Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Alfa 2 -, Brno

5,0

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 737 265 555

Realitní kancelář
RE/MAX Alfa 2

Telefon:
+420 737 265 555
E-mail:
Adresa:
Koperníkova 4526/1
61500 Brno
zobrazit na mapě

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Management

Google Recenze 5

Dusan Panek

před měsícem

"S panem ing.Hynštem jsem byl naprosto spokojen při prodeji mých nemovitostí. Oceňuji jeho odbornost, osobní přístup a znalost realitního trhu v okrese Brno-venkov. Služby pana ing.Hynšta mohu pouze a jen doporučit. Děkuji Pánek"

Hadi Abdallah

před 5 měsíci

"Mohu říci, že pan Jelínek je velmi spolehlivý. Celý proces prohlídky, jednání a papírování s ním byl snadný, rychlý a naprosto úžasný. Skvělá práce!"

Jakub Rumpa

před 6 měsíci

"Nasli jsme si dum na Morave, nase snove misto. Ve vsem co bylo potreba nam pan Kripac vychazel po celou dobu vzdy maximalne vstric. Kolem hypoteky i domu bylo mnoho zalezitosti k reseni jak pro banku tak pro nas. Vse vyzadovalo svuj cas a trpelivost.. Pan Křípač k nam byl vzdy ochotny a k dispozici na telefonu i emalu. Veskere doplnujici a vsetecne otazky zodpovedel dostatecne a profesionalne. Jsme velice radi, ze jsme v remaxu narazili prave na neho. Komunikace s panem Křípačem je vyborna. Neni to jen realitak, ale take clovek ktery je schopny se vcitit do vasi situace, kdy chcete a tesite se moc na svuj dum/nemovitost a pritom pred vami stoji nove prekazky a uskali ktere neznate. Je pravda, ze v mnohem jsme tapali - formality, nalezitosti, smlouvy - i tento servis z jeho strany je profesionalni. Nase upravy a pripominky ke smlouvam okomentoval a nechal zapracovat ke spokojensosti obou stran. Jako prostrednik vystupuje neutralne, nezaujate a peitom velice profesionalne a prijemne. Podej/nákup nemovistosti byl svizny i kdyz neslo o male penize.. Jeste jednou velike diky. A ze sve osobni zkusenosti pana Křípače mohu jen doporucit."

Michal Skoumal

před 3 měsíci

"Ještě jednou chci poděkovat panu Jelínkovi za jeho profesionální a současně velmi vlídný přístup. Celá transakce proběhla naprosto v pořádku od začátku až do konce. Věřím, že bude příležitost k další spolupráci. Děkuji JUDr. Michal Skoumal, Brno"

Tadeáš Michal Kratochvíl

před 4 měsíci

"S panem Inženýrem Hynštem se mi spolupracovalo velmi dobře. Kupoval jsem nemovitost v březnu/dubnu 2022, tedy v době, kdy situace s nemovitostmi nebyla valná. Velmi oceňuji hlavně to, že se pan inženýr se mnou bavil "přímo". Například na můj dotaz, zda plánuje (buď on, potažmo prodávající), s cenou nemovitosti hýbat podle zájmu a počtu prodávajících, mi odpověděl, že cena je daná a určitě se s ní hýbat nebude - což bylo dodrženo. Dále taky cením to, že pan inženýr hájil jak zájmy svého klienta (např. se mě doptával na využití nemovitosti atp.), tak i moje, jakožto kupujícího (např. ujištění o "pevné" ceně za předpokladu, že dodržím lhůty - které byly dostačující - jak na rozhodnutí, tak i na finanční záležitosti), a vlastně i svoje - což se projevilo hlavně tak, že jsem s nákupem ani přepisem neměl v podstatě žádné starosti. Pan Hynšt zajistil všechny náležitosti, advokátní úschovu peněz (tj. spolupráci s advokátní kanceláři) - a kdykoliv bylo potřeba cokoliv řešit, potažmo došlo k nějaké změně (odeslání/připsání zálohy/zbytku peněz, schůzka s právníkem, prohlídka, zápis na katastru atp.) - vždy byl k dispozici na telefonu, či psal e-mail atp. Velmi profesionální a lidský přístup. Za spolupráci děkuji a nemohu ji nic než doporučit."