Rodinný dům 4+kk po rekonstrukci s projektem půdní vestavby
Na první pohled nenápadný, při bližším poznání však promyšlený dům, který nabízí jak komfort současného bydlení, tak jasnou perspektivu do budoucna. Přízemní rodinný dům o dispozici 4+kk a užitné ploše 105,3 m² je po rekonstrukci a zároveň disponuje zpracovaným projektem půdní vestavby, díky níž lze obytnou plochu rozšířit o dalších 86 m².
Rekonstrukce v roce 2021 zahrnovala výměnu plastových oken, nové rozvody elektroinstalace, vody a odpadů. Velkou výhodou je moderní a velmi úsporný systém vytápění pomocí tepelného čerpadla (v roce 2024), přičemž zůstala zachována i možnost vytápění plynovým kotlem. Obě technologie jsou umístěny v čistém sklepě domu.
Dispozičně je dům řešen prakticky:
pokoj naproti zádveří o velikosti 11,65 m², vhodný jako dětský pokoj nebo pracovna, odkud vedou schody na půdu
kuchyně o ploše 12,5 m², dnes využívaná kancelářské potřeby, ale s dostatkem prostoru i pro jídelní kout
průchozí pokoj o velikosti 19,5 m², ideální jako obývací pokoj, s klimatizací a s možností instalace krbových kamen
další pokoj o velikosti 20,5 m², vhodný jako ložnice nebo druhý obývací prostor, rovněž s klimatizací
Při rekonstrukci v roce 2024 byla nově vybudována koupelna, která je nyní řešena se zaměřením na druhou toaletu. Nový majitel má možnost upravit koupelnu podle vlastních představ. Samostatné WC se nachází hned vedle koupelny.
Dům je v současné době využíván jako zázemí rodinné firmy, která se postupně stěhuje do nových prostor. Ve videoprohlídce je názorně ukázáno možné budoucí využití jednotlivých místností pro bydlení.
Součástí nemovitosti je také garáž o velikosti 21 m². Před domem se nachází menší zahrádka, kterou lze osadit například bobkovišní a vytvořit tak příjemné soukromí od ulice.
Projekt půdní vestavby je ve fázi podání na stavební úřad. Dle PENB je dům aktuálně veden v energetické třídě F, přičemž projekt počítá se zlepšením na třídu E.
Roudnice nad Labem je město ležící na levém břehu řeky Labe pod památnou horou Říp v okrese Litoměřice. V Roudnici nad Labem je perfektní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost – vše je v dosahu chůze: MHD, vlak, autobus. Okolní příroda je ideální pro relaxaci a sportovní aktivity, jako jsou procházky podél řeky Labe, projížďky po Labské cyklostezce, slalomový kanál či YCR – Jachting Roudnice nad Labem. K rekreaci slouží také rekreační středisko Pod lipou.
Díky výbornému spojení po dálnici D8 se můžete dostat do Prahy za cca 30 minut autem nebo jedním z mnoha autobusových spojů. Město má také přímé vlakové spojení na Prahu, což činí lokalitu ideální pro denní dojíždění. Plánovaná vysokorychlostní trať ještě více zvýší atraktivitu města.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Možné financování Vám rádi pomůžeme zprostředkovat.
Zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce.