Nabízíme k prodeji stavební pozemek 1968 m2 v atraktivní a vyhledávané lokalitě obce Jevany, jen několik minut chůze od Jevanského rybníka a přírodní rezervace Voděradské bučiny. Pozemek se nachází v klidné rezidenční části obce, uprostřed zeleně, a představuje ideální kombinaci klidného bydlení, soukromí a snadné dostupnosti do Prahy.
Pozemek o výměře 1 968 m² je tvořen dvěma samostatnými parcelami, z nichž na jedné stojí patrový dům z r. 1982 k rekonstrukci či úplné přestavbě. Druhá parcela je volná, převážně travnatá plocha.
Na pozemku jsou dvě studny a septik. V komunikaci kolem pozemku vede obecní vodovod a kanalizace, na který se dá připojit.
Výhody lokality:
* autobusová zastávka přímo u domu, rychlé spojení na metro Háje
* krásné okolí obklopené lesy – ideální pro turistiku, cyklovýlety, koupání i zimní bruslení
* základní občanská vybavenost přímo v obci (obchod, pošta, kavárna, restaurace), kompletní zázemí v Říčanech a Kostelci nad Černými lesy
Tento pozemek je vhodný pro stavbu rodinného domu nebo zajímavá investiční příležitost s možností zastavení volné parcely v budoucnu.
Pro více informací či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.