Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej bytu atypický v osobním vlastnictví 97 m², Škvorec (ID 020-NP11366)

ulice Tyršova, Škvorec mapa

8 150 000 Kč ( za nemovitost)
DMéně
úsporná

1x
x
121 m2
1/8
Exkluzivně

Prodej atypického bytu s galerií a terasou o celkové výměře 121 m² Tyršova, Škvorec

V jedinečném rezidenčním komplexu vzniklém citlivou rekonstrukcí historického areálu ve Škvorci představujeme prostor, který spojuje původní architektonické dědictví s moderním stylem života.
Místo, jehož historie sahá až do 13. století, dnes nabízí klidné a současné bydlení s neopakovatelnou atmosférou.

Byt, který Vám nabízím, se nachází v samotném centru tohoto výjimečného areálu, v katastru Prahy východ. Díky své poloze v přízemí cihlového objektu s bezbariérovým přístupem poskytuje přirozené soukromí a pohodlí. Jednopodlažní, plně otevřený prostor s funkční galerií o celkové užitné ploše 97 m² doplňuje terasa o velikosti 24 m² – místo, kde se den zpomalí a prostor získá další rozměr.

Už při prvním kroku dovnitř vás přivítají nádherné klenuté stropy a původní architektonické detaily, které dávají interiéru nezaměnitelný charakter. Otevřený prostor, v němž se snoubí styl s funkčností, umožňuje kreativní uspořádání přesně podle vašich představ. Kombinace cihelných kleneb, dřevěných podlah a moderních prvků vytváří atmosféru, která se neokouká a bude vás inspirovat každý den.

Dominantou interiéru je moderní kuchyňský prostor s ostrůvkem, přirozeně navazující na obývací část. Vše je navrženo tak, aby byl byt nejen esteticky působivý, ale i praktický pro každodenní život. Tento designový interiér vás rozhodně nebude nudit – je to prostor, který žije, dýchá a působí na svého majitele.
Celý areál je koncipován tak, aby poskytoval rezidentům soukromí, bezpečí a příjemné prostředí. V docházkové vzdálenosti najdete školku, školu, restaurace i služby. Přímo naproti stojí Zámek Škvorec, který dotváří jedinečnou atmosféru lokality. A cesta do Prahy? Na P+R Hostivař jste autem za 22 minut.

Tento byt není jen o prostoru. Je o pocitu. O historii, která tu zůstala a o moderním životě, který si tu můžete vytvořit.
Pokud hledáte místo, které má duši, styl a perspektivu, možná právě tady začíná váš nový příběh.
Pokud vás tento prostor zaujal, přijďte si ho prohlédnout osobně – atmosféra, kterou nabízí, se totiž nedá předat jen slovy.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
8 150 000 CZK / za nemovitost
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

8 150 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Ondřej Porner
REMAX G8 Reality
Rohanské nábřeží 678/27
Praha 8 - Karlín, 18600
Česká republika
Tel. na makléře: +420 736 264 827
Tel. do kanceláře: +420 703 180 388
E-mail: ondrej.porner@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 020-NP11366
Číslo podlaží:
1
Počet podlaží v objektu:
8
Užitná plocha:
97 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Vlastnictví:
Osobní
Typ nemovitosti:
Byty
Bezbariérový byt:
Ano
Charakter okolní zástavby:
Obytná
K nastěhování:
31. 8. 2026
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Elektřina:
230 V
Odpad:
Kanalizace
Ostatní rozvody:
Kabelové rozvody, Ostatní rozvody
Celková plocha:
121 m²
Zastavěná plocha:
3 058 m²
Plyn:
Plynovod
Telekomunikace:
Telefon, Internet
Umístění objektu:
Centrum obce
Voda:
Dálkový rozvod
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
D