Tato zděná chata v části obce Zdiby – Brnky je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a tiché místo k odpočinku, a přitom chtějí být Praze nadosah.
Hranice Prahy je vzdálená pouhých pár minut jízdy autem, v samotném centru jste cca za 25 minut. Využít lze i spojení autobusem PID do Kobylis.
Chata je umístěná na vlastním pozemku o výměře 1.479 m2. Pozemek je svažitý, přístupný ze severní i z jižní strany. Chata samotná má výměru cca 46 m2 a zahrnuje otevřenou verandu, předsíň, kuchyň a pokoj. Lze využívat i podkroví.
Do chaty je zavedena elektřina a voda z vlastní studny. K ohřevu vody slouží průtokový ohřívač. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva. Suché WC je umístěné mimo chatu.
Krásné okolí Přírodního parku Dolní Povltaví vybízí k relaxaci a k procházkám, aktivní sportovci jistě ocení i nedaleké cyklostezky a blízkost Vltavy.
Pro bližší informace a pro prohlídku této zajímavé nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo telefonicky.
V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.