offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Art -, Praha 3 - Vinohrady
9.8

Hodnocení
klientů

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 605 246 386

Realitní kancelář RE/MAX Art, Praha 3 - Vinohrady

Telefon:
+420 605 246 386
E-mail:
Adresa:
RE/MAX Art, Vinohradská 2396/184
13000 Praha 3 - Vinohrady, Česká republika
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00-16:00, po dohodě i mimo otevírací dobu.

 

  • RE/MAX Art splňuje REALITNÍ ZÁKON na 100%.
  • Potřebujete odbornou konzultaci či pomoc při prodeji/pronájmu Vaší nemovitosti? Budeme rádi, když se obrátíte na naši kancelář.
  • Specializujeme se na Prahu a Středočeský kraj.
  • ID datové schránky: e3irbjs

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

RE/MAX Art

REALITNÍ ZÁKON - Praxe, vzdělání, pojištění

RE/MAX Art splňuje na 100% realitní zákon již dnes ✓

Realitní zákon splňuje na 100% již dnes
Realitní zákon splňuje na 100% již dnes

Realizace zakázek - specializujeme se na Prahu, ale úspěšní jsme i po celé České republice

nejbližší okolí naší kanceláře - Praha 2, 3, 10
nejbližší okolí naší kanceláře - Praha 2, 3, 10
Praha a Čechy
Praha a Čechy

Společně - bezpečně - s jistotou

Využijte volný čas lépe než starostmi s prodejem nebo pronájmem.

Ušetřete si čas, energii a hlavně peníze. Svěřte svoji nemovitost nám. Jsme profesionálové v oblasti prodeje nemovitostí v Praze.
S prodejem jsme pomohli stovkám klientů a rádi pomůžeme i vám.
Napište nám a my se Vám brzy ozveme.

Spokojený klient je naší nejvyšší prioritou.

Společnost RE/MAX Art patří ke špičce ve svém oboru. Pracují zde jedni z nejzkušenějších makléřů v síti - lidé, kteří se realitám věnují dlouhodobě a zodpovědně.

.

Používáme nejmodernější prezentaci pro Vaši nemovitost - 3D

Virtuální prohlídky nemovitostí

- vhodné pro developerské projekty a nemovitosti před zásadní rekonstrukcí

...

4.7

Monika Špačková

před 3 týdny

"Jsem velice ráda, že mohu touto cestou poděkovat dvěma na slovo vzatým profesionálům v oboru realit a to paní Kvasničkové a panu Hofmannovi z realitní kanceláře RE/MAX Art. Obrátili jsme se na ně začátkem dubna leošního roku s žádostí o zprostředkování prodeje našeho bytu ve Vršovicích a už v polovině června jsme měli peníze z prodeje na svém účtu, což je velice dobrý výkon. Průběh prodeje, excelentní jednání a rychlost je známkou vynikající kvality a jsme za to i s manželem velice vděční. Díky”"

Eva Polanska

před 3 týdny

"S asistencí RE/MAX Art při koupi bytu jsem byla velice spokojena. Díky panu Hofmannovi a paní Kvasničkové vše proběhlo hladce a velmi rychle. Po celou dobu transakce byli oba velmi profesionální a vše řešili obratem. Zároveň oceňuji jejich vstřícný přátelský přístup a že ve svých službách jdou vždy o krok dál."

Igor Malik

před měsícem

"Velmi profesionální přístup všech pracovníků této kanceláře. Přesto, že se jednalo o první kontakt, odbornost, důvěra a ochota byla jmenovatelem celé spolupráce."

M

před 3 měsíci

"Rád bych se podělil o několik zkušeností, které mohou (a mají být) samozřejmostí, ale v dnešní době možná jsou až výjimečné. Rozhodli jsme se před rokem pro stavbu rodinného domu. Jako lidé zcela mimo obor stavebnictví a realit, jsme hledali, kdo by nám mohl s výběrem pozemku, typu rodinného domu a komunikací s developerem a úřady pomoci. A měli jsme "šťastnou ruku". Našli jsme člověka, který veškerá naše očekávání a přání (mnohdy nestandardní) vždy spolehlivě a profesionálně splnil. Proto chci pana Martin Hofmann a jeho realitní kancelář opravdu s klidným srdcem doporučit. Od první schůzky nám byl nápomocen při hledání vhodného stavebního pozemku (s kompletním servisem a informacemi ke všem nabízeným variantám), zastupoval nás při obchodních jednáních s prodávajícím (včetně připomínkování návrhu smlouvy apod.), koordinoval komunikaci s developerem (a to i při projednávání zadávací listiny nadstandardních úprav domu a pozemku), v podstatě zcela samostatně se svým týmem připravoval podklady pro předkládání potřebných dokumentů na úřady a osobně se zúčastnil také potřebných jednání přímo v místě realizace stavby. To vše vždy nezištně a zcela podle našich časových možností (což také není jednoduché a dnes zcela samozřejmé). V neposlední řadě si velice vážíme jeho korektního a slušného vystupování, které spolu s výše uvedeným bylo a dodnes je zárukou jeho nadstandardních kvalit a spolehlivosti. Chcete-li si tedy také jako my splnit svůj sen o vlastním bydlení přesně podle svých představ a možností, jste u něj a jeho realitní kanceláře na nejlepší adrese. Martin Berg"

Marcela Mikulenkova

před 3 měsíci

"Moji zkušenost s realitním makléřem Vítem Petráškem si dovolím hodnotit pěti hvězdami z důvodu naprosté spokojenosti. Nejen jeho profesionální jednání, ale především milý, vstřícný a lidský přístup a absolutní ochota se vším pomoci a poradit, provázela celé naše jednání, které vedlo k velmi brzkému a zdárnému prodeji našeho bytu. Tím bych velmi ráda ještě jednou za vše moc poděkovala a v budoucnu bych se neváhala znovu obrátit s prosbou o pomoc. Zároveň dávám doporučení."

.