Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jana Gondeková - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jana Gondeková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 65647297.

Jana Gondeková

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 606 433 370
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

DŮVĚRA, SPOLEHLIVOST, EMPATIE

Jsem realitní makléřkou, která vždy stojí na straně svých klientů.

Ke své práci přistupuji s velkou zodpovědností, pečlivostí a s osobním přístupem. Zajímám se o Vaše potřeby a názory, aby naše vzájemná spolupráce proběhla s přátelskou atmosférou, podle Vašich představ a k Vaší naprosté spokojenosti.


Celý proces prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti mám plně pod kontrolou a o průběhu transakce Vás pravidelně informuji. V každé fázi prodeje spolupracuji pouze s prověřenými odborníky a profesionály - co se týká prezentace Vaší nemovitosti, její propagace, právního servisu, poprodejního servisu, atd.


Prodávám nemovitosti v Praze a okolí a v Ústeckém kraji na Podbořansku.

Reference

"Jana Gondeková opět pefektní"

Hodnocení: 5/5

"Makléřské služby jsem u paní Gondekové využila již podruhé a opět ji mohu doporučit. Na prohlídky bytu byla pro zájemce perfektně připravená. Vše vysvětlila, poradila, pomohla, zařídila. Děkuji za milou a příjemnou spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"Vše super, dle mých představ..."

Hodnocení: 5/5

"Velký zájem a odpovědnost "

Hodnocení: 5/5

"Absolutně profesionální služby, proaktivní přístup, přehled o trhu, přátelské jednání. Pokud bude potřeba, paní Gondekovou znovu oslovím."

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme svelmi spokojeni se spoluprací s paní Janou Gondekovou. Velmi zodpovědně připravila webovou inzerci nemovitosti a pomohla nám při výběru vhodného nájemce. O průběhu nás podrobně informovala a všechno , na čem jsme byli dohodnuti, dodržela. Zajistila veškeré technické záležitosti,převody energií, stav všech měřičů-vody, topení ap. Připrvila vhodnou inzerci, zajistila vše potřebné pro pronájem namovitosti, takže jsme s tím neměli žádnou práci. Dokonce se nabídla zajistit, abychom dostávali zbývající poštovní zásilky na naší novou adresu. Je to zcela nadstandartní služba a jsme jí za to velmi vděčni. Kdybychom příště potřebovali pomoc realitního agenta,učitě bychom si vybrali zase paní Janu Gondekovou. Spolupráce s ní byla velmi příjemná a hlavně velmi profesionální. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, příjemný a diplomatický přístup ke klientovi."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a rychlé jednání při prodeji bytu. Doporučuji!!!"

Hodnocení: 5/5

"Jsem naprosto spokojen s profesionálním přístupem. Paní makléřkou byly komplexně zajištěny veškeré potřebné úkony. V budoucnosti uvažuji o prodeji ještě jednoho bytu, takže bez váhání služby této makléřky jistě opět použiji. "

Hodnocení: 5/5

"S praci Jany Gondekove jsem byla maximalne spokojena. Je mila , profesionalni, empaticka , budu ji doporucovat dal. Toto hodnoceni je interni , nechci uverejnovat svoje jmeno . Dekuji za pochopeni. "

Hodnocení: 5/5

"absolutní spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Jednání ze strany makléřky bylo rychlé, přívětivé, bez komplikací, profesionální. "

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, velmi profesionální přístup ve všech činnostech spojených s prodejem."

Hodnocení: 5/5

"S paní Janou byla naprosto perfektní spolupráce. Co se domluvilo, to platilo, vše bez problémů, perfektní servis. Jakub H."

Hodnocení: 5/5

"Služby, jaké si představuji. Perfektní"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem s paní makléřkou velmi spokojená, je vstřícná, rychlá spolehlivá."

Hodnocení: 5/5

"Lepší kvalitu poskytnutých služeb, si nedovedu představit. Paní Gondeková myslí a zařídí opravdu vše. Zároveň je velmi ochotně kdykoliv k dispozici k vyjasnění jakýchkoliv nejasností."

Hodnocení: 5/5

"Opět musím velmi poděkovat paní Janičce Gondekové, která již podruhé vyřizovala pronájem mého bytu, za skvěle odvedenou práci a to nejen po stránce profesionální, ale i lidské. Vážím si její péče a starostlivosti a jejího nasazení ke spokojenosti všech stran. A vím, že až budu potřebovat realitní služby, znovu se na ni s důvěrou obrátím. "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní profesionální přístup, vstřícné a komunikativní jednání. Naprostá spokojenost s průběhem i výsledkem spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"100% služby, vše perfektně zajištěno-vyklizení nemov., uklid tech.průkaz nemov., energet. štitek, vševhny revize, vynikající prezentace nemov. vč.vizualizace na www, zajištění převodu médií, profesionální a vstřícné jednání"

Hodnocení: 5/5

"Paní Gondeková nám dvakrát v krátké době dokázala sehnat solidního nájemníka do bytu. Spolupráci hodnotím velmi kladně, určitě v případě potřeby využiji její profesionální služby."

Hodnocení: 5/5

"O tom, že služby paní Gondekové jsou ve všech ohledech vynikající, svědčí mimo jiné i skutečnost, že jsem se na ni obrátila již opakovaně. Kdykoliv i v budoucnu se na ni opět ráda obrátím a ráda její služby i dále doporučím."

Hodnocení: 5/5

"Vše vynikající"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem absolutně spokojen."

Hodnocení: 5/5

"Prodej byl rychlý a bezproblémový, paní Gondeková seriózní, ochotná a zodpovědná. Díky !!! A ještě k tomu vtipná !"

Hodnocení: 5/5

"Paní Gondeková je ve svém oboru profík. Na prohlídky bytu byla pro zájemce perfektně připravená. Vše vysvětlila, poradila, pomohla, zařídila. Pokud budu potřebovat, ráda se na ní opět obrátím. A všem mohu její služby jen doporučit!!!"

Hodnocení: 5/5

"-"

Hodnocení: 5/5

"Pani Gondekovou bych urcite doporucila.O vse se perfektne postarala.Prodej probehla bez problemu a v kratkem case.A za nami pozadovanou cenu.Skvela komunikace.Loajalita ke klientum.Velmi profesionalni pristup."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a příjemná paní."

Hodnocení: 5/5

"Absolutní profesionalita ve všech krocích!!! Jsme velmi rádi, že jsme potkali zrovna paní Gondekovou. Určitě doporučím jak makléřku tak firmu Re-max..."

Hodnocení: 5/5

"Paní Jana Gondeková je stoprocentní profesionálka v oboru makléře. Má skvělý odhad zájemců o pronájem. Její bezchybné služby vřele doporučujeme. Malouškovi."

Hodnocení: 5/5

"Paní Gondeková se vždy chovala profesionálně a díky její zkušenosti, jsme prodali nemovitost za lepší částku, než jsme doufali."

Hodnocení: 5/5

"S paní Gondekovou jsme spolupracovali již opětovně a opět jen potvrdila své kvality při poskytování nabízených služeb. V budoucnu se na ni kdykoliv rádi s důvěrou obrátíme, neboť vše bylo hladce a v krátkém časovém období vyřízeno k naší spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s makléřkou Janou Gondekovou byla pro nás vlastně i první spoluprací s realitním makléřem vůbec a byli jsme se vším od začátku velmi spokojeni. Přístup paní Gondekové je velmi profesionální a pečlivý, přitom působí velmi lidsky a komunikativně; věříme, že i díky tomuto osobnímu přístupu a nasazení byla naše spolupráce velmi brzy úspěšná."

Hodnocení: 5/5

"Ochotná makléřka, vše mi vysvětlila a odpověděla na všechny moje dotazy. Doporučuji ji dalším zákazníkům."

Hodnocení: 5/5

"Největší luxus, jaký jsme mohli zažít. Naprosto profesionální přístup. Velká pochvala a dík."

Hodnocení: 5/5