Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 83 m², Karlovy Vary (ID 270-NP00515)

ulice Kvapilova, Karlovy Vary – část obce Drahovice mapa

4 290 000 Kč ( za nemovitost)
ENehospodárná

1x
3x
83 m2
1/5
Exkluzivně

Mezonetový byt s potenciálem pro sdílené bydlení

Na první pohled jde o mezonetový byt vedený v katastru jako 3+1. Při bližším pohledu ale nabízí zajímavý potenciál pro vytvoření moderního sdíleného bydlení.

Díky svému uspořádání lze přizpůsobit současným požadavkům trhu s nájemním bydlením. Majitelka provedla přesun kuchyňské linky do prostoru vstupní chodby a původní kuchyň lze využít jako samostatný pokoj. Jeden z větších pokojů byl rozdělen sádrokartonovou příčkou a vznikla samostatná ložnice a obývací pokoj. V mezonetové části je možné vytvořit další dva samostatné pokoje. Výsledkem může být dispozice se čtyřmi samostatnými pokoji a společným obývacím prostorem s kuchyňským koutem u vstupu.

Právě tento způsob využití může být zajímavý pro investory, kteří hledají nemovitost vhodnou pro pronájem jednotlivých pokojů. Každý nájemník získá vlastní soukromí, přitom sdílí společné zázemí. Tento model je běžný ve větších městech a postupně nachází uplatnění i v regionech, kde finanční dostupnost samostatného bydlení představuje pro mladé lidi stále větší výzvu.

Velkou výhodou je poloha. V docházkové vzdálenosti se nachází několik středních škol, mimo jiné obchodní akademie, pedagogická škola, gymnázium, stavební škola i soukromá veřejnosprávní škola TRIVIS nebo Vysoká škola finanční a správní. V okolí je kompletní občanská vybavenost a dobré spojení městskou dopravou. Pro představu – jednolůžkový pokoj na studentském internátu v Karlových Varech stojí přibližně 5 600 Kč měsíčně.
Sdílené bydlení v samostatném pokoji s běžným komfortem by tak mohlo představovat zajímavou alternativu nejen pro studenty, ale také pro mladé pracující, kteří začínají svou profesní dráhu a hledají cenově dostupné bydlení bez nutnosti pronájmu celého bytu.

Byt není určen pro zájemce, kteří hledají hotové bydlení bez dalších investic. Aby odpovídal současným požadavkům nájemního trhu, bude vhodné provést částečnou rekonstrukci. Zejména se nabízí výměna elektroinstalace, výměna dvou původních oken a modernizace interiéru tak, aby splňoval očekávání. Stavební řešení je vždy na vyhodnocení potřeb a rozhodnutí zájemce. Jednoduchou kuchyňskou linku má majitelka složenou ve sklepě a záleží na kupujícím, zda ji bude chtít použít.

Pokud hledáte byt, který nabízí víc než jen současnou dispozici a vidíte potenciál tam, kde ho ostatní možná přehlédnou, přijďte se podívat osobně. Objednejte se na prohlídku přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
4 290 000 CZK / za nemovitost
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

4 290 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Viktor Klein
REMAX Anděl 2
Sokolovská 564/51
Karlovy Vary, 36005
Česká republika
Tel. na makléře: +420 775 556 690
Tel. do kanceláře: +420 775 556 690
E-mail: viktor.klein@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 270-NP00515
Dispozice:
3+1
Číslo podlaží:
1
Počet podlaží v objektu:
5
Užitná plocha:
83 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Vlastnictví:
Osobní
Typ nemovitosti:
Byty
Charakter okolní zástavby:
Obytná
Elektřina:
230 V
Odpad:
Kanalizace
Celková plocha:
83 m²
Zastavěná plocha:
155 m²
Plyn:
Plynovod
Umístění objektu:
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy:
E
Měrná vypočtená roční spotřeba energie v kWh/m²/rok:
216