Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Bc. Iveta Bydžovská - RE/MAX Alit

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Bc. Iveta Bydžovská

Výjimečný servis pro Vaší nemovitost

Majitelka kanceláře - RE/MAX Alit

Telefon:
+420 608 838 028
Adresa:
Husovo náměstí 51
41301 Roudnice nad Labem

Vzdělání a ocenění

CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

Ostatní chtějí Vaší nemovitost nabízet, já ji chci prodat

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat.

Kdo jsem?

 

Jmenuji se Iveta Bydžovská a vítám vás na mých stránkách. Ráda bych se vám touto cestou představila a uvedla vás do světa realitního trhu, který je mým profesním domovem. V oblasti obchodu s realitami se pohybuji již více než 10 let a své nabyté zkušenosti a dovednosti se snažím neustále zdokonalovat. Baví mě práce s lidmi, která je bezesporu založena na oboustranné důvěře. Naprosto zásadní je pro mě spolehlivost a odvedení perfektní práce.

 

,,Za každou prodanou nemovitostí se skrývá lidský příběh.”

Jak jsem se dostala k obchodu s nemovitostmi?

 

Po ukončení střední školy jsem neváhala a rozhodla se vycestovat do USA, kde jsem sbírala zkušenosti v oblasti obchodu a zdokonalovala svou komunikaci v anglickém jazyce. Česká krajina je však mému srdci bližší a po svém návratu jsem se přestěhovala zpět do Prahy. Následovalo více než 15 let budování obchodních zkušeností, kdy jsem pracovala jako nákupčí a produktový manažer pro nadnárodní síť obchodů. Bohaté zkušenosti jsem nasbírala též v prostředí e-shopů, jelikož bez znalostí online komunikace se v dnešní době neobejdeme.

 

V roce 2009 jsem úspěšně pronajala svou první nemovitost a tento krok ve mně naplno probudil zaměření svých dosavadních obchodních dovedností na realitní trh. Své znalosti jsem chtěla dále rozšířit a rozhodla jsem se pro studium na Univerzitě J.E. Purkyně v Ústí nad Labem v oboru Regionální rozvoj. Náplní práce realitního makléře však není pouze prodej nemovitostí, ale i umění vyznat se v cenové politice a odhadu nemovitostí. Proto mým dalším krokem bylo studium Vysoké školy realitní v oboru Odhadování nemovitostí, které v současné době studuji.

Co vám mohu nabídnout?

Kromě lidského přístupu, který je mi vlastní, jsem tu pro vás s jasným cílem - co nejlépe prodat vaši nemovitost. Práce realitního makléře je pro mě posláním a snažím se ji odvádět na co nejlepší úrovni. Společně s mým týmem nabízíme pro naše klienty široké spektrum služeb:

 

  • točíme video prohlídky
  • využíváme služeb profesionálního fotografa
  • připravujeme Home Staging
  • připravujeme kompletní vizualizace nemovitostí
  • využíváme služeb profesionálního odborníka na natáčení dronem (s licencí na letecké práce)
  • fungujeme na sociálních sítích

 

Když dva dělají totéž, není to totéž. A to platí i v oblasti obchodu s realitami, proto se neustále snažím o zdokonalování svých prodejních dovedností. Ráda bych se s vámi také podělila o důležité informace a novinky z realitního trhu, a proto se na našem blogu (navrhuji odkaz na blog) dočtete všechny důležité tipy a informace, které by vám neměly uniknout. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a pro prodej nemovitosti si zvolíte tu správnou cestu.

 

Děkuji vám, že jste dočetli až sem. Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, ať už o mně a mých aktivitách v oblasti realit, nebo hledáte někoho, kdo by vám pomohl s prodejem nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat (zde navrhuji odkaz na kontakty). Ráda se s vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.

Prezentace služeb

Realizace

Reference

"Vyborné znalosti trhu i zakazníků, je velice ochotný a spolehlivý. Velice doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Velmi kvalitni sluzba."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den za me skvělá spolupráce a nadstandardní služby, velice doporucuji"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, skvělá komunikace, vstřícnost a příjemné vystupování. Jednání bylo rychlé, vyřízeno vše obratem a nemovitost prodána téměř okamžitě. "

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionalni pristup"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost,vztřícnost a jednání paní makleřky Bydžovské.Za sebe mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Paní Bydžovskou mohu jen doporučit, protože po celou dobu velmi aktivně komunikovala a pomáhala vyřešit dotazy a problémy obou stran, což vedlo k úspěšnému prodeji. Děkuji a přeji hodně úspěchů a spokojených klientů."

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo velmi vstřícně a bez problémů."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Naprosta spokojenost. "

Hodnocení: 5/5

"naprosto profesionání jednání, rychlé reakce a řešení potřeb klienta, špičková úroveň servisu spojena s prodejem i koupí nemovitostiv - realizovali jsme obojí s touto makléřkou"

Hodnocení: 5/5

"Milý a vstřícný přístup, skvělá komunikace."

Hodnocení: 5/5

"Se službami jsem byla velice spokojená, příjemné chování a vystupování, nádherná virtuální prohlídka, ochotné řešení jakýchkoli problémů. "

Hodnocení: 5/5

"Skvělá a rychlá spolupráce. Vždy vstřícné a okamžité jednání, např. při změně domluveného termínu schůzky, atd."

Hodnocení: 5/5

"Bezchybná a perfektní spolupráce, vše na 100%"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"HODNOTÍME VELMI KLADNĚ, MILÉ A VSTŘÍSNÉ JEDNÁNÍ. NOVÁKOVI"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost s prací makléřky paní Bydžovské. Vše proběhlo dle dohody a k mé spokojenosti. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"byly jsme spokojeni profesionálním přístupem i iniciativou paní makléřky při řešení všech problémů v průběhu realizace prodeje naší nemovitosti"

Hodnocení: 5/5

"Milý a profesionální přístup, rychlost a flexibilita."

Hodnocení: 5/5

"S prací paní makléřky bydžovské jsme byli spokojeni. Všechny podmínky jasně vysvětlila, byla vždy ochotná komunikovat i telefonicky a průběžně podávat informace. Byla ochotná přijet i do místa trvalého bydliště. Jednala korektně a laskavě, spolehlivě."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, prodej domu bez větších problémů, přístup makléřsky profesionální ! JL"

Hodnocení: 5/5

"Velice ochotný člověk, vyřeší, zařídí, doporučí, zkrátka a jednoduše, nejlepší člověk na kterého můžete při koupi či prodeje nemovitosti narazit. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"velmi profesionální přístup, rozhodně mohu doporučit"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Bezproblemova a rychla spoluprace!"

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji profesionalitu a přístup makléřky. Výborné jednání a vše za nás zařídila. Děkujeme. Tomáš"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Rychlá a bezproblémová komunikace, vstřícnost, ochota a jasné jednání. Jak zněla domluva, tak bylo."

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka Iveta Bydžovská je velice milá, profesionální a pohotová ve svém oboru. Měli jsme při prodeji štěstí, ale věřím, že to bylo právě díky té pohotovosti a profesionalite. Pozemek se prodal během týdne a za skvělé peníze. Ostatní makléři z jiných firem mi garantovali podstatně mín peněz. Děkuji Ivetě Bydzovské i Re-maxu za pomoc při prodeji. Určitě budu jednat s nimi při dalším prodeji či koupi. Tamáš Jan"

Hodnocení: 5/5

"Okamžité zprostředkování a výběr nejvhodnějšího zájemce. Dokonalé seznámení s právními podklady související s pronájmem i s jejich vyřízením. Ochota a rychlá reakce při mých návrzích doplnění, či změn ohledně výběru zájemce v kteroukoliv dobu. Vše od počátku až do konce spolupráce proběhlo k mé naprosté spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Bydžovská Iveta byla rychlá s nabídkou vhodných kandidátů k pronájmu. Vše rychle vyřídila, přepis energií zařídila bez nás. Byly jsme velice spokojeni, určitě bych ji doporučila."

Hodnocení: 5/5

"Okamžitá reakce na každý dotaz, vstřícnost a příjemná komunikace. Rychlá a dokonalá spolupráce při přípravě všech potřebných dokumentů pro uzavření mého požadavku. Vřele doporučuji tuto společnost RE/MAX i makléře paní Bydžovskou :-) Libor B."

Hodnocení: 5/5