offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality -, Praha 8 - Karlín
9.98
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 703 180 388

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality, Praha 8 - Karlín

Telefon:
+420 703 180 388
Adresa:
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika
zobrazit na mapě
  • Jsme RE/MAX G8 Reality....
  • Spojení úspěšných kanceláří se sídlem ve více než 15 městech.
  • Naši certifikovaní makléři vás provedou celým procesem prodeje či pronájmu nemovitosti a veškeré činnosti s transakcí spojené vyřídí za vás. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi – zastřešíme i všechny smluvní dokumentace a zajistíme bezpečnou právní úschovu. Rovněž vám pomůžeme s financováním a zprostředkováním nejlepší hypotéky na trhu
  • Karlínská kancelář je vlajková loď RE/MAX G8 Reality. Jedna z nejmodernějších a největších realitních kanceláří v České republice vznikla ve spolupráci s renomovanými architekty. Leží kousek od Vltavy, ve stále se rozvíjející byznysové čtvrti. Vzdušné otevřené prostory jsou ideálním místem pro setkávání makléřů s klienty a inspirativním školícím centrem. Stavte se na dobrou kávu a nezávaznou konzultaci. Rádi vás uvidíme.
  • Spojte se s námi - více na www.remaxg8reality.cz

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři dle normy ISO

Certifikovaní makléři 2. stupně

Certifikovaní makléři 1. stupně

Realitní kandidáti

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 15 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vychází ze spolupráce více než 15 kanceláří spojených do jedné sítě. Sítě, která svým makléřům poskytuje nadstandardní zázemí a vzdělání a svým klientům perfektní servis, aby heslo „rosteme s vámi“ mohlo být naplněno v celé své podstatě.

   

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Učíme je pracovat, ale učíme je i odpočívat. Setkáváme se, vzděláváme, inspirujeme. Děláme to proto, že spokojení makléři nabízejí našim klientům tu nejlepší službu.

Poznejte naše pravidla:
• Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
• Etika podnikání je pro nás to nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
• Jsme tu pro vás. Jsme tu proto, abychom vám pomáhali.
• Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům G8 poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně a hodláme v tom pokračovat v co největší míře i v budoucnu.

    

Jak vznikl fascinující příběh „Gé osmičky“?

Na počátku byla vize skupiny jednatelů několika poboček pod značkou RE/MAX, posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů, ještě více na promakléřský přístup. Nabízela se jedna zajímavá cesta - spojit síly s ostatními pobočkami.

Psal se rok 2014 a začalo se pátrat v zahraničí a brzy se ukázalo, že nejsou ve světě jediný, kdo měl podobnou myšlenku. Netrvalo dlouho a kolegové, tvořící dnešní jádro „G8“, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria, kde se jim podařilo tyto vize zhmotnit do reality.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě se kolegové přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovali naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům - a to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje situaci dnešní vedení G8.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili fenomenální koncept v Portugalsku.
Následovala další stáž a hned po prvních hodinách bylo jasno. Objevili fungující model v evropských podmínkách a získali patřičné know how i obchodní postupy, které se rozhodli aplikovat v České republice.
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality!