Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Art -, Praha 3 - Vinohrady

4,8

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 605 246 386

Realitní kancelář
RE/MAX Art

Telefon:
+420 605 246 386
E-mail:
Adresa:
Vinohradská 2396/184
13000 Praha 3 - Vinohrady
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00-16:00, po dohodě i mimo otevírací dobu.

 

  • RE/MAX Art splňuje REALITNÍ ZÁKON na 100%.
  • Potřebujete odbornou konzultaci či pomoc při prodeji/pronájmu Vaší nemovitosti? Budeme rádi, když se obrátíte na naši kancelář.
  • Specializujeme se na Prahu a Středočeský kraj.
  • ID datové schránky: e3irbjs

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Management

Volné pozice

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

RE/MAX Art

REALITNÍ ZÁKON - Praxe, vzdělání, pojištění

RE/MAX Art splňuje na 100% realitní zákon již dnes ✓

Realitní zákon splňuje na 100% již dnes
Realitní zákon splňuje na 100% již dnes

Realizace zakázek - specializujeme se na Prahu, ale úspěšní jsme i po celé České republice

nejbližší okolí naší kanceláře - Praha 2, 3, 10
nejbližší okolí naší kanceláře - Praha 2, 3, 10
Praha a Čechy
Praha a Čechy

Společně - bezpečně - s jistotou

Využijte volný čas lépe než starostmi s prodejem nebo pronájmem.

Ušetřete si čas, energii a hlavně peníze. Svěřte svoji nemovitost nám. Jsme profesionálové v oblasti prodeje nemovitostí v Praze.
S prodejem jsme pomohli stovkám klientů a rádi pomůžeme i vám.
Napište nám a my se Vám brzy ozveme.

Spokojený klient je naší nejvyšší prioritou.

Společnost RE/MAX Art patří ke špičce ve svém oboru. Pracují zde jedni z nejzkušenějších makléřů v síti - lidé, kteří se realitám věnují dlouhodobě a zodpovědně.

.

Používáme nejmodernější prezentaci pro Vaši nemovitost - 3D

Virtuální prohlídky nemovitostí

- vhodné pro developerské projekty a nemovitosti před zásadní rekonstrukcí

...

Google Recenze 4.8

David Bednar

před 4 měsíci

"S Remaxem , mám ty nejlepší zkušenosti. Vždy Vám skvěle porádí,vše za Vás vyřídí, ať je to koupě nemovitosti, nebo pronájem bytu. Můžu jenom doporučit. David Bednář"

Honza Hrubý

před 5 měsíci

"Spolupráci s Remax Art mohu vřele doporučit. Naši zakázku převzali po jiné realitce, která si s prodejem nevěděla několik měsíců rady jelikož to pravděpodobně bylo nad rámec jejich běžných prodejů. Od první chvíle naší spolupráci provázela špičková komunikace a profesionální přistup. Nejdříve s panem Hofmannem a paní Kvasničkovou a později se nás ujal ještě pan Šostý. Těsně po převzetí zakázky nastala krize s válkou na Ukrajině a celým trhem to otřáslo a i přes tyto nečekané nástrahy tým Remax Art dokázal poměrně rychle (v dohodnutém termínu) najít několik vážných zájemců a nakonec dotáhli celý prodej do zdárného konce. Po každé prohlídce jsme byli vždy informování o jejím průběhu jak na úrovni faktů tak i subjektivní pocity a názory makléře. Navíc po dokončení prodeje zajistili i kompletní vyklizení sklepa a zbývajícího nábytku takže jsme po prodeji už neměli žádné starosti navíc. Po celou dobu spolupráce jsme měli pocit, že jsme ve dobrých rukách a pokud budeme potřebovat prodat další nemovitost tak se na vás s radostí obrátíme. Děkujeme a těšíme se na další případnou spolupráci - rodina Hrubých"

Jana Singerova

před 2 měsíci

"Velmi doporučuji tuto kancelář, jejich služby jsou profesionální a jejich přístup je osobní a velmi vstřícný. Domýšlejí věci do posledního detailu. Koupila jsem s pomocí paní Kvasničkové menší domek v malé jihočeské vesničce, paní Kvasničková osobně se tam jela podívat před tím, než tam jela se mnou, poslala mi cenovou mapu. Diskutovaly jsme s paní Kvasničkovou detailně několik potenciálních nemovitostí. Paní Kvasničková se také velmi dobře orientuje ve financování nemovitostí. Vše dopadlo k mé veliké spokojenosti. Tuto kancelář mohu vřele doporučit. Jana Singerová, Praha"

Jiří Kučera

před 9 měsíci

"Po letech jsem se rozhodl prodat stavební pozemek na Praze západ. Prodej jsem svěřil panu Hofmannovi a jeho kolegům z Remax Art. Pomohli mi vymazat z listu vlastnictví zápisy pozemkového fondu, které měly být již dávno odstraněny. Postarali se i o to, aby byla právně ošetřena přístupová cesta k pozemku. Pozemek se nakonec prodával formou aukce a já jsem získal cenu vyšší než jsem si původně představoval. Skvělá precizní práce, výborný tah na branku."

Martina Štěrbová

před 2 měsíci

"Moc děkujeme za skvělé služby. Naprosto profesionální a lidský přístup, vše proběhlo na první dobrou a bez jakýchkoliv problémů. Využilli jsme služeb při pronájmu bytu a garáže, nemuseli jsme se o nic starat, vše bylo rychlé a dopadlo k naší velké spokojenosti. Rozhodně doporučujeme a bude-li příležitost, příště určitě využijeme služeb znovu."