Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej chaty / chalupy 50 m², Vlkančice (ID 259-NP01245)

Vlkančice, okres Praha-východ mapa

3 190 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

4x
50 m2
485 m2
3
Exkluzivně

Chata v malebném prostředí Posázaví k okamžitému užívání

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím prostornou (4+kk+lodžie+sklep), celoročně využitelnou chatu se zahradou v obci Vlkančice kousek od Prahy. Velmi klidná chatová oblast Stará Hůra poskytuje soukromí a přírodu pár kroků od chaty.

V přízemí obývák, plně vybavená kuchyňka, toaleta, veranda s výhledem do zahrady. V suterénu technická místnost a úložné prostory na zahradní nářadí. V patře tři pokoje, ze dvou je výstup na lodžii. Z obýváku, ale zejména z lodžie jsou kouzelné výhledy do okolní krajiny, lesy kam se podíváte.

Původní zděný suterén a přízemí spolu s dřevěnou verandou jsou z cca 60. let, během 80. let bylo přistavěno další patro, poslední fáze renovace proběhla cca před 10 lety (koupelna s vanou, wc, topná soustava, nátěry střechy, atd). Chata je uzpůsobena na celoroční úžívání, v každé místnosti topné těleso, o obýváku zánovní kamna Haas&Sohn. Na pozemku jsou dvě studny, pitná a užitková, vody je dostatek.

Místo pro grilování a posezení s rodinou či přáteli je šikovně umístěno hned vedle okna do kuchyně. Mírně svažitý pozemek s dostatkem stínu, ale i možností opalování. Chata je prostorná, koncipována pro 5 osob, v případě potřeby přespání přátel samozřejmě více.

Kompletní občanská vybavenost pár minut autem v městě Sázava - nákupní možnosti, základní škola, školka, pošta, městská knihovna, případně hospůdka přímo ve Vlkančicích. Autobusová zastávka vzdálená cca 5 minut pěšky od chaty, do Prahy busem cca 70 minut, autem cca 40 minut. Krásné koupání přímo v řece Sázava nebo v místních rybnících, případně koupaliště Vyžlovka či Jevany.

Podtrženo a sečteno: výše uvedené informace napoví, fotografie leccos i naznačí, ale osobní dojem je nenahraditelný. Rád Vás přivítám na prohlídce chaty a sdělím více podrobností.

Prohlídkový den se koná v sobotu 6. června. Pro konkrétní termín mě prosím kontaktujte, výhradně emailem (případně SMS/WhatsApp).
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
3 190 000 CZK / za nemovitost
Poznámka k ceně:
Včetně provize RX
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 190 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Bc. Petr Šostý
REMAX Art
Kodaňská 1441/46
Praha 10 - Vršovice, 10100
Česká republika
Tel. na makléře: +420 774 447 200
Tel. do kanceláře: +420 605 246 386
E-mail: petr.sosty@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 259-NP01245
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
3
Užitná plocha:
50 m²
Plocha parcely:
485 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Typ nemovitosti:
Chaty a rekreační objekty
Charakter okolní zástavby:
Rekreační
K nastěhování:
1. 6. 2026
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina:
230 V
Odpad:
Septik
Celková plocha:
50 m²
Plocha zahrady:
444 m²
Zastavěná plocha:
41 m²
Plyn:
Individuální
Počet podlaží pod zemí:
2
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G