MENU ZAVŘÍT
Bc. Iveta Bydžovská - RE/MAX Alit
Nemovitosti makléře

Bc. Iveta Bydžovská je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 66111323.

Bc. Iveta Bydžovská

Výjimečný servis pro Vaší nemovitost
RE/MAX Alit

Telefon:
+420 608 838 028
Adresa:
RE/MAX Alit
RE/MAX Alit, Husovo náměstí 51
413 01 Roudnice nad Labem, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Ostatní chtějí Vaší nemovitost nabízet, já ji chci prodat

Poskytuji vysoce profesionální služby s osobním přístupem k řešení potřeb každého klienta. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

CO JE U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ A CO NABÍZÍME:

odhad tržní ceny nemovitosti zdarma pro rychlý a úspěšný prodej, bezplatné konzultace s realitním makléřem a hypotéčním makléřem, účinnou inzerci na největších realitních serverech,zařazení do celosvětového vyhledávače nemovitostí, nabídnutí nemovitostí zájemcům z vlastní databáze,bezplatný poradenský právní a finanční servis, výběr ze široké nabídky nemovitostí, RE/MAX hypotéku - hypotéční úvěr s nejnižší úrokovou sazbou, zajištění právního servisu prostřednictvím advokáta, zajištění advokátní úschovy kupní ceny, znalecký posudek k dani z převodu nemovitosti + vyhotovení daňového přiznání a samozřejmostí je plný a profesionální servis při prodeji či koupi nemovitostí ....

Pro prezentaci nemovitosti spolupracuji s profesionály ve svém oboru, a proto můžu pro Vaši nemovitost připravit výjimečný servis. Součástí servisu je profesionální fotograf, videoprohlídka, 3D scan nemovitosti, natáčení dronem, Home staging - pomocí designera nemovitost upravíme pro prezentaci, 3D půdorysy, vizualizace - 3D prezentace možného stavu, 360° foto a další.


Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta.

Děkuji Vám, že jste dočetli až sem. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u kávy.

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Rychlá a bezproblémová komunikace, vstřícnost, ochota a jasné jednání. Jak zněla domluva, tak bylo."

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka Iveta Bydžovská je velice milá, profesionální a pohotová ve svém oboru. Měli jsme při prodeji štěstí, ale věřím, že to bylo právě díky té pohotovosti a profesionalite. Pozemek se prodal během týdne a za skvělé peníze. Ostatní makléři z jiných firem mi garantovali podstatně mín peněz. Děkuji Ivetě Bydzovské i Re-maxu za pomoc při prodeji. Určitě budu jednat s nimi při dalším prodeji či koupi. Tamáš Jan"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Bydžovská Iveta byla rychlá s nabídkou vhodných kandidátů k pronájmu. Vše rychle vyřídila, přepis energií zařídila bez nás. Byly jsme velice spokojeni, určitě bych ji doporučila."

Hodnocení: 10/10

"Okamžitá reakce na každý dotaz, vstřícnost a příjemná komunikace. Rychlá a dokonalá spolupráce při přípravě všech potřebných dokumentů pro uzavření mého požadavku. Vřele doporučuji tuto společnost RE/MAX i makléře paní Bydžovskou :-) Libor B."

Hodnocení: 10/10