitostí.Vypracují tržní odhady, řeší spoluvlastnictví, dědictví,exekuce, insolvence a  poskytují aktuální informace o realitním trhu.

Do našeho týmu přijmu zájemce o práci realitního makléře pod značkou RE/MAX, s možnostmi celoživotního kariérního a vzdělávacího růstu , s velmi nízkými náklady na vlastní podnikání, a  s plánováním své pracovní doby.Aktivita,asertivnost,empatie, vzdělávání, vůle k úspěchu, je to, co od Vás očekávám. Nabízím hodně práce, příjemné prostředí, přátelský kolektiv.

                                             Volejte 731 618 354, 602 114 000

 

 

MAKLÉŘ MĚSÍCE

srpen 2018 

Hana Turjanská