offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Alit -, Roudnice nad Labem
10
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 730 808 051

Realitní kancelář RE/MAX Alit, Roudnice nad Labem

Telefon:
+420 730 808 051
E-mail:
Adresa:
RE/MAX Alit, Husovo náměstí 51
413 01 Roudnice nad Labem, Česká republika
zobrazit na mapě

Certifikovaní makléři 1. stupně

Realitní kandidáti

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Ostatní chtějí Vaší nemovitost nabízet, já ji chci prodat.

Poskytujeme vysoce profesionální služby s osobním přístupem k řešení potřeb každého klienta. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

CO JE U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ A CO NABÍZÍME:

Odhad tržní ceny nemovitosti zdarma pro rychlý a úspěšný prodej, bezplatné konzultace s realitním makléřem a hypotéčním makléřem, účinnou inzerci na největších realitních serverech,zařazení do celosvětového vyhledávače nemovitostí, nabídnutí nemovitostí zájemcům z vlastní databáze,bezplatný poradenský právní a finanční servis, výběr ze široké nabídky nemovitostí, RE/MAX hypotéku - hypotéční úvěr s nejnižší úrokovou sazbou, zajištění právního servisu prostřednictvím advokáta, zajištění advokátní úschovy kupní ceny, znalecký posudek k dani z převodu nemovitosti + vyhotovení daňového přiznání a samozřejmostí je plný a profesionální servis při prodeji či koupi nemovitostí ....

Pro prezentaci nemovitosti spolupracuji s profesionály ve svém oboru, a proto můžeme pro Vaši nemovitost připravit výjimečný servis. Součástí servisu je profesionální fotograf, videoprohlídka, 3D scan nemovitosti, natáčení dronem, Home staging - pomocí designera nemovitost upravíme pro prezentaci, 3D půdorysy, vizualizace - 3D prezentace možného stavu, 360° foto a další.


Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta.

Děkujeme Vám, že jste dočetli až sem. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat.

RE/MAX Alit