Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví 52 m², Blansko (ID 289-NP00256)

ulice Absolonova, Blansko mapa

10 000 Kč ( za měsíc)
GMimořádně
nehospodárná

1x
2x
61 m2
4/5
Exkluzivně

Pronájem prostorného bytu 2+1, 61 m², Blansko – ulice Salmova

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt 2+1 o celkové výměře 61 m², který zahrnuje také lodžii o velikosti 6,2 m² a sklepní kóji 2,2 m². Byt bude před předáním zcela vyklizený a připravený k nastěhování.

Nachází se v jedné z nejžádanějších lokalit Blanska – ulice Salmova, která nabízí klidné bydlení s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti najdete základní školy, mateřské školy, nemocnici, obchody, zastávky MHD a v neposlední řadě centrum města s výborným vlakovým spojením do Brna.

Dispozice a výhody bytu:

prostorné a dobře řešené dva pokoje, kuchyň, koupelna, samostatné WC a komora

velká lodžie ideální pro posezení

sklepní prostor

Finanční podmínky:

Nájemné: 10.000 Kč

Energie a služby: 8.500 Kč

Kauce: 18.500 Kč

Provize RK : 18.150 Kč včetně DPH

Byt je vhodný pro jednotlivce, pár nebo klidnou rodinu, která hledá pohodlné bydlení v atraktivní části města.

V případě zájmu o prohlídku mě prosím kontaktujte.
Cena:
10 000 CZK / za měsíc
Hana Simčo, DiS.
REMAX Top Reality
Smetanova 2359/6
Blansko, 67801
Česká republika
Tel. na makléře: +420 774 280 302
Tel. do kanceláře: +420 722 722 888
E-mail: hana.simco@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 289-NP00256
Dispozice:
2+1
Číslo podlaží:
4
Počet podlaží v objektu:
5
Užitná plocha:
52 m²
K nastěhování:
1. 7. 2026
Doprava:
Vlak, Silnice, Autobus
Celková plocha:
61 m²
Zastavěná plocha:
694 m²
Plyn:
Plynovod
Energetická náročnost budovy:
G