Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Alfa 2 -, Brno

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 737 265 555

Realitní kancelář
RE/MAX Alfa 2

Telefon:
+420 737 265 555
E-mail:
Adresa:
Koperníkova 4526/1
61500 Brno
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po - Pá: 9:00 - 17:00

 

  • Potřebujete odbornou konzultaci či pomoc při prodeji/pronájmu Vaší nemovitosti? Budeme rádi, když se obrátíte na naši kancelář.
  • Specializujeme se na Jihomoravský kraj, Vysočinu, Středočeský kraj a Prahu

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Management

Volné pozice

Google Recenze 5

David Hasman

před 3 týdny

"Služeb pana Jelínka jsem využil při zprostředkování koupě bytu a byla to naprosto skvělá spolupráce. Pan Jelínek po celou dobu průběžně komunikoval, vysvětloval nejbližší postup, celé jednání bylo korektní a jeho smysl pro humor z celé záležitosti udělal příjemnou vzpomínku. Děkuji a doporučuji."

David Hlavicka

před měsícem

"Ing. Kamil Jelínek patří mezi špičku ve svém oboru."

Dusan Panek

před 5 měsíci

"S panem ing.Hynštem jsem byl naprosto spokojen při prodeji mých nemovitostí. Oceňuji jeho odbornost, osobní přístup a znalost realitního trhu v okrese Brno-venkov. Služby pana ing.Hynšta mohu pouze a jen doporučit. Děkuji Pánek"

Tadeáš Michal Kratochvíl

před 8 měsíci

"S panem Inženýrem Hynštem se mi spolupracovalo velmi dobře. Kupoval jsem nemovitost v březnu/dubnu 2022, tedy v době, kdy situace s nemovitostmi nebyla valná. Velmi oceňuji hlavně to, že se pan inženýr se mnou bavil "přímo". Například na můj dotaz, zda plánuje (buď on, potažmo prodávající), s cenou nemovitosti hýbat podle zájmu a počtu prodávajících, mi odpověděl, že cena je daná a určitě se s ní hýbat nebude - což bylo dodrženo. Dále taky cením to, že pan inženýr hájil jak zájmy svého klienta (např. se mě doptával na využití nemovitosti atp.), tak i moje, jakožto kupujícího (např. ujištění o "pevné" ceně za předpokladu, že dodržím lhůty - které byly dostačující - jak na rozhodnutí, tak i na finanční záležitosti), a vlastně i svoje - což se projevilo hlavně tak, že jsem s nákupem ani přepisem neměl v podstatě žádné starosti. Pan Hynšt zajistil všechny náležitosti, advokátní úschovu peněz (tj. spolupráci s advokátní kanceláři) - a kdykoliv bylo potřeba cokoliv řešit, potažmo došlo k nějaké změně (odeslání/připsání zálohy/zbytku peněz, schůzka s právníkem, prohlídka, zápis na katastru atp.) - vždy byl k dispozici na telefonu, či psal e-mail atp. Velmi profesionální a lidský přístup. Za spolupráci děkuji a nemohu ji nic než doporučit."

Zdenka Haskova

před 3 týdny

"Byly jsme nad míru spokojeni s makléře vstřícnost rychlé jednání profesionalita a šel proběo bez problémů. Jsme nadmíru spokojeni.Pan Kamil Jelínek je to"