Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej garáže 18 m², Adamov (ID 309-NP00490)

ulice Údolní, Adamov mapa

Prodáno
GMimořádně
nehospodárná

16 m2
Exkluzivně Prodáno

Prodej panelové garáže - Adamov, ul.Údolní

Nabízím k prodeji zděnou garáž (podlahová plocha cca 16 m²) na vlastním pozemku v Adamově, lokalita na Ptačině, garážové hnízdo pod ul.Údolní. Mějte své auto, motorku, jízdní kola případně další věci vždy pohodlně zaparkované ve vlastní garáži nedaleko vašeho bydliště. Možno využít také jako sklad.

Jedná se o panelovou stavbu řadové přízemní garáže (vrata č.509) s plochou střechou (asfaltová krytina). Postaveno v r.1971, betonová podlaha, plechová vrata, osvětlení a zásuvky v přední i zadní části garáže, elektřina 230 V, původní elektrorozvody. Parcela o velikosti 18 m² je ve vlastnictví prodávajícího. Vnitřní plocha garáže je cca 16 m² (3 x 5,2 m), výška 2,1 m. Rozměry vrat: šířka 2,7 m, výška 1,9 m.

Příjezd je po dlážděné komunikaci. Docházková vzdálenost z domů na ul. P.Jilemnického je 5 až 7 minut. K nastěhování ihned. Elektro přípojka slouží pro 10 sousedních garáží, roční náklady do 500 Kč.

Přijeďte se podívat, rád vás tudy provedu.

Únorová pranostika praví:
O svaté Juliáně připrav vůz a schovej sáně (16.2.) Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
Prodáno
Ing. Karel Hynšt
REMAX Alfa 2
Koperníkova 4526/1
Brno, 61500
Česká republika
Tel. na makléře: +420 604 533 466
Tel. do kanceláře: +420 737 265 555
E-mail: karel.hynst@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 309-NP00490
Počet podlaží v objektu:
1
Celková plocha:
18 m²
Druh objektu:
Skeletová
Stav objektu:
Dobrý
Typ nemovitosti:
Malé objekty, garáže
Elektřina:
400 V
Užitná plocha:
16 m²
Zastavěná plocha:
18 m²
Typ domu:
Přízemní
Energetická náročnost budovy:
G